Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2013-02-04, 22:46
Autor Wiadomość
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2013-02-01, 21:16   

Htsz napisał/a:

Agatonek napisał/a:

Dlaczego niszowy ? Moim zdaniem to raczej mogłoby podnieść wartość całego konkursu.
Skoro można kupować setki starterów i organizator nie ma nic przeciwko, gadać głupoty będąc jurorem czy delegować do ustawiania kategorii osoby kompletnie nieogarnięte w blogach i vlogach to nie wiem czy komuś zależy na tym by podnosić poziom. Zobaczymy w kolejnej edycji co wyniosą z obecnej.

Też racja. Ale chyba i tak będą musieli coś pomyśleć, bo trochę statystyki im spadają.

Cytat

Tyle, że na początku onet organizował ten konkurs dla swojej platformy, potem otworzyli się na innych i to też sugeruje, że zależy im na zasięgu - jak największym. To nie musi być bezpośrednie gadanie. Onet to nie tylko domena .pl, to także platforma blog.pl, która jest patronatem konkursu. Różne media wspominają o tym za darmo, a to przecież przedsięwzięcie prywatnej firmy. Pomyśl sobie ile by kosztowały artykuły sponsorowane w tych wszystkich gazetach i na portalach.

To, że mają reklamę za free to doskonale rozumiem ;) Tylko jakoś nie bardzo widzę, żeby to się przekładało na budowanie świadomości czy ich pozytywnego wizerunku wśród społeczności.

Htsz napisał/a:

Ja nie zaglądam tam by szukać znajomych czy ciekawych blogów do poczytania. Może jak sobie poukładam czas tak, by mieć go trochę na lekturę takich treści to zacznę szukać właśnie na listach zgłoszeń. Obecnie interesują mnie głównie emocje i opinie związane z tą imprezą.

Myślałam, że te zwycięskie 10 przejrzałeś ;) Ale też chyba w ostatniej chwili wskoczyli tak wysoko.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

predatoraf 
Blogger.Klub

Imię: Leon
Wiek: 32
Dołączył/a: 19 Lis 2012
Posty: 30
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-02-02, 23:31   

Tak jak poprzednicy zgłosiłem się, żeby się zareklamować. Nie zdziwił mnie też fakt, że najwięcej głosów zbierają matki/ matki chorych dzieci.
______________________________________________________
www.wyprawyleona.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2013-02-14, 21:56   

Odświeżam, bo wybrano już trójeczki ;)

I ponownie mała aferka:
https://www.facebook.com/...127405263969676

I to co cieszy to eKundelek.pl z dalszą nominacją :D
tutaj
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-02-14, 22:44   Lista blogów Nominowanych przez Jurorów

Agatonek napisał/a:

I to co cieszy to eKundelek.pl z dalszą nominacją :D
no to zaproszenie na galę mają w kieszeni, do tego dyplom. Na ostateczny werdykt jeszcze chwilę poczekamy (dwa tygodnie).

Agatonek napisał/a:

I ponownie mała aferka:
z jednej strony dobrze, że zwracają uwagę na młode blogi, ale z drugiej to chyba stanowczo za mało wpisów z zeszłego roku by walczyć o nagrodę główną w tym. Prędzej widziałbym finał w konkursie blog roku 2013, no ale nie my o tym decydujemy :-)

Michał odpadł, nie dostał się do finałowej trójki w kategorii TEEN. Dodał dość dziwny post na blogu, też w sumie pod aferkę można podpiąć -> tutaj wpis - chodzi mi o fragment zaczynający się przy kobiecie w zółtej bluzce. Napisał tam, że jedna z uczestniczek finałowych próbowała go oczernić i zostawiała mu niemiłe komentarze..

Jak gdzieś jest coś wartościowego do wygrania to wychodzi z ludzi to co najgorsze.. kiedyś brałem udział w konkursie, gdzie miała wygrać osoba z najlepszą oceną. Konkurenci zamiast namawiać znajomych do pomocy woleli zaniżać średnią pozostałym i wykorzystywać błędy systemowe. Po moim zgłoszeniu takich praktyk jury wybrało zwycięzcę bez głosowania, ale gdybym tego nie zrobił to wygrałby oszust.

W rankingu bloga blogerów prowadzą trzy "Vlogi", wyniki poznamy trzy dni przed galą, czyli 25 lutego. Ciekawy jestem kogo wybierze Jury składające się z laureatów zeszłego roku.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Agatonek 
Blogger.Klub

Dołączyła: 28 Sie 2012
Posty: 125

Wysłany: 2013-02-14, 23:21   Re: Lista blogów Nominowanych przez Jurorów

Htsz napisał/a:

no to zaproszenie na galę mają w kieszeni, do tego dyplom. Na ostateczny werdykt jeszcze chwilę poczekamy (dwa tygodnie).

z jednej strony dobrze, że zwracają uwagę na młode blogi, ale z drugiej to chyba stanowczo za mało wpisów z zeszłego roku by walczyć o nagrodę główną w tym. Prędzej widziałbym finał w konkursie blog roku 2013, no ale nie my o tym decydujemy :-)

Ale miło wiedzieć, że komuś wartościowemu się udało :)

Dlatego gdzieś pisałam, że lepiej by było jakoś zaostrzyć kryteria. Bo moim zdaniem to bardzo trafna uwaga w tym przypadku.

Mi osobiście nie podoba się wybór Muchy w jej kategorii - dwa blogi o tematyce dzieciowej przeszły dalej :/ Brak mi w tym obiektywizmu, bo sama jest mamą i to dziwnie dość wygląda.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-02-14, 23:38   

Mamy z małymi dziećmi i tymi chorymi to chyba powinny mieć osobną kategorię - np. parentingowe, czyli po polsku rodzicielskie.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
adrkwi 
WordPress.Klub


Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 23 Sty 2013
Posty: 190

Wysłany: 2013-02-15, 05:03   

Jak dla mnie ten plebiscyt jest farsą, dużo lepiej wyszedłby taki 'konkurs' zorganizowany przez tutejszą społeczność, bez nagród, sam prestiż.

http://powiedzialem.pl/ko...se-czas-zaczac/ tyle ode mnie na ten temat.
______________________________________________________
Powiedzialem.pl na facebooku
 
  podziel si� tym postem na:
Ewe-Linka 
Prezes w Mamspired


Zaproszone osoby: 3
Imię: Ewelina
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2012
Posty: 154
Miasto: Northampton

Wysłany: 2013-02-16, 13:16   

Ja nie mam nic do blogów o chorych dzieciach, to są tacy sami ludzie jak pozostali, tyle, że muszą stawić czoła chorobie. Znam kilka blogów, na których jest opisywane życie codzienne dzieci i ich rodziców, opisane są rehabilitacje itp, jest zakładka o tym jak możemy pomóc i taki blog to norma. Z kolei blogi, które są tylko o pomocy i prośbie o nią nie powinny według mnie brać udziału, bo jakby nie było taki blog ma bardziej charakter strony- jest opisana choroba, zdjęcia i numer konta czy coś innego na co możemy wpłacać pieniądze. Takie coś również mogłoby brać udział w takim konkursie, ale biernie tzn. mieć osobny dział np. pomoc, gdzie nie głosujemy, tylko wpłacamy pieniądze (albo głosujemy, a organizator wypłaca pieniądze). Nie wiem jak inni na to, ale takie jest moje zdanie.
______________________________________________________
Mamspired- parentingowy blog lifestyle.
 
  podziel si� tym postem na:
tatti 
Blogger.Klub


Imię: Tatti
Wiek: 34
Dołączyła: 07 Lis 2012
Posty: 37
Miasto: Ezoteryczny Poznań

Wysłany: 2013-02-16, 19:36   

Htsz napisał/a:

Mamy z małymi dziećmi i tymi chorymi to chyba powinny mieć osobną kategorię - np. parentingowe, czyli po polsku rodzicielskie.


zgadzam się ! to samo powiedziałam mojemu facetowi jak rozmawialiśmy na temat bloga roku. Skoro oddzielają kategorię "ja i moje życie" i "lifestyle" to powinni także oddzielić blogi "rodzicielskie/rodzinne" tak myślę :)

a co do tego co napisała Ewelina - też to jest całkiem ciekawa opcja, która na pewno przyniosłaby wiele korzyści
 
  podziel si� tym postem na:
Jadźka 
WordPress.Klub


Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył/a: 12 Gru 2012
Posty: 116
Miasto: Olszew

Wysłany: 2013-02-17, 14:10   

Htsz napisał/a:

Mamy z małymi dziećmi i tymi chorymi to chyba powinny mieć osobną kategorię - np. parentingowe, czyli po polsku rodzicielskie.

Uważam, że zrobią to w następnej edycji, bo w tym roku od cholerki zgłosiło się takich blogów, co utrudniło innym, bardziej pasujących do kategorii blogom, odniesienie jakiegoś sukcesu.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-02-17, 17:13   Honey wybiera po znajomości?

a co sądzicie o zgłoszeniach osób już znanych do takiego konkursu? Powinno mieć to znaczenie czy nie?

Zastanawiam się, bo mamy w finale bloga prowadzonego przez popularnego wokalistę (wśród nastolatków?). Ja go nie znam, nie chcę oceniać, ale rozróżniam wybieranie bloga roku od blogera roku.
Ciekawi mnie też jak duże znaczenie miało to, że pani jurorka Honorata HONEY Skarbek należy do tej samej agencji artystycznej i koncertowej (HQT Music Group) co Sebastian Rutkowski?
Niektórzy uważają, że wybór odbył się po znajomości. To tylko zazdrość czy może coś w tym jest?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-02-17, 17:20   

Ogólnie wokół tego tematu widzę dużo zazdrości blogerów, którzy nie wygrali. A przecież jak w każdym konkursie tego typu - rzadko wygrywa najlepszy, głową muru nie przebijesz.
No ale to powinien być konkurs dla tych jeszcze nieznanych.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz