Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Catherinne_ 
Blogger.Klub


Dołączyła: 07 Lis 2013
Posty: 24

Wysłany: 2013-11-09, 22:18   

Jak tylko mogę, piszę bezpośrednio w bloggerze. Nie muszę później poprawiać wordowskiego formatowania i denerwować się, że coś mi się popsuło. Edytor spełnia moje oczekiwania, a w razie czego, zawsze można przejść do HTML.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alabastrova 
Ownlog.Klub


Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2013-11-10, 15:24   

Zdarza się, że piszę w Wordzie, nanosze poprawki, aktualizacje do wpisu, a później publikuję. Najczęściej jednak jest to spontan akcja i od razu w ramce ownloga.

To źle?;p
Nigdy się nad tym nie zastanawiałam w sumie.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
bigcountry 
WordPress.Klub

Wiek: 48
Dołączył/a: 09 Lis 2013
Posty: 16
Miasto: Pomorze Zachodnie

Wysłany: 2013-11-10, 16:49   

Teksty pisze od razu w panelu WordPressa. Przygotowywanie tekstów w edytorach typu Word to raczej strata czasu.
______________________________________________________
Blog Kalisz Pomorski - lokalny blog miejski o charakterze obiektywno-subiektywnym.
 
  podziel si� tym postem na:
kamiltatry 
WordPress.Klub


Wiek: 34
Dołączył/a: 06 Wrz 2013
Posty: 39
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-11-12, 04:58   

bigcountry napisał/a:

Przygotowywanie tekstów w edytorach typu Word to raczej strata czasu.
Odnoszę podobne wrażenie, a o czas warto dbać, bo jednak prowadzenie bloga bywa bardzo czasochłonne.

Catherinne_ napisał/a:

Edytor spełnia moje oczekiwania, a w razie czego, zawsze można przejść do HTML.

To jest plus pisania od razu na blogu.
______________________________________________________
Blog: Poczuj Magię Gór! || Fotoblog || Google+
 
  podziel si� tym postem na:
amargoidulce 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 13
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-11-12, 17:23   W jaki sposób piszę teksty?

Z racji tego, że moje teksty najczęściej są zlepkiem wzburzonych myśli, wszystko zapisuję dosłownie wszędzie- na telefonie, na kartce, na ciele... Potem przepisuje te wszystkie wzburzenia do jakiegoś edytora tekstu, łączę to wszystko w logiczną całość, a na bloggerze już tylko edytuję czcionkę, justuję tekst, dołączam linki etc... :)
______________________________________________________
Dobrze by było, gdybyś była zawsze.
ZDZIWNIEJ!


http://amargoidulce.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
morzemysli 
WordPress.Klub


Wiek: 38
Dołączył/a: 11 Lis 2013
Posty: 42
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-11-12, 17:58   

Ja piszę teraz tylko w Wordzie/Pages. Kilka skasowanych tekstów przez nieopaczne zamknięcie zakładki nauczyło mnie takiej praktyki. Poza tym - można szybko sprawdzić ilość znaków artykułu.
 
  podziel si� tym postem na:
misscollyann 
Blogger.Klub


Dołączyła: 21 Paź 2013
Posty: 54

Wysłany: 2013-11-18, 20:40   

dziś pierwszy raz zdarzyło mi się pisać posta w Wordzie :)
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2013-11-19, 13:10   

Piszę w Abiwordzie, daję do korekty i redakcji mężowi, a potem wrzucam na bloggera, już tam bawiąc się w formatowanie tekstu i dodawanie zdjęć
 
  podziel si� tym postem na:
Sowa 
Blogger.Klub


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Lis 2013
Posty: 20
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-11-30, 11:00   

Piszę w Wordzie, już nie raz mi się zdarzyło, że przypadkowo zamknęłam przeglądarkę, "mignął" mi prąd (a to się u mnie często zdarza) - a Word zapewnia tyle, że mogę odzyskać swój tekst...
 
  podziel si� tym postem na:
Lenalee 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 29 Lis 2013
Posty: 53

Wysłany: 2013-11-30, 11:55   

Na samym początku prowadzenia obecnego bloga wszystkie teksty pisałam w Wordzie i zapisywałam je w specjalnym folderze, żeby mieć wszystkie recenzje w jednym miejscu. W pewnym momencie doszło do uszkodzenia komputera i straciłam wszystkie materiały, które na nim zapisywałam, więc ta chęć do zbierania tych tekstów na komputerze zmalała, ale i tak zapisywałam je w folderze. Gdy zmieniłam komputer stacjonarny na laptopa to ściągnęłam sobie program ZenWriter, który poleciła mi koleżanka i przez kilka tygodni w nim pisałam wszystkie teksty (problem w tym, że nie da się z niego bezpośrednio zapisać tekstu na dysku, trzeba napisaną treść skopiować do Worda czy jakiegoś innego programu i wtedy można to zapisać, jeżeli jest taka potrzeba). To bardzo przyjemny program, otwiera się na całym ekranie, można ustawić sobie jakieś przyjemne tło, relaksującą muzykę w tle udostępnioną przez ten program lub wybrać swoją własną czy nawet dźwięk naciskanych klawiszy (kropelki wody lub maszyna do pisania). Uznałam jednak, że szkoda zachodu z tym wszystkim i od kilku miesięcy wszystkie teksty piszę bezpośrednio przed publikacją na blogu.
 
  podziel si� tym postem na:
Futbolowa 
Blogger.Klub
Złośnica


Imię: Klaudyna
Wiek: 36
Dołączyła: 08 Lis 2012
Posty: 98
Miasto: Częstochowa

Wysłany: 2013-12-01, 23:49   

Zawsze bezpośrednio w bloggerze - nic nigdy nie ginie, post można zapisać i edytować miliard razy przed publikacją. Często zdarza mi się również korzystać z edytora na noisli.com - odpalam sobie dźwięk padającego deszczu i burzy, rozkoszuję harmonijnymi zmianami tła i piszę. Nawet jeśli laptop padnie, tekst zostaje na stronie.

Ale folder blogowy też mam - gromadzę tam grafiki, pomysły, kopie zapasowe szablonu i notek, szablony wpisów, które ułatwiają mi pisanie i wszystko inne, co z blogiem się wiąże. W razie czego - najważniejsze grafiki i szablony wpisów trzymam na Springpadzie. Dzięki temu mogę korzystać z nich nawet poza domem.
 
  podziel si� tym postem na:
Kuc_Filolog 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Wrz 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-12-02, 04:48   

Nie wiem czy się tu już wypowiadałem, w skrócie mówiąc:
wchodzę na zombiesamurai.pl/zen i odpalam focus writera. Czasem zwyczajnie mi łatwiej pracować równolegle w dwóch edytorach tekstu. Tam dopisuje sobie w tekst 'z caps locka' gdzie grafika, gdzie boldować.
Wrzucam w edytor blogera, dopieszczam tekst, robię korekty (w podglądzie publikacji wygodniej mi wyłapywać błędy), dodaje kategorie. I wypuszczam.
______________________________________________________
http://kucfilolog.blogspot.com
Pełen deathstyle. Inaczej mówiąc: Taki lifestyle, ale bez obcisłych spodni, koszulek z kryzą, kremów pod oczy i całej reszty ucinaczy penisa.
Tak, na blogu jest x postów. Sukcesywnie go zapełniam. Tak, blog jest szpetny. Muszę znaleźć kobietę, która potrafi się zajmować designem.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz