Blogerzy wszystkich platform, 艂膮czcie si臋!

Dyskusje Bloger贸w, Fotobloger贸w i Vloger贸w, fora blogowe, graficzne, og贸lnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Autor Wiadomo艣膰
taniu 
Blogger.Klub

Imi: Pawe艂
Do艂膮czy艂/a: 26 Lut 2012
Miasto: Ostrowiec 艢wi臋tokrzyski

Wys艂any: 2016-08-12, 11:05   

Dopiero od ok. kilku miesi臋cy posiadam komputer z Windowsem. Nie mam por贸wnania do poprzednich edycji, ale jest dobrze. W por贸wnaniu do ElementaryOS na moim poprzednim laptopie pod wzgl臋dem obs艂ugi wypada dostatecznie. Szybko艣膰 jest du偶o wi臋ksza (mo偶e i przez sprz臋t, poprzedni laptop by艂 z 2006 roku), uruchamia si臋 w mo偶e 10 sekund na dysku SSHD. Aktualizacje niczego nie popsu艂y, zdarzy艂 mi si臋 tylko raz bluescreen i tylko raz musia艂em zrestartowa膰 laptopa. Tak偶e oceniam go bardzo dobrze.

podziel si tym postem na:

Utw贸rz darmowe konto na forum --- Zaloguj si臋 --- Polub Blogowicza na FB!
Do艂膮cz do grupy Blogger贸w na FB

Zygrin 
WordPress.Klub

Imi: Damian
Do艂膮czy艂/a: 17 Sie 2013
Miasto: internet

Wys艂any: 2016-08-12, 16:37   

Ja tam oceniam marnie, ci膮g艂e problemy z netem, d藕wi臋kiem i wolno艣膰 dzia艂ania.

oscarro_11 
Blogger.Klub

Pom贸g艂: 4 razy
Do艂膮czy艂/a: 05 Kwi 2017

Wys艂any: 2017-04-06, 12:45   

Niestety nie jestem zadowolony. Brakuje kilku bardzo przydatnych rozwi膮za艅 z 7, cz臋sto wyskakuj膮 dziwne komunikaty, cz臋sto pojawiaj膮 si臋 problemy z aktualizacjami.

Top Omnia 

Do艂膮czy艂/a: 07 Kwi 2017
Miasto: Internet

Wys艂any: 2017-04-09, 14:37   Microsoft

Wiele si臋 naczyta艂em o tym Windowsie 10 jaki to on nie jest z艂y. Przesiad艂em si臋 i je偶eli kto艣 korzysta przede wszystkim z przegl膮darki to nie powinien zauwa偶y膰 jaki艣 wielkich r贸偶nic.

Martwi mnie tylko, 偶e jest pami臋cio偶erny, ale wraz z latami komputery s膮 coraz mocniejsze wi臋c to raczej problem chwilowy i to zale偶ny od rodzaju komputera.

Na najnowszych laptopach pewnie 艣miga elegancko.

xLukasz 
Blogger.Klub

Do艂膮czy艂/a: 07 Sty 2017

Wys艂any: 2017-04-12, 11:19   

Ja osobi艣cie jestem bardzo zadowolony z W10.
Wiadomo, ka偶dy nowszy system wymaga r贸wnie偶 lepszego sprz臋tu.
Pocz膮tkowe zapotrzebowanie na zasoby systemu s膮 do艣膰 spore, wi臋c starsze sprz臋ty maj膮 z nim problemy, ale ten system staje si臋 standardem przy zakupie komputer贸w ze sklep贸w.

oscarro_11 
Blogger.Klub

Pom贸g艂: 4 razy
Do艂膮czy艂/a: 05 Kwi 2017

Wys艂any: 2017-04-12, 13:33   

xLukasz napisa艂/a:

Ja osobi艣cie jestem bardzo zadowolony z W10.
Wiadomo, ka偶dy nowszy system wymaga r贸wnie偶 lepszego sprz臋tu.
Pocz膮tkowe zapotrzebowanie na zasoby systemu s膮 do艣膰 spore, wi臋c starsze sprz臋ty maj膮 z nim problemy, ale ten system staje si臋 standardem przy zakupie komputer贸w ze sklep贸w.

W艂a艣nie w grudniu zakupi艂em laptop z tym systemem i niestety po dw贸ch miesi膮cach zacz臋艂y pojawia膰 si臋 problemy z aktualizacjami, kt贸re nie chc膮 si臋 zainstalowa膰. Komputer zawiesza si臋 przy przetwarzaniu aktualizacji, prawdopodobnie trzeba b臋dzie reinstalowa膰 system, wi臋c albo mam niesamowitego pecha, albo wci膮偶 pojawiaj膮 si臋 smaczki, kt贸re potrafi膮 srogo utrudni膰 偶ycie. :P

CherryRose 

Do艂膮czy艂/a: 14 Lip 2017
Miasto: Gda艅sk

Wys艂any: 2017-07-14, 13:28   

Nadal jestem przy Windows 7, 10 widzia艂em, u偶ywa艂em i sensu nie widz臋 ;)

PolishBlogger 

Do艂膮czy艂/a: 04 Lip 2017

Wys艂any: 2017-07-24, 18:03   

Ja korzystam ju偶 od roku z Windowsa 10 i jestem bardzo zadowolony. Z tym, 偶e jest pami臋cio偶erny to prawda, ale za to jest du偶o szybszy od poprzednich wersji i mo偶na go optymalizowa膰 pod siebie. Co do aktualizacji, to plusem jest to, 偶e sterowniki si臋 same instaluj膮 i nie trzeba ich ju偶 r臋cznie instalowa膰 jak np w si贸demce. :)

Ignacy 

Do艂膮czy艂/a: 29 Lip 2017

Wys艂any: 2017-07-29, 14:04   

10 to dla mnie o wiele wi臋kszy komfort u偶ytkowania komputera w por贸wnaniu do 7, poza tym fajnie wsp贸艂gra z g艂adzikiem, kt贸ry dzi臋ki gestom (chocia偶 niestety w膮skiej ich palecie; nie jest to produkt Apple wi臋c nie mam mojemu komputerowi tego za z艂e) pozwala na sprawniejsze pos艂ugiwanie si臋 laptopem. Jak dla mnie zmiana na plus, od siebie polecam :)

Wy艣wietl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie mo偶esz pisa膰 nowych temat贸w. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz odpowiada膰 w tematach. Zobacz szczeg艂y.
Nie mo偶esz zmienia膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz g艂osowa膰 w ankietach
Nie mo縠sz za潮cza plik體 na tym forum
Mo縠sz 禼i眊a za潮czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: