Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-03-26, 13:14
Autor Wiadomość
Isia 
WordPress.Klub

Wiek: 31
Dołączyła: 08 Kwi 2008
Posty: 43
Miasto: Gdańsk ;)

Wysłany: 2009-03-06, 12:57   

Przy okazji tego tematu coś mi się przypomniało. Niby nie ma tam ograniczenia długości postów.. ale mi je "ucinało" - o zgrozo! Bywało tak, że ślęczałam nad postem, publikowałam i nagle połowa gdzieś znikała bezpowrotnie.;x Na nic ponowne pisanie, bo znów ucinało, a e-maile do onetu bez odzewu. O, albo te ni stąd, ni z owąd wyskakujace reklamy podczas pisania. Eee. Bardzo nie lubię pisać na onecie - szału dostawałam kiedy kolejne posty szły się .... no, że się kasowały.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Natalya 
. SlodkoGorzka .


Wiek: 37
Dołączyła: 04 Sty 2008
Posty: 50
Miasto: Chojnice

Wysłany: 2009-03-06, 16:30   

Nie korzystałam z interfejsu bloga na Onecie. Wszystkie posty pisałam w wodzie i wklejałam, bo mnie z kolei denerwowało, że nie zdążyłam się rozpisać a tu już system cię wylosowywał. Pamiętam taką sytuację, kiedy to zniknęły mi wszystkie szkice postów. Zgroza.
______________________________________________________
A Gdy Serce Twe Przytłoczy
Myśl, Że Żyć Nie Warto,
Z Łez Ocieraj Cudze Oczy,
Chociaż Twoich Nie Otarto. l M. Konopnicka
 
  podziel si� tym postem na:
anowi 

Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 27

Wysłany: 2009-04-16, 15:17   

Natalya napisał/a:

Nie korzystałam z interfejsu bloga na Onecie. Wszystkie posty pisałam w wodzie i wklejałam, bo mnie z kolei denerwowało, że nie zdążyłam się rozpisać a tu już system cię wylosowywał. Pamiętam taką sytuację, kiedy to zniknęły mi wszystkie szkice postów. Zgroza.


Jak to się dzieje, że do tej pory widzę, jak piszą ludzie, że takie rzeczy się zdarzają, a mi jeszcze NIGDY nie przytrafiło się nic podobnego? Piszę sobie, publikuję, komentuję wszystko spokojnie.
Jeśli chodzi o Onet, to piszę tam chyba ze względu na ludzi w sumie. Wcześniej byłam "chwilę" na Bloxie i jakoś mniej sympatycznie było:)
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-04-16, 15:32   

Cytat

Jeśli chodzi o Onet, to piszę tam chyba ze względu na ludzi w sumie. Wcześniej byłam chwilę na Bloxie i jakoś mniej sympatycznie było:)
Trochę mnie dziwi to podejście, bo zależność kto odwiedza Twojego bloga nie końca przekłada się na serwis w którym blogujesz...
 
  podziel si� tym postem na:
anowi 

Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 27

Wysłany: 2009-04-16, 17:02   

Krzysiek napisał/a:

Cytat

Jeśli chodzi o Onet, to piszę tam chyba ze względu na ludzi w sumie. Wcześniej byłam chwilę na Bloxie i jakoś mniej sympatycznie było:)
Trochę mnie dziwi to podejście, bo zależność kto odwiedza Twojego bloga nie końca przekłada się na serwis w którym blogujesz...


Tak się składa, że w moich linkach najwięcej (nie wszystkie) mam blogów z Onetu, a i u osób, które odwiedzam, widzę głównie linki do blogów z Onetu. Poza tym, nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że na Onecie bloguje mi się "bezstresowo", a mianowicie nie myślę o żadnych rankingach, popularności, o której często wspominano mi na Bloxie, a co mnie męczyło niesamowicie.
 
  podziel si� tym postem na:
Marger 

Imię: Gosia
Wiek: 28
Dołączyła: 04 Lip 2011
Posty: 1

Wysłany: 2011-07-04, 13:49   

Mi się podoba. Na onecie stworzyłam swojego pierwszego bloga i po wielu doświadczeniach z innymi serwisami wróciłam do macierzy.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-07-04, 14:45   

anowi napisał/a:

na Onecie bloguje mi się bezstresowo, a mianowicie nie myślę o żadnych rankingach, popularności, o której często wspominano mi na Bloxie, a co mnie męczyło niesamowicie.
na Onecie panuje moda na komcie z uwagi na to, że chyba one pozwalają dostać się na stronę główną Blog.Onet - także może jednostkowo tego nie doświadczasz, ale globalnie myślę, że jest to bardziej zaawansowane 'parcie na szkło' niż w przypadku bloxa.

Marger napisał/a:

po wielu doświadczeniach z innymi serwisami wróciłam do macierzy.
a jakie serwisy porównywałaś do blogów z Onetu?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-07-04, 20:31   

Jak dla mnie, onetówki są bardzo banalne zarówno pod względem wyglądu, jak i (w wiekszości) treści. Z całym szacunkiem dla tych prawdziwych blogerów z onetu (w zasadzie to znam tylko jednego takiego), ale wg mnie onet-blogi nie wnoszą niczego ciekawego. Spamerstwo i nudne pamiętniczki.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
Atre 
Blogger.Klub
Taka Katarynka


Imię: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 136
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2011-07-08, 03:02   

Nigdy nie kochałam onetu. Miewałam tam blogi, al nigdy nie było to coś poważnego, tylko takie pisani o niczym i dla jaj bardziej. Unikam jak ognia, jednak przyznam się, że z tego portalu czytam dwa blogi - oba przyjaciela, który uważam, prowadzi je rewelacyjnie.
______________________________________________________
krewetki i szczypiorki.
 
  podziel si� tym postem na:
Fraa 
Blogger.Klub

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 113

Wysłany: 2011-07-08, 08:26   

Że nie kocham Onetu, to mało powiedziane. Ja mam alergię na onet. Choćby onetowscy blogowicze stawali na rzęsach, dla mnie niemal wszystkie ich blogi są po prostu brzydkie i nieczytelne. Zawsze pełno reklam ze wszystkich stron i gdzieś pośrodku tekst... No i absolutnie tragiczny system wyświetlania komentarzy. oO
Inną rzeczą jest to, że mam wrażenie, że na Onecie jest najwięcej tych wszystkich słit blogasków, w których chodzi ino o wymienianie się komciami i o pozycję w jakimś rankingu popularności. Brrr. I zazwyczaj te nagłówki, które zajmują mi niemal całą wysokość ekranu, bo autorka bloga uznała za stosowne pierdyknąć sobie obrazek jakiejś elfki czy innej dziuni, dookoła fikuśny napis, pod tym kwiatki, a nad tym niebo gwiaździste i muszę przewijać, żeby w ogóle jakikolwiek tekst uświadczyć.

Nie no, nie kocham onetu. Zdecydowanie. ;]
Czytam onetowego bloga jednej osoby i wielokrotnie zadawałam jej pytanie: dlaczego omlet? Jakoś tam nawet to uzasadniała, więc spoko. Niech tam. Treść rekompensuje mi to, że u góry mam doładować telefon, a z boku kupić okapy kuchenne.
______________________________________________________
– A fella I knew in El Paso took all his clothes off and jumped on a cactus. I asked him same question: „why?”.
– And...?
– He said: „It seemed to be a good idea at the time”.

[Vin, "The Magnificent Seven"]
 
  podziel si� tym postem na:
Alicja
[Usunięty]



Wysłany: 2011-07-21, 01:12   

Ja również zaczynałam od Onetu, obskoczyłam wszystkie popularniejsze platformy i wróciłam. Nie dlatego, że jest tam tak bajecznie, bo wiele rzeczy mnie doprowadza do szału, ale po kilku latach wędrówek jestem zmęczona. Zawsze coś mi nie pasuje, zawsze okazuje się, że gdzie indziej będzie lepiej. Mam już tego dosyć.

Na Onecie najbardziej wkurzają mnie reklamy - sytuacja znacznie pogorszyła się, odkąd porzuciłam tą platformę. Sama nie wiem, po co tam wracałam, ale skoro już jestem...

P.S. Blog.pl, który pamiętam jeszcze z czasów, gdy wysyłało się SMS-y za ponad 10 zł, zmierza w stronę blog.onet.pl - najwidoczniej redakcja jakaś trefna ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-07-21, 03:26   

Cytat

P.S. Blog.pl, który pamiętam jeszcze z czasów, gdy wysyłało się SMS-y za ponad 10 zł, zmierza w stronę blog.onet.pl - najwidoczniej redakcja jakaś trefna ;)
ten sam właściciel ;)

serio nic lepszego nie znalazłaś? a może blogujacy.pl? to też dziecko Onetu ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz