Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-19, 05:07
Autor Wiadomość
Daniel30
[Usunięty]



Wysłany:    Zwiększenie popularności bloga

Zacząłem pisać bloga i zależy mi na tym by jak najwięcej osób go odwiedzało ... oczywiście wiem, że treść musi być interesująca, jednak gdzie i jak zrobić by najwięcej osób dowiedziało się o jego istnieniu? Może jakieś sugestie? Adres http://www.bordman.pl/blog/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-01-02, 12:22   

wydaje mi się, że to kryptoreklama a to twój pierwszy post na forum... i mam dylemat, bo nie ma listości dla reklam w pierwszych postach, ta jest sprytna...

Daniel30 napisał/a:

oczywiście wiem, że treść musi być interesująca
to jest podstawa, dzisiaj i juz od pewnego czasu kluczową sprawą jest tematyka bloga, to jak bardzo ciekawy temat obierasz i jak duzo na jego temat wiesz.

Daniel30 napisał/a:

jednak gdzie i jak zrobić by najwięcej osób dowiedziało się o jego istnieniu
na pewno nie możan spamować ani for, ani żadnych stron bo to zwykle przynosi odwrotny skutek, jeżeli masz zamiar reklamować sięna forach i stronach wybieraj te powiązane tematycznie ale i udziel się troche, zeby ludzie zainteresowali się tobą, potem sami zaczną odwiedzać twoje strony.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Daniel30
[Usunięty]



Wysłany: 2007-01-03, 21:36   

Dziękuję za wskazówkę Htsz.
Ja nie chciałem się reklamować bo i tak to nie jest ten target. Chodziło mi bardziej o znalezienie jakiś rozwiązań. BTW. czemu ciągle masz mnie w opisie ;) Rozumiem, że piętnujesz mnie publicznie i chcesz bym się kajał ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-01-04, 01:17   

Daniel30 napisał/a:

Rozumiem, że piętnujesz mnie publicznie i chcesz bym się kajał ;)
nie => http://forum.blogowicz.in...-chca-vt360.htm

Daniel30 napisał/a:

bo i tak to nie jest ten target
skąd możesz to wiedzieć ? ja sam jeszczen ie wiem kto dokładnie zagląda na to forum, a kto zaglądać będzie :)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
mur
[Usunięty]



Wysłany: 2007-01-05, 00:53   

Daniel30 napisał/a:

piętnujesz mnie publicznie i chcesz bym się kajał ;)


pokory nie zaszkodzi.


Ja Ci dam inną wskazówkę, musisz mieć zawsze coś na zamianę, ktoś przyjdzie do Ciebie na pewno jeśli nie będzie tego nigdzie indziej lub on nie będzie wiedział gdzie to znaleźć, popularność to jest taki handel
 
  podziel si� tym postem na:
×Nomik 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączył/a: 22 Sty 2007
Posty: 80

Wysłany: 2007-09-04, 16:44   

JA sobie podczytuje rózne blogi i to udało mi sie zobaczyc co moze zwiekszyc atrakcyjnosc blogów to na przykład tak jak w tym przypadku konkursy http://[SPAM]/news/view/1118
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-09-04, 19:13   

Temat zdobywania czytelników swego czasu już przerabialiśmy, o tutaj. Swoje trzy grosze wtrąciłem już w tamtym temacie na stronie drugiej, zatem nie będę się powtarzał.

Daniel, z tego co widzę piszesz na dość ciekawy (przynajmniej dla mnie) i chyba niszowy temat. Sporo potencjalnych odbiorców możesz znaleźć np. w serwisie GoldenLine.pl, wyślij też zgłoszenie do 10przykazan.com. Więcej mi na tą chwilę nie przychodzi do głowy, jakby co to dopiszę.

Aha. Jeżeli mogę wtrącić jedną uwagę - ta stopka o bezpłatnym wykorzystaniu tekstu pod każdym wpisem wygląda (i działa na mnie) nieco... odstraszająco. Myślę że dobrym rozwiązaniem byłaby odpowiednia licencja Creative Commons - jest bardziej przejrzysta i przyjazna dla czytelnika, a Tobie daje wybór warunków na jakich chcesz udostępniać treść. Co ważniejsze - logo "Pewne prawa zastrzeżone" oszczędza sporo transferu i załatwia sprawę. :)

Dla przykładu, wszystkie treści na moim blogu są opatrzone taką klauzulą i jest to zaznaczone w stopce.
 
  podziel si� tym postem na:
Wroblina
[Usunięty]



Wysłany: 2007-10-25, 20:50   

Może się nie znam, ale czy naprawde w blogowaniu najwazniejsza jest statystyka??
Chcesz, aby twój blog stał sie bardziej popularny to.. zrób <jeżeli umiesz> jakąś reklame, chodzi mi o avatar, button itp, porozsylaj link znajomym, zachec do ogladania i komentowania twojego bloga innych bloggerów, zostawiajac komentarze na ich blogach, ale pamietaj, ze nie wszyscy lubia, jak sie zostawia u nich smieci, chodzi mi o spam-owanie. 3maj sie
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz