Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2012-05-22, 23:45
Autor Wiadomość
annia_o 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Cze 2015
Posty: 26
Miasto: Łódź

Wysłany: 2015-08-02, 20:50   

Popieram, żeby grupy były tematyczne. Z grup dotyczących czytania książek mam trochę sensownych wejść. Najgorzej jest z grupami typu: Blogerzy. Tam są tylko ludzie, co by chcieli obs za obs itp. I zauważyłam, że grupy w Google Plus lepiej działają niż te Facebookowe.
______________________________________________________
www.pudelka-zapalek.pl
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-08-02, 21:17   

annia_o napisał/a:

Najgorzej jest z grupami typu: Blogerzy.
tam gdzie masz wiele tysięcy członków, to jest młynek i rzadko da się zebrać stałych czytelników. Dopiero po zablokowaniu dziesiątek osób (największych spamerów) tablica się oczyszcza, ale niestety mało kto tak robi i linki giną w gąszczu wymian obserwacjami i próśb o klikanie w programy afiliacyjne.

annia_o napisał/a:

zauważyłam, że grupy w Google Plus lepiej działają niż te Facebookowe
bardzo możliwe, chociaż też nie brakuje spamerów. Polecam zaglądanie na profile aktywnych członków i jak mają tam masę takich samych postów na różnych grupach, to dodawajcie ich do ignorowanych lub blokujcie. Prowadzę grupę, która uzbierała już ponad 1000 członków i codziennie jest po kilka postów do wywalenia (na szczęście wiele z nich filtr już sam wstrzymuje do moderacji), bo ludzie nie czytają zasad i wrzucają linki bez opamiętania.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-08-26, 11:30   

Ja korzystam ze spisu beautybloggers i blogikreconowlosych. Jest z tego kilka wejść dziennie, ale szału nie ma. :dobani:
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Maną 
Blogger.Klub


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 49

Wysłany: 2015-09-01, 10:00   

Z tego co widzę duża część spisów nie jest już uaktualniana. Sama zapisałam bloga tylko do spis-blog i mam z niego 2-3 wejścia tygodniowo, więc albo niekoniecznie się to opłaca, albo zrobiłam bardzo slaby opis. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
FatalneSkutki 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 26

Wysłany: 2015-09-02, 09:49   

Ja się dopisałam tylko do Spisu Blogów Książkowych i mam z tego 4-5 wejść po każdym wpisie.

Facebook mnie zastanawia - właśnie założyłam, ale jak na razie nic poza zdjęciem profilowym nie wrzuciłam. Nigdzie też nikogo nie poinformowałam o istnieniu profilu (profila?) - mam wątły pomysł na prowadzenie fejsa jako pewnego uzupełnienia działalności, a nie tylko miejsca z linkami pt patrzcie, tam bloga prowadzę. I ten zakamuflowany profil zdążyło już znaleźć i polubić dwoje czytelników, więc sobie tak myślę, że nie doceniam chyba siły portalu ("prywatnie" nie lubię i korzystam jak najrzadziej).
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-09-03, 07:29   

Facebook i w ogóle Social Media mają ogromną siłę. Ja z SM mam miesięcznie ponad 1000 wejść, a wrzucam właściwie tylko linki i jakieś nowinki dotyczące bloga. Na Instagramie udzielam się trochę więcej :)
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
pablo8019 

Wiek: 44
Dołączył/a: 02 Sie 2015
Posty: 16
Miasto: Markuszów

Wysłany: 2015-09-04, 12:21   

Potwierdzam powyższą opinię - moja strona na FB generuje znakomitą większość czytelników na bloga, w przeciwnym razie mogłoby być ciężko.
 
  podziel si� tym postem na:
fojcikdaniel 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 17 Sie 2015
Posty: 36
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2015-09-04, 23:17   

Dla mnie na starcie fejs jest ogromną pomocą! Grunt to chyba wszczepić coś w znajomych / rodzinę, którzy klikając "lubię to" przekazują informację o blogu dalej! Choć tematyka nie jest jakaś szczególna, to widać, że powoli zaczyna coś ruszać. Nie wiem czy wrzucając linki na nk czy chociażby na wykop uzyskałbym tylu w miarę systematycznych czytelników :)
 
  podziel si� tym postem na:
CatusGeekus 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 50

Wysłany: 2015-09-14, 07:01   

Właściwie bez FB mój blog by nie istniał - na Bloggerze obserwuje mnie tylko kilka osób, a większość wejść jest właśnie z linków na FB (blog ma swój własny fanpage).
Ostatnio próbuję trochę intensywniej działać też na Instagramie i rzeczywiście udaje się niekiedy przyciągnąć nową osobę odpowiednio dobranym hashtagiem.
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-10-12, 21:09   

A powiedz mi czy ilość osób, która obserwuje Twój profil na Instagramie = ilość osób, która przechodzi na bloga? Bo widzę, że nie zawsze tak jest (przynajmniej u mnie).
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Werter 
Blogger.Klub
MaliNaila


Dołączyła: 12 Lip 2015
Posty: 57

Wysłany: 2015-10-14, 12:02   

U nas nie ma chyba żadnych wejść z Instagrama. Mamy tam około 10 obs ale nic z tego nie wynika. Przypadkowe osoby dają serduszka, ale chyba jeszcze nikt nie zajrzał na bloga. Osoby odwiedzające naszego bloga nie obserwują Instagram :p klapa na całej linii.
______________________________________________________
malinaila.pl
 
  podziel si� tym postem na:
CatusGeekus 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 50

Wysłany: 2015-10-15, 15:32   

goodforyoudp napisał/a:

A powiedz mi czy ilość osób, która obserwuje Twój profil na Instagramie = ilość osób, która przechodzi na bloga? Bo widzę, że nie zawsze tak jest (przynajmniej u mnie).


Szczerze mówiąc nie wiem. Przyznam, że jeszcze nie zauważyłam w źródłach wejść Instagrama, więc albo Google ANalytics tego nie rejestruje, albo nikt przez Insta do mnie nie wchodzi :D Ale ja mam jeszcze mało obserwujących (wiele śmiesznych fikcyjnych kont, niestety).
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz