RayGarraty  		  
		 
         WordPress.Klub
  
  
                  Pomógł: 1 raz Wiek: 37  Dołączył/a: 04 Lip 2012 Posty: 212
  
                         | 
      
         
            
                              			    
			    Wysłany: 
			    
			    2012-12-29, 21:11   [FB, Fan Page] Autoodświeżanie aktywności
                               | 
                   
  | 
             
            
               
  | 
             
            
             
 
              
               Mam kolejne zapytanie odnośnie fanpejdża na facebook'u. 
 
Nie wiem czy u Was jest to samo, czy tylko u mnie, ale jeżeli ktoś zna rozwiązanie to będę wdzięczny.
 
 
Mianowicie - jestem zalogowany jako fanpejdż i dajmy na to - prowadzę z kimś korespondencję. Gdy rozmawiam z kimś z prywatnego konta - wiadomość w chwili wysłania pojawia mi się w okienku rozmowy. Jednak gdy rozmawiam z kimś przez fanpejdża - za każdym razem muszę odświeżać przeglądarkę by ta wiadomość automatycznie się pojawiła. Czyli dyskutuję z kimś i co chwilę klikam F5 by wiadomości od tej drugiej osoby mi dochodziły. 
 
Tak samo gdy chodzi o lajki - jeśli ktoś polubi mój post, cokolwiek innego - muszę odświeżyć by zobaczyć tą aktywność - lub się zalogować na prywatne konto i znowu przejść na fanpejdża. 
 
Da się zrobić by tak nie było? Chodzi szczególnie o rozmowę, bo jak rozmawiam z kimś piszę o jednym, a temat dawno się zakończył i później rozmowa wygląda jakby się nie trzymała ładu i składu.
 
 
Dzięki za pomoc                 
              | 
             
						
				______________________________________________________ www.czasemwidziane.pl | 
			 
						          
       |