Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Przesunięty przez: Htsz
2012-05-22, 23:47
Autor Wiadomość
nie-umiem-pisac 
Blogger.Klub

Wysłany: 2014-05-24, 08:45   

K@mil, będę musiała paru osobom polecić Twój blog ;)

podziel si� tym postem na:

Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

K@mil 
Blogger.Klub

Imię: Kamil
Dołączył/a: 19 Maj 2014
Miasto: Bydgoszcz

Wysłany: 2014-05-24, 08:49   

Nie krępuj się ;) Dzięki :padam:

wojti1830 
Blogger.Klub

Imię: Wojciech
Dołączył/a: 04 Cze 2014
Miasto: Londyn

Wysłany: 2014-06-05, 19:06   

Mój blog jest o zdrowym i racjonalnym żywieniu. Żadne diety, czy inne głupoty. Dopiero zaczynam pisać, także proszę o niezbyt dużą krytykę :P będę go także rozwijał w kierunku mądrej i zdrowej aktywności fizycznej. zapraszam :)

michal.PiSZ 
WordPress.Klub

Imię: Michał
Dołączył/a: 15 Cze 2014
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2014-06-15, 15:20   

Mój blog dotyczy spraw politycznych , problemów społecznych , więzi , sytuacji na które większość z Nas natrafia codziennie. Rzeczy ważnych i mniej ważnych. Podchodzę do tego poważnie i obiecuje dzielić się z Wami wszystkim co mnie zainteresuje. Śledząc mojego bloga , będziecie mieli okazję , dowiedzieć się czegoś ciekawego , śmiesznego , bądź kontrowersyjnego.Zawsze wypowiadam swoje zdanie i nikogo nie udaję. Jestem obiektywny i szczery , czasami do bólu. Zapraszam serdecznie!

bazia08 
Blogger.Klub

Miasto: Irlandia

Wysłany: 2014-07-01, 00:45   

K@mil mój chłopak chyba zostanie Twoim stałym czytelnikiem:) ostatnio się śmiał, że po 30-stce już tylko whisky mu nie szkodzi hehe poza tym naprawdę fajny blog, dobrze się go czyta

Dora17 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz

Wysłany: 2014-07-01, 11:25   

Na moim blogu piszę o rzeczach, które w jakiś "cudowny" sposób wzbudziły we mnie ciekawość. Mam nadzieję, że poruszane przeze mnie tematy będą też interesujące dla innych ;) Ostatnio pracuję nad "cyklem" piątkowych notek, mają to być humorystyczne wpisy... zobaczę, jak mi się to uda ;)

Na drugim blogu publikuję moje rysunki.

GoodByAccident
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-01, 22:59   

Dora pokaż Twojego drugiego bloga z rysunkami. Interesuje się tą tematyką. Dodatkowo w dziale ' co sądzicie o moim blogu' jest też chłopak jego blog nazywa się PabloArt może cię to zainteresuje :)

totolijo 
WordPress.Klub

Imię: Patrycja

Wysłany: 2014-07-09, 19:21   

GoodByAccident napisał/a:

Dora pokaż Twojego drugiego bloga z rysunkami. Interesuje się tą tematyką. Dodatkowo w dziale ' co sądzicie o moim blogu' jest też chłopak jego blog nazywa się PabloArt może cię to zainteresuje :)

Początkowo mój blog miał być o szyciu, ale dość szybko zorientowałam się, że mam więcej do powiedzenie :) tak więc można u mnie znaleźć coś o szyciu, rękodziele, o gotowania i ogólnie o stylu życia, ale przede wszystkim tematem jest to co tworzę,
Uwielbiam rysować, a jeszcze bardziej uwielbiam kiedy robi to mój mąż. Niestety nie wiem jak mam go zmotywować do malowania i rysowania :(

Dora17 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz

Wysłany: 2014-07-10, 15:47   

GoodByAccident napisał/a:

Zaglądam właśnie do jednego blogera stąd, bardzo fajnie rysuje i do tego jego wiek, wow :super: Przypadkiem nie nazywa się on Pabiart? :P

A ten mój blog rysunkowy, to nawet sama przyznam że średni jest :zawstydzony: Wszystkich lepszych prac się niestety pozbyłam, nawet ich zdjęć nie mam. Jednak nie jest aż tak źle, właśnie kilka prac tworzę w tym momencie i jak coś to je opublikuję :]

Wcale nie uważam, że potrafię rysować. Jednak lubię to robić, a blog jest takim moim albumem prac. Oto blog

Boss 
WordPress.Klub

Imię: Krzysztof
Dołączył/a: 09 Cze 2014
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-07-14, 22:59   

Mój blog jest o kolarstwie. Zarówno o wydarzeniach współczesnych w tym sporcie, jak i o jego historii. Ilustruję bloga filmami z YT na których można sobie obejrzeć najlepszych kolarzy świata, niedawno sporządziłem też listę przebojów zawierającą videoklipy z piosenkami o kolarzach, rowerach i zbliżonej tematyce.
Temat na czasie, bo aktualnie trwa przecież największa kolarska impreza - Tour de France. Media bardziej niż w minionych latach zainteresowały się kolarstwem, gdyż nasi kolarze, Michał Kwiatkowski i Rafał Majka, zaczynają odnosić coraz bardziej znaczące sukcesy.

mgk 
WordPress.Klub

Dołączył/a: 12 Lip 2014
Miasto: Małe, brudne miasto

Wysłany: 2014-07-24, 22:55   

Ciężka tematyka. Głównie trzymam się kobiet, seksu i ogólnie natury człowieka, co może być przez większość źle odbierane, głównie przez iluzje społeczne... Ale z drugiej strony pisze o wszystkim, co mi przyjdzie do głowy.

cynicalegoist.wordpress.com
Cynicznie i rzeczowo. Głównie o życiu, seksie i kobietach .

Peen 
WordPress.Klub

Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-07-25, 00:27   

To nie jest ciężka tematyka. Wiem, co mówię, bo cztery lata o tym pisałam ;)

::
Odpowiedz do tematu