Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
theodoros 
WordPress.Klub


Imię: Bogdan
Wiek: 41
Dołączył/a: 08 Kwi 2015
Posty: 37
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-04-20, 13:17   

Jeśli dla kogoś szczytem marzeń jest zyskanie sławy na Wykopie, to wtedy pisanie specjalnie pod ten portal rzeczywiście ma sens :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Maritra Films 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 13 Lut 2015
Posty: 87
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-04-20, 19:16   

Tak, ale z tego co zauważyłem, to tam same wiadomości się pojawiają a kto prowadzi bloga o wiadomościach? Ja jeszcze z takim się nie spotkałem ;)
______________________________________________________
www.maritrafilms.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-04-20, 19:32   

Maritra Films napisał/a:

Tak, ale z tego co zauważyłem, to tam same wiadomości się pojawiają a kto prowadzi bloga o wiadomościach? Ja jeszcze z takim się nie spotkałem ;)
że co? to ja chyba jakiś inny wykop przeglądam od lat :D Użytkownicy zgrywają się, że to portal ze śmiesznymi obrazkami, bo zwykle głupoty zdobywają podobnie dużą lub większą popularność co rzeczy ważne i ciekawe.

Promocja na wykopie nie jest łatwa i rzadko przynosi długoterminowy zysk. Nawet osoby i adresy uznawane przez dłuższy czas za ciekawe mogą zostać spuszczone do szamba za pomocą następnego wykopu.

Warto przeanalizować jakiego typu treści pojawiają się na głównej, czy były już takie, które odpowiadają tematyce naszych stron, jakie towarzyszą tym znaleziskom komentarze i czy na takiej popularności nam zależy.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Maritra Films 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 13 Lut 2015
Posty: 87
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-04-20, 20:35   

Ja ostatnio jak przeglądałem wykop, to widziałem same wiadomości. Żadnego bloga, czy nawet filmików z youtube. Na głównej stronie, te które mają najwięcej tych polubień, to owszem jakieś śmieszne wpisy, ale na wykopalisku same jakieś informacje a szczególnie dużo było a aferze z 20m2 :)
______________________________________________________
www.maritrafilms.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Martin222 


Wiek: 37
Dołączył/a: 02 Lut 2015
Posty: 32
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2015-04-21, 10:12   

Maritra Films napisał/a:

Ja ostatnio jak przeglądałem wykop, to widziałem same wiadomości. Żadnego bloga, czy nawet filmików z youtube. Na głównej stronie, te które mają najwięcej tych polubień, to owszem jakieś śmieszne wpisy, ale na wykopalisku same jakieś informacje a szczególnie dużo było a aferze z 20m2 :)


Dosłownie kilka dni temu dodane - nowy serwis z wyszukiwarką filmowa

http://www.wykop.pl/link/...dobnych-filmow/

jak widać stał się hitem na chwilę obecną znalezisko ma prawie 77 000 odsłon i nie mówcie że z tego nie zostanie właścicielowi strony jakiś ruch bo pomysł jest ciekawy i ludzie będą na to wracać.
 
  podziel si� tym postem na:
theodoros 
WordPress.Klub


Imię: Bogdan
Wiek: 41
Dołączył/a: 08 Kwi 2015
Posty: 37
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-04-21, 12:59   

Witryna o filmach "sprzeda się" zawsze i wszędzie, o ile jest dobrze zrobiona. Wiadomo, że wszyscy lubią oglądać filmy. Gorzej, jeśli tworzysz bloga o wędkowaniu albo o filatelistyce. Wtedy najlepiej uderzać prosto w swój target. Wszystko jest kwestią tego, o czym chcesz pisać i w jakiej tematyce czujesz się najlepiej. Wiadomo, zawsze można uderzać konkretnie pod Wykop. Jest wtedy szansa, że będąc na dłużej gwiazdą portalu zdobędziesz stałych widzów. Zawsze pozostaje jednak pytanie, czy lepiej jest pisać zawsze pod publikę, czy tylko na tematy, które nas pasjonują. W końcu brak pasji i zaangażowania blogera też można wyczuć. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Kinga 
Blogger.Klub

Wiek: 34
Dołączyła: 08 Cze 2013
Posty: 47

Wysłany: 2015-05-21, 20:17   

Wykop ma potencjał, tylko problem z nim jest taki, że od kilku lat działa tam "klika", która po prostu notorycznie wszystko zakopuje z cichym przyzwoleniem administracji. W konsekwencji Twoja super treść może zostać zakopana wbrew wszelkiej logice, a coś przeciętnego powędruje na pierwszą stronę.

Niestety takie są realia dzisiejszego Wykopu. Próbować zawsze można, ja raz na jakiś czas coś wykopywałam i dawało mi to odwiedziny, ale na jakiś super efekt bym nie liczyła, bo po prostu takiego nie będzie.

Już nie ma czegoś takiego, jak "Efekt Wykop", to się skończyło.
 
  podziel si� tym postem na:
Buster 
WordPress.Klub


Wiek: 33
Dołączył/a: 20 Kwi 2015
Posty: 35
Miasto: Silesia

Wysłany: 2015-05-22, 09:34   

Akurat z wykopem nie mam specjalnie problemów, wystarczy dobre otagowanie wpisu i ludzie przychodzą na bloga, dodatkowo dochodzą plusy i wykopanie tematu. Ogólnie fanpejdż na fb + wykop generują dużą część odwiedzin u mnie, no i pewne fora tematyczne na których się udzielam.
Trzeba jedynie pamiętać, że nie wszystkie tagi są równie popularne, ale przy wpisywaniu go pod postem wyświetla nam się ilość osób obserwujących dany tag, więc nie opłaca się wpisywać tagów których nikt nie obserwuje.
______________________________________________________
https://busteralke.wordpress.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Boberus 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 08 Maj 2015
Posty: 25

Wysłany: 2015-05-25, 19:08   

theodoros, ma całkowitą rację. Kiedyś wrzucałem swoje linki na wykop (z innego bloga), ale z racji tego, że był o temcie niszowym, często kończyło się to max. 15 odsłonami, a potem oskarżeniami o zaśmiecanie strony, więc sobie darowałem :cwaniak:
______________________________________________________
Język niemiecki w przyrodzie i hydrotechnice
 
  podziel si� tym postem na:
Tfor 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył/a: 26 Mar 2014
Posty: 54
Miasto: Poznań

Wysłany: 2015-05-25, 20:10   

Niszowy temat to jedno, ale sposób jego przedstawienia i zachęcenia Wykopowiczów to drugie. Moje wpisy na tematy azjatyckie często lądowały na głównej, a raczej nie sądzę, żeby temat wietnamskich sióstr Trung był tam popularny 24/7.
______________________________________________________
Zapraszam na swojego bloga o Azji, grach, kulturze, internecie i technologii ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Biczyk 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Wrz 2014
Posty: 56

Wysłany: 2015-06-06, 22:35   

Raz mój wpis trafił na główną wykopu i przez 2-3 dni statystyki wzrosły o jakieś 10 tys. UU, a potem wszystko wróciło do tego co było wcześniej, tak jakby ani jeden użytkownik nie został na dłużej. Ale i tak myślę, że warto, pewnie jak coś trafia na wykop po kilka czy kilkanaście razy to już stali czytelnicy stamtąd przybywają.
______________________________________________________
http://totylkoteoria.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
almer 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 39

Wysłany: 2015-06-10, 13:22   

Właśnie napisałam post i sprawdzę jak to jest z tym wykopem :) napisze co i jak :hyhy:
______________________________________________________
www.coslychacwinternetach.blogspot.com NIE KLIKAĆ
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz