Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

jak długo jesteś bloggerem / bloggerką ? (stan na 2010)
ponad 10 lat
4%
 4%  [ 1 ]
od 8 do 10 lat
18%
 18%  [ 4 ]
od 5 do 7 lat
40%
 40%  [ 9 ]
od 2 do 4 lat
31%
 31%  [ 7 ]
pól roku do 1 rok
0%
 0%  [ 0 ]
poniżej pół roku
4%
 4%  [ 1 ]
Głosować: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    Od jak dawna blogujesz?

Od kiedy macie kontakt z blogami? od jak dawna jesteście blogerami? Co przyczyniło się do tego, że założyliście swojego bloga? Blogujecie nadal na stronie, którą założyliście jako pierwszą? czy może zmieniliście w międzyczasie tematykę lub adres?

Opowiedz swoją blogową historię a potem nie zapomnij napisać w drugim temacie o czym jest Twój blog ;)

Ja swojego pierwszego bloga założyłem na blog.pl w listopadzie 2002, głównie z ciekawości. Koleżanki zakładały blogi, wgrywały na nie różne dollsy i pisały pokemonowym pismem bezsensowne notki. Zapomniałem o nim na trochę a potem kiedy sobie przypomniałem to wcale nie byłem gorszy od nich (no poza tymi rysunkowymi lalkami :P ).

Moje "normalne" blogowanie na nim skończyło się jakoś w 2007 roku i od tamtego czasu umiera czekając na coś nowego - wykorzystywałem jego ruch do promocji innych stron, więc wpisy na nim pojawiały się jeszcze potem, ale ostatni w maju zeszłego roku. Obecnie przekierowuje na mojego fotobloga.

Nie pamiętam kiedy założyłem tego fotobloga. Pierwszy wpis dodałem na nim 18.05.2006, ale prawdziwe życie zaczął w 2008 roku i prowadzę go do dzisiaj :)

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 05-05-2013, 23:29 ]
zobacz także:

swój komentarz możesz zostawić także w grupie Blogerzy na Google+
=> https://plus.google.com/1...sts/CDaYLG4WWEW
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

sMiley 
Ownlog.Klub
już kierowca


Imię: Katarzyna
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lut 2009
Posty: 458
Miasto: Kraków

Wysłany: 2010-01-17, 09:38   

hmmm... ja pierwszego bloga założyłam 7 lat temu (w piątej klasie podstawówki) na tenbit.pl. oczywiści były dollsy, pokemonowe pismo, itd. później tenbit mnie znudził i postanowiłam wypróbować mylog, ale po ok. 2 latach zaczęło mnie wkurzać to, że coraz częściej nie mogłam nic napisać bo mylog nie działał, więc przeniosłam się na blog.onet.pl. rok na onecie i później roczna przerwa związana z brakiem dostępu do internetu. ostatnie dwa lata to moje bliższe spotkanie z blog.pl i photoblog.pl, ale ostatecznie wylądowałam na ownlogu :)
______________________________________________________
sława przemija, ale internet pozostaje na zawsze
~Ferb
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-01-17, 10:54   

Ja pierwszego bloga założyłem jak miałem chyba 10 lat, czyli 5 lat temu. Jak sobie teraz przypomnę to jestem w jakimś stopniu dumny, że nie pisałem o głupotach ze swojego życia używając pokemonowego pisma itd... Mój blog był o śmiesznych historyjkach pewnego chłopaka (dużo znajomych z podstawówki lubiło go czytać) xD. Potem był blog o informacjach ze świata w (po raz kolejny) śmiesznym wydaniu. Niestety oba już zostały skasowane przez serwis blogowy.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-01-17, 12:12   

A ja swój pierwszy blog założyłam w wakacje przed drugą klasą gimnazjum (zaraz obliczę w którym to było roku :D ), czyli w 2002 roku (osiem lat by wyszło :D ). Dlaczego założyłam? Wszystko zaczęło się od tego, że u mojej przyjaciółki Kasi założyli stałe łącze i ona zaczęła kombinować ze stronami. Gdy wróciłam do domu, nie chciałam być gorsza i też sobie założyłam bloga na blog.pl i dzięki temu nauczyłam się HTMLa! :)

Adresy blogów zmieniałam mnóstwo razy, ale ten, na którym obecnie jestem trwa już ponad trzy lata. Z pewnych względów musiałam zmienić jego nazwę, ale treść została zachowana.

Dlaczego założyłam bloga? W sumie z ciekawości. Teraz ciężko mi się bez niego obejść. Lubię czytać o sobie, gdy miałam te kilka lat mniej. Szczerze mówiąc to doświadczenie jest dość pouczające.
 
  podziel si� tym postem na:
biszkoptowa 
Blogger.Klub


Imię: M.
Dołączyła: 16 Sty 2010
Posty: 13
Miasto: z drugiej strony kabla

Wysłany: 2010-01-17, 13:11   

ja miałam swój pierwszy blog na onecie w 2006, by zdobyć 6 z informatyki :)
później był cudowny niegdyś mylog, następnie blog i ownlog (bez reklam !). nie mogłam wygrzać długo niestety żadnego miejsca.
teraz blogspot, z którego obecnie jestem bardzo zadowolona.

szkoda, że majlog się spaścił.
______________________________________________________
<I>wiatr zrywa czapki z głów - nie kocham cię już</i>
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-01-17, 13:40   

Ja swojego pierwszego założyłam... w 3 klasie gimnazjum, czyli w 2006 roku (4 lata tylko) najpierw na Onecie, bo koleżanka miała, ale żeby nie być taka jak koleżanka, po kilku dniach zaliczyłam Mblog.pl - za poleceniem innej koleżanki :P Z tego co pamiętam, żył 3 miesiące, po czym przerzuciłam się na Mylog - a tylko dlatego, że spodobał mi się jeden z szablonów nie dostosowany do mblog, a był tylko na mylog :P Potem, dzięki pomocy koleżanki, która ów szablon stworzyła, sama nauczyłam się kodowania i tworzyłam własne dziua :P
No i ten blog żył dobre 2 lata :D Zanim mylog zaczął się walić pisałam już na blogasie opartym na Cutenews, ale szał spamu mnie zniechęcił.
Potem trochę pobawiłam się Wordpressem i Texpattern, ale obydwie platformy mnie zniechęciły (WP - za dziwaczne tworzenie motywów, TXT - za kijowe spolszczenie i mnogość zmiennych, kompletnie kosmicznych).
No i teraz chyba popiszę na Ownlogu, acz blogowanie już mnie tak nie ciągnie. Ale miło jest się wyżyć i poczytać, co o tym myślą inni ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-01-17, 20:08   

Moje blogowanie rozpocząłem wysłaniem smsa, by założyć sobie bloga na blog.pl. 12 czerwiec 2004 :D Wtedy wśród moich znajomych był mały "Bum" na posiadanie bloga :)
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-01-17, 20:16   

mój pierwszy założyłam w 2002 na nieistniejącym już niestety blogi.bajo.pl.
potem w związku ze zmianami w samym bajo system blogów został przeniesiony i po niedługim czasie serwis padł, więc byłam zmuszona przejść na 2log.pl (przy czym kilkakrotnie zmieniałam login), by w końcu na pół roku zawiesić blogowanie (próby blogowania na NibyLog'u i odechciało mi się pracować na tym systemie newsów/blogów) i wrócić dopiero po tym okresie na nowy serwis (którego ówcześnie nie znosiłam) mylog.pl. po kilku miesiącach i on padł, więc znalazłam się na aktualnym miejscu - ownlog :)
W międzyczasie zakładałam konta na różnych innych serwisach, ale tylko po to by testować możliwości danego serwisu blogowego.
Tyle moja historia ^^
 
  podziel si� tym postem na:
Ewa 
Blogowicz.Friend

Imię: Ewa
Wiek: 29
Dołączyła: 26 Maj 2009
Posty: 448
Miasto: okolice Elbląga

Wysłany: 2010-01-17, 21:48   

Ja swojego pierwszego bloga założyłam w podstawówce, roku dokładnie nie pamiętam (jakoś 3 klasa chyba). Był na onecie, o jakimś serialu, potem o kotkach, potem o czymś jeszcze i jeszcze. Następnie był to pamiętnik na mylogu. Potem przez jakiś czas bawiłam się w ocenianie blogów (aż wstyd sobie to przypominać :P ) i (pamiętam to doskonale) zakładam różne blogi, pisałam jakieś bzdury i zgłaszałam się do oceny, by był ruch :P Następnie zainteresowałam się grafiką i zaczęłam robić profesjonalne szablony w photofiltre - założyłam bloga gdzie publikowałam owe dzieła. Serwisów nie pamiętam dokładnie - przede wszystkim mylog, było też coś na blog4u. Jakiś czas temu czas miałam bloga na ownlogu, napisałam na nim tylko kilka postów, aktualnie mam fotobloga, ale raczej nie prowadzę go zbyt systematycznie.
______________________________________________________
Marzenia to niczym niezmącona rozkosz, a oczekiwanie aż się spełnią to prawdziwe życie.
Portfolio
 
  podziel si� tym postem na:
Azgheros 
Blogger.Klub


Imię: Zbigniew
Wiek: 51
Dołączył/a: 03 Sty 2010
Posty: 5

Wysłany: 2010-01-18, 15:53   

Ja swojego pierwszego bloga założyłem kilka lat temu na WP. Był on (i wciąż jest - chociaż go zaniedbałem) dla mnie miejscem gdzie umieszczałem w kawałeczkach swoją powieść.
Niestety WP mnie swego czasu zirytowała nadmiernie i jakoś tam przestałem blogować (choć założyłem jeszcze kilka blogów). Teraz mam jeden blog o zarabianiu i wygrywaniu w necie (patrz stopka), nad którym intensywnie pracuję i chciałbym aby był częścią źródła moich zarobków (jestem osobą bezrobotną).
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2010-01-25, 12:06   

mój pierwszy blog założony był 6 lub 7 lat temu? na tenbicie i nadal istnieje. potem przeszłam na blog.pl , tam byłam dosyć długo bo chyba 3 lata. w końcu próbowałam mylog ale romans ten nie wypalił. skończyłam na ownlogu i tu zamierzam pozostać.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Ruciński 
Blogger.Klub

Imię: Emil
Wiek: 39
Dołączył/a: 25 Sty 2010
Posty: 56
Miasto: Łaziska Górne

Wysłany: 2010-01-25, 12:47   

Ja zacząłem blogować chyba w okolicach roku 2003. Może nawet wcześniej. Na początku było to na serwisie blog.pl. Później miałem krótkie epizody w innych miejsca, ale dopiero blogger.com całkowicie spełnił moje oczekiwania i dziś nie wyobrażam sobie blogowania gdzie indziej.

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 25-01-2010, 13:23 ]
historia serwisu blog.pl sięga chyba maksymalnie roku 2000 ;)

Dopisek mój: no właśnie też mi się coś ta moja data nie zgadzała. Przemyślałem sprawę i jednak to nie był 1998 rok. Wtedy coś innego się wydarzyło. ;)
Ostatnio zmieniony przez Ruciński 2010-01-28, 20:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz