Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2009-10-22, 00:09
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-05-29, 01:48   

jak na razie to większość aplikacji z fejsa mnie irytuje i banuję praktycznie każdą. Dawno jednak nie brałem udziału w konkursach i może niebawem znowu spróbuję swoich sił w jakimś - wątpiłbym jednak w powodzenie w konkursach typu "kliknij/polub i wygraj" - bo to tak samo jak trafić na loterii ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2011-05-29, 21:40   

czasem biorę.
dziś właśnie odebrałam opakowanie familijnych kit katów od kit kat polska :P

ale ogólnie denerwujące są konkursy na lajki i na "siedzenie przez cały dzień przed profilem konkursodawcy" - pierwsze, wiadomo - wygrywa najwięcej (nie zawsze uczciwych) lajków a to drugie to przeważnie ślęczenie przed profilem, bo rozpoczęcie konkursu (każdego dnia o innej porze!) może być w każdej chwili i liczy się ułamek sekundy.
Ciekawy konkurs miało FreeM (nowy wirtualny komórkowy operator - http://freem.pl/) - najpierw rozdawali karty sim z darmowym dostępem do serwisów społecznościowych, teraz zdaje się mają darmowy cały internet (do 10MB dziennie) za obejrzenie kilku małych reklam na samym początku sesji ^^
Nie wiem, czy ktoś oglądał w sobotę Dzień Dobry TVN, ale w piątek zakończył się "konkurs" na ambasadora Wedla - można było się zgłosić i zarobić 10k w 3 miechy, podróżując po świecie i jedząc czekoladę... tylko :)
W ostatnim tygodniu ruszył konkurs allegro z misiami - jak w zeszłym roku :)
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-05-30, 16:55   

Htsz napisał/a:

jak na razie to większość aplikacji z fejsa mnie irytuje i banuję praktycznie każdą.

Fuck yeah, nie jestem sam :D
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
Gocha
[Usunięty]



Wysłany: 2011-06-10, 14:33   

Htsz napisał/a:

jak na razie to większość aplikacji z fejsa mnie irytuje i banuję praktycznie każdą. Dawno jednak nie brałem udziału w konkursach i może niebawem znowu spróbuję swoich sił w jakimś - wątpiłbym jednak w powodzenie w konkursach typu kliknij/polub i wygraj - bo to tak samo jak trafić na loterii ;)


nie wszystkie konkursy są na zasadzie kliknij, czy polub to :)
już trwa czwarty etap tego konkursu.. i trzeba się wykazać.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-06-10, 14:55   

napisałem o tych, których jest najwięcej a nie, ze wszystkie tak wyglądają ;)
Gocha, przeglądam Twoje posty na forum i chyba dość często bierzesz udziały w konkursach, bo większość wypowiedzi na blogowiczu dotyczy właśnie ich :D - nie chwaliłaś się jednak co do tej pory w owych konkursach wygrałaś ;P

Czy wszyscy, którzy się logują na forum i mają konto na Fejsie kliknęli już w "lubię to" profilu Blogowicza :P ? bo wydaje mi się, że nie :P
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Atre 
Blogger.Klub
Taka Katarynka


Imię: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 136
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2011-06-13, 23:22   

Htsz napisał/a:

Czy wszyscy, którzy się logują na forum i mają konto na Fejsie kliknęli już w lubię to profilu Blogowicza ? bo wydaje mi się, że nie
Przyznaję sie bez bicia, że jeszcze tego nie zrobiłam.
Mam konto na twarzoksiążce. Bardzo lubię ten serwis, zwłaszcza ze względu na to, że ma łatwe połączenie z innymi, takimi jak youtube czy blogger.com. Dla mnie ten serwis jest nie tylko do kontaktowania się ze znajomymi. Jest także miejscem, gdzie dzielę się muzyką, zdjęciami, przemyśleniami, ulubionymi cytatami czy całymi wierszami. Gdy spotykam się z kimś, nie chcę tracić czasu na puszczaniu komuś muzyki z mp3 - wolę udostępnić link do YT na tablicy. Także gdy podobają mi się jakieś wiersze - zamieszczam je w formie notatki. Ktoś kliknie "lubię to" i wiem, z kim mogę na ten temat porozmawiać. Tak samo dzięki temu moi znajomi mają łatwy dostęp do moich prac (filmów, fotografii i innych). Tak samo na facebooku "chwalę się" znajomym, co ostatnio obejrzałam i co na ten temat myślę. No i mam łatwy dostęp do "MaturaToBzdura.TV czy LekkoStronniczy :)
Jestem swego rodzaju fanką Facebook'a.
______________________________________________________
krewetki i szczypiorki.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-06-14, 18:47   WebePartners - opinie - nie polecam

p.s. wkurzył mnie dzisiaj jakiś spamer z firmy WebePartners (sieć afiliacyjna / programy partnerskie), który najwidoczniej dodał się jako fan blogowicza tylko na chwilkę by zostawić swoją reklamę i uciekł.

Jeżeli ta firma stosuje takie brzydkie metody także w biznesie to nie chciałbym z nią współpracować i raczej nie zgodzę się na dalszą reklamę w boksach adtaily jeżeli ją wykupią (bo już się reklamowali).

Zablokowałem ich i oznaczyłem jako spam, jeżeli nie jestem sam to może ich zablokują ;]
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-06-14, 19:24   

Biznes ponad wszystko, nawet ponad etyke. Przecież to chamstwo...
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
yellowobsession 
WordPress.Klub

Imię: Kamil
Dołączył/a: 07 Lut 2012
Posty: 31

Wysłany: 2012-06-02, 15:29   

Mam co prawda konto na nk,ale najprawdopodobniej je usunę,bo jest już nie potrzebne w dobie facebooka.Zresztą konta w tym drugim portalu nie miałbym,gdy nie to iż mam załozony tam fanpage.
 
  podziel si� tym postem na:
Cigano 
Blogger.Klub

Imię: Amadeurz
Wiek: 41
Dołączył/a: 03 Cze 2012
Posty: 27
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-06-03, 20:49   

Nie mam konta niestety i nie widzę takiej potrzeby, żebym znowu przesiadywał nad tym kilka h jak inni ludzie, zabijacz czasu kolejny.
 
  podziel si� tym postem na:
7lukasz7 
Blogger.Klub


Imię: Łukasz
Wiek: 27
Dołączył/a: 15 Lip 2012
Posty: 25
Miasto: Opole

Wysłany: 2012-07-15, 14:10   

Ale jak powiedział twórca kwejka, facebook to genialne narzędzie do promocji i zdobywania nowych klientów. Chyba tylko dzięki facebookowi istnieje kilka naprawdę dużych serwisów.
 
  podziel si� tym postem na:
karmil 
Blogger.Klub

Imię: Kinga
Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 25

Wysłany: 2012-07-31, 21:24   

No właśnie, dzięki facebook'owi rozwinęło się kilka innych większych stron. Osobiście posiadam profil, ale nie przesiaduje na nim zbyt dużo. Niektórzy znajomi rzeczywiście wydają się uzaleznieni, o każdej porze dnia i nocy mogę zastać ich na tym portalu. Przyznam rację, zabijacz czasu, ale czasem przydatny , do krótkiej pogawędki ze znajomym lub wymiany ciekawym filmikiem lub dobra nutą.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz