Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::

uważam, że:
FaceBook jest zdecydowanie lepszy od NK
79%
 79%  [ 34 ]
FB jest raczej lepszy od NK
6%
 6%  [ 3 ]
nie mam zdania na ten temat
4%
 4%  [ 2 ]
NK jest raczej lepsza od FB
2%
 2%  [ 1 ]
NK jest zdecydowanie leszpa od FB
0%
 0%  [ 0 ]
oba są kiepskie
4%
 4%  [ 2 ]
oba są porównywalne
2%
 2%  [ 1 ]
Głosować: 43
Wszystkich Głosów: 43

Autor Wiadomość
NastoBlogger 
Blogger.Klub


Imię: Oskar
Wiek: 28
Dołączył/a: 21 Sty 2013
Posty: 26
Miasto: Ełk

Wysłany: 2013-01-23, 16:03   

Oczywiście opcja pierwsza.

Facebook daje o wiele większe możliwości niż nasza-klasa. I co ważne z dnia na dzień rośnie w siłę. Do tego jest to doskonały sposób na wypromowanie tam bloga :ok:
______________________________________________________
Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się
_____________________________________________
A może by tak nastolatku postawić na samorozwój? Serdecznie zapraszam na mojego bloga o tej tematyce.
http://nastorozwoj.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-01-23, 17:24   

Zdecydowanie facebook głównie ze względu na towarzystwo międzynarodowe. Prawie połowa moich znajomych to ludzie mieszkający zagranicą i fajnie jest mieć możliwość trzymania wszystkich kontaktów w jednym miejscu :)
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
chomik21m 
Blogger.Klub


Imię: Mateusz
Pomógł: 9 razy
Wiek: 28
Dołączył/a: 28 Kwi 2012
Posty: 193

Wysłany: 2013-01-23, 17:56   

NastoBlogger napisał/a:

I co ważne z dnia na dzień rośnie w siłę.


Nie powiedziałbym. Czytałem ostatnio artykuł, iż z Face nie jest dobrze. Liczba rejestracji spadła gwałtownie i nikt nie wie, jak na to zaradzić. Zresztą podam link http://forsal.pl/artykuly...jaca_banka.html

Portale tego typu szybko upadają, a ja ich zbytnio nigdy nie uznawałem. Po tym jak Grono i MySpace zaliczyli upadek, zrezygnowałem z jakichkolwiek portali społecznościowych. Ok., kontakt ze znajomymi to dobra rzecz, ale nie przez facebook`a. Prosto i konkretnie, czyli Skype bądź GG i tyle.

Podobnie mały sens widzę tej całej Tablicy. Ludzie siedzą i patrzą (nie wiem po co), że jakiś znajomy polubił coś na kwejku, a inny kliknął, któryś to już raz Like na stronie Piwa.

Kiedy pytano mnie dlaczego nie zakładam Face, odpowiadałem, że to strata czasu, inwigilacja mojej osoby i totalny bezsens. Są jak Celebryci. Każdy na nich zakłada konta, wchodzi na nie, choć nie wie po co i na co. Jest taka moda: robię to, co robią inni. Ja mam gdzieś co robią inni, i robię to, co uważam dla MNIE za najlepsze. Jakoś nikt ze znajomych mnie nie wyśmiał, a raczej zrozumiał. Oczywiście, żaden z nich konta nie skasował.

Wiem, rozpisałem się nieco nie na temat, ale już odpowiadam napytanie:

FB czy NK? Odpowiadam, że NK, dlatego że NK powoli upadało, czyli zrobiło to, co powinien zrobić fejs.
______________________________________________________
Felietony, w szczególności motoryzacyjne, pisane w niebanalny sposób:
http://mateuszchomicki.pl
Ostatnio zmieniony przez chomik21m 2013-01-25, 10:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-01-23, 19:30   

chomik21m napisał/a:

Liczba rejestracji spadła gwałtownie i nikt nie wie, jak na to zaradzić.
obawiam się, że jest jaka górna granica, której nie przeskoczą, bo przecież liczba ludności też jest ograniczona, nie każdy ma internet i nie każdy - jak np. Ty - ma ochotę na tworzenie profili w takich miejscach.

chomik21m napisał/a:

Podobnie mały sens widzę tej całej Tablicy. Ludzie siedzą i patrzą (nie wiem po co), że jakiś znajomy polubił coś na kwejku, a inny kliknął, któryś to już raz Like na stronie Piwa.
Kwestia tego kogo ma się w znajomych a potem odpowiedniego filtrowania treści. Ja korzystam jedynie z podstawowych list i to w 90% eliminuje takie bezwartościowe wpisy:

Cytat

Szybki, opcjonalny sposób na uporządkowanie znajomych i kontrolę nad tym, co widzisz w aktualnościach oraz nad tym, jakie zmiany statusu wysyłasz poszczególnym osobom. Twoi znajomi nie dowiedzą się od nas, że zostali dodani do poniższych trzech nowych list:

Bliscy znajomi: Najbliżsi znajomi, o których chcesz widzieć więcej informacji w Aktualnościach.
Dalsi znajomi: Znajomi, o których nie chcesz widzieć zbyt dużo informacji w Aktualnościach.
Ograniczenie dostępu: Znajomi z tej listy mogą zobaczyć tylko posty i informacje profilowe, które udostępniasz publicznie.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
adrkwi 
WordPress.Klub


Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 23 Sty 2013
Posty: 190

Wysłany: 2013-01-23, 21:28   

Zdecydowanie FACEBOOK, imperium Zuckerberga ma w swoich łapach inne narzędzia pozwalające podtrzymywać tego giganta przy życiu, np Instagram. Facebook jest społecznościowym google :)
______________________________________________________
Powiedzialem.pl na facebooku
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-01-24, 00:29   

@Htsz
Ale przecież FB na tym polega, jak wszystko ograniczyć to nic nie zostanie :D


chomik21m napisał/a:


Podobnie mały sens widzę tej całej Tablicy. Ludzie siedzą i patrzą (nie wiem po co), że jakiś znajomy polubił coś na kwejku, a inny kliknął, któryś to już raz Like na stronie Piwa.

Kiedy pytano mnie dlaczego nie zakładam Face, odpowiadałem, że to strata czasu, inwigilacja mojej osoby i totalny bezsens. Są jak Celebryci. Każdy na nich zakłada konta, wchodzi na nie, choć nie wie po co i na co. Jest taka moda: robię to, co robią inni. Ja mam gdzieś co robią inni, i robię to, co uważam dla MNIE za najlepsze.

Masz rację i idealnie to opisałeś.
Ja mam FB, bo czasem się przydaje, czasem. I rzadko tam bywam, nie przeglądam tablicy prawie wcale, więc i tak ie wiem co u moich znajomych :P i jakoś mnie to nie obchodzi ;) Bo najbliżsi znajomi opowiadają mi co u nich na gg :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-01-24, 00:36   

wendigo napisał/a:

Ale przecież FB na tym polega, jak wszystko ograniczyć to nic nie zostanie :D
ograniczam spam (durne obrazki i inne głupoty), zostają treści warte poczytania od znajomych oraz z fanpejdży, które obserwuję.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
adrkwi 
WordPress.Klub


Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 23 Sty 2013
Posty: 190

Wysłany: 2013-01-24, 01:09   

wendigo napisał/a:

Bo najbliżsi znajomi opowiadają mi co u nich na gg

ja GG nie używam, preferuje Facebooka, poza tym na studiach mam grupę swojego roku i dużooooooooooo materiałów :D
______________________________________________________
Powiedzialem.pl na facebooku
 
  podziel si� tym postem na:
chillsoundsgoodmusic 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączył/a: 13 Sty 2013
Posty: 26
Miasto: Opole

Wysłany: 2013-01-24, 12:51   

Zdecydowanie Facebook. Nasza Klasa miała swoje 5 minut, niestety nie wykorzystała ich tak dobrze, jak mogła. Była swojego czasu jedną z najpopularniejszych polskich stron w Internecie, a w sumie przez nietrafione pomysły, stała się teraz miejscem jedynie dla dzieciaków z podstawówek i starszych osób, dla których tak naprawdę powstała, po to, by mogli odnaleźć dawnych znajomych ze szkolnej ławy. Facebook natomiast to prawdziwe imperium, w którym mogę znaleźć wszystko co mnie interesuje. Wiem, co u moich znajomych, mogę porozmawiać z nimi na czacie (GG idzie w odstawkę, zostają tylko Ci co profilu na "fejsie" nie mają), mogę otrzymać informacje dotyczące studiów (preferuję forum, jednak grupę na Facebook'u również posiadamy), nie muszę przeglądać miliona stron typu kwejk, joemonster itp. itd., bo najciekawsze rzeczy na pewno ktoś umieści na tablicy, to samo z najważniejszymi wiadomościami, no i jako, że jesteśmy na forum blogowym, mogę założyć fanpage mojego bloga, dzięki czemu informacje o nowych postach ludzie będą mieli podsunięte pod sam nos. A że ma wady? Kto ich nie ma? :)
______________________________________________________
http://chillsoundsgoodmusic.blogspot.com/

...nie ma nic lepszego od dobrej muzyki...
 
  podziel si� tym postem na:
inatena 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 04 Gru 2012
Posty: 61
Miasto: Chełm

Wysłany: 2013-01-24, 18:17   

Ja używam facebook'a. Kiedyś siedziałam na nim non-stop i patrzyłam tylko jak te głupie obrazki przewalają mi się przez tablicę. Ostatnio zrobiłam redukcję lajków, "znajomych" i doszłam do wniosku, że gdyby nie to, że mam grupę klasową na "fejsie" to wcale bym go nie używała.
 
  podziel si� tym postem na:
pemkad 
Blogger.Klub

Dołączyła: 08 Lut 2013
Posty: 39

Wysłany: 2013-02-08, 14:40   

Wszystko co chciałam napisać, zostało ujęte przez chillsoundsgoodmusic, Konto na NK skasowałam około roku temu i jakoś nie tęsknię.
Facebook pomaga mi w dużym stopniu utrzymywać kontakty z rodzina i przyjaciółmi gdzie wszyscy rozsiani sa po całym świecie. Zamiast wydawac krocie na telefon do siostry zeby poplotkowac, spotykamy sie na chacie. Chce wyslac wazna informacje do grupy znajomych z wolontariatu. Klik i mam wyslane do calej grupy.
GG nie uzywam od dawna tez. Mam facebook i skype i w zupelnosci mi to wystarcza.
______________________________________________________
CurlyWorld - czyli afro ujarzmione
 
  podziel si� tym postem na:
hellbike 
Blogger.Klub

Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 17 Lut 2013
Posty: 17

Wysłany: 2013-02-28, 01:15   

fb jest taki trendy <3
______________________________________________________
www.szukajaczycia.blogspot.com - blog o hardkorowych podrozach autostopowych.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz