Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

jak długo jesteś bloggerem / bloggerką ? (stan na 2010)
ponad 10 lat
4%
 4%  [ 1 ]
od 8 do 10 lat
18%
 18%  [ 4 ]
od 5 do 7 lat
40%
 40%  [ 9 ]
od 2 do 4 lat
31%
 31%  [ 7 ]
pól roku do 1 rok
0%
 0%  [ 0 ]
poniżej pół roku
4%
 4%  [ 1 ]
Głosować: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Goods 
WordPress.Klub


Imię: Radek
Wiek: 33
Dołączył/a: 09 Sty 2010
Posty: 21
Miasto: Działdowo

Wysłany: 2010-01-25, 13:12   

Pierwszy wpis na moim blogu pojawił się 7 stycznia 2010r., więc od tego czasu czynnie bloguję i myślę, że nawet mi to wychodzi. Ok. 100 UU dziennie mnie zadowala, ale nie chcę na tym poprzestać.
______________________________________________________
Pozdrawiam,
Radek Karbowski
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-01-25, 14:24   

Cytat

mój pierwszy blog założony był 6 lub 7 lat temu? na tenbicie i nadal istnieje
Może podasz link? :D
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2010-01-25, 14:47   

Krzysiek napisał/a:

Może podasz link? :D

chyba Cię totalnie pogięło :D w życiu się tak nie poniżę z własnej, nieprzymuszonej woli xD jak to czytam, to mi się płakać chce, że przez taki okres swojego życia w ogóle przejść musiałam ! :D
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-01-25, 15:00   

ja hmm.. zacząłem pierwszego bloga pisać z 5 lat temu, i pierwsze 2 lata blogowania to był blog.onet.pl potem pamietam długa przerwa i powróciłem na ownlog ale też nie na długo, ogólnie to pisałem po 2-3 notki i już więcej do bloga nie powracałem.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-01-25, 15:19   

Asiu spora większość miała ten swój "gorszy czas" w blogowaniu ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Allister 


Dołączył/a: 22 Sty 2010
Posty: 15

Wysłany: 2010-01-25, 17:22   

Ja bloguję chyba od 2006 roku. Najpierw był taki tragiczny blog z opowiadaniem fantasy, sztampa największa z możliwych, na którym znajomi zostawiali mi pokemoniaste komentarze, potem długa przerwa i kolejny blog z opowiadaniem, który też zarzuciłem. No, i tak to się toczy do tej pory, opowiadania wyłącznie. Zakładam, piszę, porzucam, wracam, zakładam nowy, porzucam, itd...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-01-28, 00:59   

A mnie najbardziej rozwalały nazwy pierwszych blogów...
black-princess
paroofeczki (blog z przyjaciółką :P )
inez-ka
kolorowa-dziefcina (a najlepsze jest to, że miałam tam jakieś "mhroczne" szablony :D )
zlota-elfka (to mnie rozwala totalnie :D )
itd. itp.
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-01-28, 16:28   

Cóż najwyżej mnie wyśmiejecie :D

http://mloode-wilki.blog.onet.pl/ - no cóż.. bywały i takie okresy.. to mój pierwszy blog.. prowadziłem około poł roku, potem wszystko wykasowałem i zostawiłem tylko to :D jakieś 3-4 lata temu :P
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-01-28, 16:34   

Ja jeszcze miałem jakiegoś bloga z szablonami od 2005-07 piękne paintówki i obrazki ozdobione pędzlami z PSa :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2010-01-28, 19:49   

Mógłbym o tym długo i namiętnie, ale streszczę się, żebyście nie pousypiali. :)

Kwiecień 2004, www.motyl.ltd.pl, jakiś darmowy zagraniczny hosting, system niusów oparty o pliki tekstowe PHP i jazda. Ambitnie zacząłem (zresztą to nie był początek mojej zabawy w strony WWW, raczej kolejny etap po dzierganiu we FrontPage'u), ale na dwóch notkach i kilkunastu komciach skończyło się.

Sierpień 2005, www.lm.kom.pl, tym razem hosting na Webd.pl (już płatny), pierwsza notka na systemie niByLog, który nawet nie miał zabezpieczeń antyspamowych (nie były potrzebne). Potem druga, trzecia, piata, dziesiąta... Zacząłem studia, drugie studia, a blog wciąż był ze mną i skwapliwie notowałem w nim co mi na sercu leżało.

A potem przełom 2005 i 2006, gdy zaczyna rodzić się polska blogosfera i powstają serwisy ją wspomagające (Blogfrog, 10przykazan), a Onet organizuje pierwszy konkurs na Blog Roku - ja schodzę z tematyki prywatnej w internetowo-techniczną i przesiadam się z niByLoga na WordPress (przedtem kopiując ręcznie kilkadziesiąt wpisów i ok. 200 komentarzy). Wreszcie wykupuję pierwszą domenę, co napawa mnie niesamowitą dumą. :)

W kwietniu 2007 przychodzi kryzys i zamykam bloga, ale że robię to 1 kwietnia, to nikt mi nie wierzy. I słusznie, bo wróciłem po miesiącu.

Był jeszcze epizod z WordPress.com, dłuższy z Joggerem, potem znowu własny WP, o zmianach designów i serwerów nie wspominając. Aż do sierpnia 2009 roku, gdy na dobre kończę blogowanie. Była potem próba powrotu, nawet znowu zahaczyłem o Joggera, ale to nie trwało długo.

Dziś sam jestem dzia... wróć. Dziś nie mam bloga. Mam mikroblogi, które znacznie bardziej pasują do mojego aktualnego stylu życia niż "normalny" blog. I nie ciągnie mnie do powrotu, bo mam co robić. :)
Ostatnio zmieniony przez Lukem 2010-01-28, 20:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-01-28, 19:58   

Lukem napisał/a:

Dziś nie mam bloga. Mam mikroblogi, które znacznie bardziej pasują do mojego aktualnego stylu życia niż normalny blog.
A to? Co to jest? :oczami:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2010-01-28, 20:18   

Krzysiek napisał/a:

A to? Co to jest?


Wyjątek potwierdzający moje słowa. :) Zresztą i tak jego celem nie było pisanie dla czytelników, tylko wspomaganie własnej nauki. Jednak ten wspomagacz okazał się na dłuższą metę niepotrzebny, bo potrafię motywować się do programowania bez niego.

Może za jakiś czas, gdy będę miał o Pythonie coś do powiedzenia, to wróci do łask.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz