Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2009-01-09, 01:52
Autor Wiadomość
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-09-07, 20:28   

'Skuteczność' Avasta ponad dwukrotnie zmusiła mnie do sformatowania dysku. Teraz również używam AVG.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

skanking 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Wrz 2012
Posty: 49

Wysłany: 2012-09-07, 20:29   

avg przepuścił nam morto. Po czym zaczął cyrk z usuwaniem, to nagle przestały działać niektóre programy, foldery plików okazały się puste, w końcu stanął cały system i ani przywracanie systemu, ani recovery, ani nic :D

Kasacja całości...
 
  podziel si� tym postem na:
vespasianus 
WordPress.Klub


Wiek: 35
Dołączył/a: 22 Sie 2012
Posty: 5

Wysłany: 2012-09-11, 11:59   

Ja również jestem wierny kasperskiemu. Używam go od 5 lat i nie miałem żadnych przykrych doświadczeń, a komp cały czas jest wpięty w sieć. Myślę, że warto czasem dać "kilka złotych" aby mieć bezpiecznego, pewnego kompa ... tym bardziej, ze użytkuję go do pracy z grafiką i plików projektowych mam masę ... W zeszłym miesiącu właśnie kupiłem na nowego kompa, Kaspersky Internet Security 2012 - i na 2 stanowiska kosztował mnie tylko kilka złotych ponad 100...
 
  podziel si� tym postem na:
Lenin 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 04 Lip 2011
Posty: 26

Wysłany: 2012-09-23, 18:54   

Z płatnych antywirusów wg. kilku letnich badań Kaspersky jest zawsze w TOP 3. oferuje do wyboru 3 świetne rozwiązania Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Internet Security i Kaspersky PURE 2.0 który łączy w sobie funkcje KAV i KIS. Kolejnym czołowym antywirusem jest BitDefender: Internet Security 2012.

Z darmowych oprogramowań antywirusowych to:
BullGuard: Internet Security 12.0, Panda Security: Cloud Antivirus FREE 1.5.2 oraz Avast: Free AntiVirus 7.0.

Co jakiś czas wypuszczane są świeże statystyki wydajności antywirusów, które można sobie przeczytać na http://www.av-test.org/en/home/. Jest to jeden z najbardziej zaufanych portali dotyczących Antywirusów.
 
  podziel si� tym postem na:
pawel71 

Dołączył/a: 27 Wrz 2012
Posty: 7

Wysłany: 2012-09-27, 22:23   

testowałem klika, avast, avg a teraz mam panda cloud i nic się nie dzieje.
 
  podziel si� tym postem na:
Lenin 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 04 Lip 2011
Posty: 26

Wysłany: 2012-09-28, 00:35   

W Panda Security: Cloud Antivirus FREE 1.5.2 jedyny ból to brak firewalla... Reszta sprawuje się jak należy.
 
  podziel si� tym postem na:
awap2 
Blogger.Klub


Dołączyła: 13 Sie 2012
Posty: 28
Miasto: Tarnów

Wysłany: 2012-10-05, 00:28   

według mnie najlepszy płatny to zdecydowanie Kaspersky

jeśli chodzi o darmowe to zdecydowanie wygrywa Comodo Internet Security, prawda jest jednak taka, że trzeba go jednak samemu skonfigurować, co może stanowić problem dla niektórych użytkowników
______________________________________________________
Moje blogi:
Przepisy kulinarne | Blog o psach
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-18, 03:29   

Mnie płatne nie interesują. Z darmowych miałem do czynienia z Avastem (ale to na komputerze rodziców) i tak jakoś mam wrażenie, że zamula system. U siebie mam Avirę ale ten z kolei wyświetla reklamy, które mnie denerwują - antywirus powinien sobie działać w tle i być niewidoczny (choć może to za duże wymagania jak na darmowy program :P ). Słyszałem że pod tym względem lepszy jest Panda Cloud ale nie do końca rozumiem zasadę jego działania :niepewny: gdzieś czytałem, że do poprawnego jego działania wymagane jest połączenie z internetem i tu pojawia się problem gdyż obecnie korzystam z internetu mobilnego i niestety muszę się liczyć z limitem. Czy ten antywirus pobiera więcej danych z internetu niż inne?
 
  podziel si� tym postem na:
ranczopodgaje 
uwaga, spamer?!

Dołączył/a: 17 Gru 2012
Posty: 6

Wysłany: 2012-12-17, 16:52   

Chyba nie ma lepszego antywirusa jak Kaspersky na moich komputerach sprawdza się on od lat, i kądemu go polecam.

Inne wirusy mnie wieloktronie zawiodły.

Jedyny mankament to to że jest on komercyjny i trzeba zapłacić za niego sporo kasy.
 
  podziel si� tym postem na:
miro71 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 10 Sty 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-01-11, 12:42   

nowy darmowy avast jest niezły, ma nawet sandboxa
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-01-23, 18:03   

Ja aktualnie mam Microsoft Security Essentials i sobie chwalę. Musiałam zrezygnować z Avasta bo darmowa licencja nie obejmuje użytkowników komercyjnych, a laptop był na firmę :P
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Kamysto 
WordPress.Klub


Imię: Kacper
Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 25 Sty 2013
Posty: 229
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-01-26, 17:30   

Darmowa licencja nie obejmuję użytkowników komercyjnych, to muszę tacie powiedzieć na pewno się ucieszy. :D Ja używam Avasta i jestem zadowolony. Najważniejsze to nie klikać w jakieś niewiadomo co w sieci i żadnych alarmów nie będzie.
______________________________________________________
Antylifestylowy blog o magii
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz