Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-19, 05:10
Autor Wiadomość
Piranha
[Usunięty]



Wysłany: 2006-12-27, 19:39   

Chodziło mi o subiektywne ocenianie.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-12-27, 19:45   

Ah tak... a potrafisz wytlumaczyc to, dlaczego odbieram ich teksty jako chamstwo w bialy dzien? Mozna powiedziec swoje zdanie na temat jakiegos bloga nie uciekajac sie do takiego zachowania. Gdyby mnie ktos poprosil o wyrazenie zdania to zapewniam, ze bylabym uosobieniem taktu i rzeczowosci :hyhy: :twisted:

Chociaz, wolalabym relacje z pierwszej reki bez posrednictwa osob trzecich, rzecznikow prasowych czy adwokatow... ;)
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Piranha
[Usunięty]



Wysłany: 2006-12-27, 22:39   

Oni akurat tak oceniają, aczkolwiek nie wszyscy. Pamiętam jak P.Warchlaq (jeden z oceniających, chyba najsurowszy) zjechał moje wypociny. Na początku byłam wściekła i miałam ochotę mu nieźle nakopać, ale później wyciągnęłam z tego, co napisał wnioski, przysiadłam do słownika, paru książek i już trochę lepiej piszę. Bardzo dobrze, że mi wtedy tak nawyrzucał, bo nie wzięłabym się za siebie. (choć interpunkcja nadal mi szfankuje :kwasny: )
Co do nieco ostrego pisania to ludziom się to podoba, skacze im adrenalina jak to czytają
:yay: :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-12-27, 23:28   

Ja rozumiem oceniać technikę, czy błędy są, czy ich nie ma. Czy istnieje logika w tym wszystkim... ale czy blogi nie są naszymi prywatnymi rzeczami? W koncu gdy staramy sie pisac pod czyjes gusta to automatycznie przestajemy byc wierni swojemu JA ;)

Sama przez to przechodzilam, starałam się być kiedyś bardziej wysublimowana (ę ą) i więcej filozofować, bo ludzie to "lubią" (chyba...) Ale na swoim blogu tego nie potrafię. Dużo łatwiej jest mi odnosić się w komentarzach i pisać wywody... A kiedy już porzuciłam ten bezsens, to od razu lepiej się poczułam i bardziej wolna. I przestałam kierować się gustami innych w opisywaniu swojego życia :)
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-12-27, 23:34   

Frozen Lust napisał/a:

ale czy blogi nie są naszymi prywatnymi rzeczami?
odpowiem na to :)

jeżeli prowadzimy prywatnego bloga, dla nas, piszemy jak nam się podoba - dla siebie lub swoich znajomych po co nam w takim razie ocena kogoś kto nas nie zna i nie wie kim jesteśmy ?

według mnie jak ktoś wrzuca bloga do tego typu chamskich ocen (pewnie robi to hurtowo) to zapewne po miesiącu od założenia bloga nie miał odwiedzin, albo żadnego komentarza i myśli, że dzięki takim ocenom to się zmeni :) oczywiście zmienia się na chwile i zostaje wyśmiany ;)


jesli prowadzimy bloga, który wystawiamy na opinie publiczną staje się on publiczny.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-01-07, 13:08   

Ja powiem tylko tyle, że jeśli te dzieci (bo to to więcej niż 16 lat nie ma - bez obrazy dla inteligencji w tymże wieku) nie mają koleżanek i kolegów w szkole, to po prostu szukają zaczepki i "popularności" w ten sposób. Albo traktują to jako zwykłą zabawę. Głupi ludzie, którzy się zgłaszają... No chyba, ze własnie... Ktoś lubi słuchać "krytyki" na temat swojego bloga.
No cóz... Weźmy pod uwagę jeszcze te kretyńskie nicki, które swoją droga mnie rozwaliły :P Złowieszcze Alfonisko? Smakowite Miąska? Naughty Bitch? Kurde... Burdel tam robią, a nie oceny blogów. Spójrzcie jeszcze na kolor... Czerrrrwony. Pięknie po prostu. Przynajmniej jest się z czego pośmiać, bo Ci autorzy tak naprawdę pokazują tutaj niski poziom intelektualny. Nic dodać, nic ująć. To, że ktoś potrafi się w bardzo cięty sposób posługiwać językiem polskim nie świadczy o jego inteligencji i zdolnościach myślowych, że tak powiem.
Współczuję rodzicom tych dzieci.
 
  podziel si� tym postem na:
Blogers
[Usunięty]



Wysłany: 2007-02-09, 23:14   ODP.

Jeżeli osoby, które tj. oceniają blogi kierują się obiektywną oceną która jest powiedzmy 99% obiektywna jest OK. Ale takie oceny typu: "szablon czarny, brzydki, menu takie sobie, nie polecam tego bloga" są beznadziejne, a osoba która wystawia taką ocenę widocznie nie wie co robi w tym momencie. Spotkałem się z wieloma blogami, które oceniają pamiętniki internetowe i szczerze mówią z tych wszystkich, które widziałem to tak ze dwa były porządne pod względem treści oceny.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-02-09, 23:16   

nie można mówić o obiektywnej ocenie ;) zawsze podświadomie oceniasz coś jak się to tobie podoba, dobra ocena to średnia sum ocen kilku oceniających ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-02-09, 23:20   

Tia, sfrustrowane szkola nastolatki chca sobie zrekompensowac i powstawiac pały :P
To ja, choc mam czasami dosc wszystkiego, nie wyzywam sie i nie daje pal do dziennika, bo mi szkoda, a moglabym z cala bezwzglednoscia na ktora mnie stac robic to :P
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

  Wysłany: 2007-02-11, 03:52   

Oceny ??
Stare i niemodne ..

Teraz to modniejsze są Szkoły internetowe .. gdzie nauczycielkami są 11latki :|
Mnie to bardziej bawi .. :rotfl:
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-09-17, 17:05   

w sumie odpowiedziałam już na to pytanie w innym poście w tym samym dziale - oceniający się po prostu próbują dowartościować :)

a co do no-censoir - to z tego co wiem, ma być jak w burdelu - takie mają założenie, że to są oceny jak w burdelu. wulgarne, chamskie, odpychające. sądzę, że ludzie, którzy do nich się zgłaszają, wiedzą na co liczą.
 
  podziel si� tym postem na:
panna nikt
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-22, 23:47   

Piranha napisał/a:

choć interpunkcja nadal mi szfankuje

Ortografia, jak widzę też... :) (Przepraszam, powstrzymać się nie mogłam.)

Ja się do problemu może odniosę w bardziej szerokim sensie - nie tylko wśród oceniających istnieje moda na chamstwo. Bardzo wielu "zwykłych" blogerów także przejmuje tę irytującą manierę, według której ktoś, kto bluzga, zjeżdża, wyśmiewuje i ogólnie sarkazmem pluje we wszystkie strony, jest taki inteligentny, taki wspaniały, że ach! i och! Nie jestem grzeczną panienką, ale czasem czytając takie wpisy aż mi rumieniec na policzku występuje. Gniewu, głównie. Ludziom się wydaje, że jak trochę poklną i powybebeszają innych wypociny, jak się trochę pochamią i posarkazmują, to od razu wszyscy ich podziwiać będą, bo tacy różni od rużoffych teensów. Nieprawda! Inteligencja nie na tym polega, żeby zmieszać innych albo świat z błotem. To o niczym, o kompletnie niczym jeszcze nie świadczy. Według mojej opinii człowiek inteligentny wie, jak się zachować. Człowiek inteligentny wie, co to kultura i takt. Przepraszam, ale No Censoir może i mówi prawdę, bo faktem jest, że Internet zalewany jest przez setki beznadziejnych blogów, gdzie ortografia leży i kwiczy, nie wspominając o jakiejkolwiek innej poprawności, gdzie człowiek gotów się po jednej notce zanudzić, a z szablonu zewsząd atakują miliony kolorowych gifów i bannerów. To prawda, że polski Internet jest śmietnikiem. To prawda, że wynurzenia rozentuzjazmowanych małolat z bzikiem na punkcie Tokio Hotel to nie to, co chciałoby się poczytać do poduszki. To prawda! Ale tę prawdę można ująć inaczej, niekoniecznie wykazując się takim chamstwem i brakiem kultury.

Powiedziałam, co wiedziałam i zmykam.
Kreślę się z poważaniem i pozdrawiam,
panna nikt.

PS. Nie ma czegoś takiego, jak obiektywna ocena. Ocena jest z definicji subiektywna i nic tego nie zmieni. Przykro mi ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz