Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
elizavetka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Mar 2014
Posty: 25

Wysłany:    Studium fotograficne - tak czy nie?

Zastanawiam się, aby od jesieni zapisać się do studium fotograficznego. Cykam sobie fotografie, ale jednak tam mogliby mnie nauczyć więcej o różnych rodzajach fotografii. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tej dziedzinie? Skończyliście takie studium?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-03-02, 14:53   

jakie studium? konczy sie egzaminem? tytulem? Ja robilam technika fotografii, ale wiem, ze jest sporo uczelni, ktore koncza sie nic nie dajacym papierkiem. Za duzo tez raczej sie nie nauczysz, wiecej mozna samemu.

No i fajna rzecza jest dostep do ciemni, bo taka opcje malo kto ma na codzien
 
  podziel si� tym postem na:
fred93 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 12 Lis 2013
Posty: 55

Wysłany: 2014-03-03, 01:08   

Daj sobie spokój, szkoda kasy. Zależy od kogo miałabyś lekcje- Jeśli od pana zdzisia co na codzień pracuje w kopalni a weekendowo prowadzi studio foto w garazu i jest przez ową szkołę najęty-Bo tani i tylko zarobi na tym dwukrotnie- Uciekaj... Miałem z tym doświadczenie. Wszystko zrobione jest bardzo na pozór, niby jest ktoś kto wykłada, ale tak na prawdę to po lipa straszna. Najpierw dowiedz się kto będzie wykładał i dowiedz się kim on w ogóle jest, jedyna opcja do wyboru jeśli bardzo chcesz w to wejść.
 
  podziel si� tym postem na:
spec_johny 
WordPress.Klub


Wiek: 33
Dołączył/a: 22 Lut 2014
Posty: 161
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-03-03, 10:20   

elizavetka, więcej się nauczysz mając przy boku mocne samozaparcie i chęci niż przez takie studium.

Fotografia to nie tylko foty a także dość spory zasób wiedzy.
Musisz być świadoma tego, co chcesz pokazać na zdjęciach.

Ja sam z początku dużo czytałem, wyobrażałem sobie pomysły i kadry w głowie, przenosiłem to nawet na papier by potem mieć wszystko przed oczami.
To pomaga.


Zazwyczaj na takim studium to Ci walą podstawy za które musisz czasem słono bulić a tak na prawdę, możesz tego się nauczyć w jeden dzień z kimś przy boku, kto ma większe doświadczenie niż początkujący.
______________________________________________________
http://specjalsi.wordpress.com/
http://analogss.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
michalovic 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 04 Mar 2014
Posty: 31
Miasto: Radzymin

Wysłany: 2014-03-05, 11:06   

Ja chodziłem do państwowej szkoły policealnej, tzw. Fotospokojnej w Warszawie. Największym plusem było to, że nic nie musiałem za nią płacić, ale ogólnie bardzo dużo się nauczyłem, uczyli nas ludzie, którzy faktycznie znają się na rzeczy mieliśmy dostęp do ciemni, studia i pracowni graficznej, co dla mnie, przy moich warunkach finansowych w tamtym czasie było bardzo dobrym rozwiązaniem. Ale z tego co słyszałem, to nie we wszystkich szkołach jest tak różowo, koleżanka opowiedziała mi o swojej prywatnej szkole fotografii - kasa wyrzucona w błoto. A więc zanim już się zdecydujesz, poszukaj opinii o danej szkole, najlepiej wśród znajomych.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz