Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2009-01-09, 01:52
Autor Wiadomość
potrax7 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 26 Lis 2016
Posty: 56
Miasto: Krakow

Wysłany: 2016-11-26, 12:02   

Dokładnie płatne mają więcej opcji.

Co do antywirusa, którego polecam - Norton. Tani i skuteczny (chyba 20 zł za jeden komputer, przy kupnie paczki za 100 zł) :P
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

DeltiX 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 01 Gru 2016
Posty: 8
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2016-12-13, 10:26   

a co powiecie na microsoftowy wbudowany w 10 antywirus?
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2016-12-13, 11:54   

DeltiX napisał/a:

a co powiecie na microsoftowy wbudowany w 10 antywirus?

Używam (praktycznie od czasu Windows 7) i nie narzekam. Przy odrobinie oleju w głowie wystarczy w zupełności, obciąża system w akceptowalnym stopniu i nie przyciąga uwagi, kiedy nie trzeba. Raz na jakiś czas robię skany zewnętrznymi narzędziami i nie miałem dotąd żadnych niewykrytych problemów.
 
  podziel si� tym postem na:
potrax7 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 26 Lis 2016
Posty: 56
Miasto: Krakow

Wysłany: 2016-12-15, 17:38   

Sam korzystałem z wbudowanego w Win 10, ale jak już się pracuje na komputerze w pełnym wymiarze czasu, to powoli nie opłaca się z niego korzystać. Za duże ryzyko według mnie.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2016-12-15, 18:11   

potrax7 napisał/a:

Sam korzystałem z wbudowanego w Win 10, ale jak już się pracuje na komputerze w pełnym wymiarze czasu, to powoli nie opłaca się z niego korzystać. Za duże ryzyko według mnie.


Nie rozumiem związku między jednym a drugim, a sam pracuję, jak to określiłeś, "na komputerze w pełnym wymiarze czasu".
 
  podziel si� tym postem na:
potrax7 


Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 26 Lis 2016
Posty: 56
Miasto: Krakow

Wysłany: 2016-12-16, 10:38   

@up

Wszystko zależy jaką pracę wykonujesz. Jeśli jesteś pozycjonerem i przeglądasz setki stron dziennie, to Eset, czy Norton jest Ci potrzebny, ewentualnie instalujesz linuxa jako drugi system i nie masz żadnego problemu w przeglądaniu.

Jeśli tworzysz strony, piszesz blogi, to wątpię, aby się przydał :) Ja zakładałem w tym poście, że ktoś "przegląda" dużą ilość niszowych stron, budowanych pod roboty Google. Choć już i tak jest lepiej, niż kilka lat temu, gdzie wystarczyło wejść na co 20 stronę i był na niej wirus. :wstyd:
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2016-12-16, 19:24   

Przyjmuję takie wytłumaczenie. Zgadzać się nie musimy, ale niech czytelnicy tego wątku mają podstawy do wyrabiania sobie własnych opinii. :)
 
  podziel si� tym postem na:
DeltiX 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 01 Gru 2016
Posty: 8
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2016-12-25, 21:55   

Z mojego punktu widzenia też uważam ze to bardzo wygodne rozwiązanie. Niestety najlepsze wirusy to takie o których nie wiem. Jestem ciekaw, czy ktoś mierzył skuteczność tego rozwiązania vs. płatne oprogramowanie.
 
  podziel si� tym postem na:
Kornelia 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Sty 2017
Posty: 4
Miasto: Kraków

Wysłany: 2017-01-24, 09:51   

Ja właściwie odkąd pamiętam używam darmowego avasta i nie miałam z nim jeszcze większych problemów. :)
 
  podziel si� tym postem na:
msh 

Dołączył/a: 05 Lut 2017
Posty: 12

Wysłany: 2017-02-05, 20:43   

Też używałem Avasta. Przestałem, bo zachowywał się coś podejrzanie cicho. A może po prostu zapominałem potwierdzać wszystkie te moje wygrane miliony. Tak czy siak, teraz działam tylko na tym, co przyniósł przy instalacji Windows 10, i specjalne czary na komputerze mi się nie odczyniają.
 
  podziel si� tym postem na:
martagrabo
[Usunięty]



Wysłany: 2017-08-02, 10:12   

Ja nie uzywam zadnego antywirusa. Wystarczy omijac jakies dziwne strony i nie pobierac wszystkiego jak popadnie :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-08-02, 23:10   

martagrabo, omijanie dziwnych stron jest jakąś formą zabezpieczeń, ale nie ochroni Cię przed wszystkimi zagrożeniami. Są różnego rodzaju luki w systemach, tych na komputerach oraz używanych przez wydawców stron (np. wordpress ciągle wydaje poprawki bezpieczeństwa a ogrom stron internetowych działa na tym CMS).

Czasami głupie ciasteczko szpiegujące może być poważniejszym zagrożeniem, bo jakaś firma będzie śledziła wszystkie Twoje ruchy w sieci a potem wyświetli stosowne reklamy albo wykorzysta dane w innych celach.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz