Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:10
Autor Wiadomość
zakochaniec 

Dołączył/a: 10 Sty 2009
Posty: 1

Wysłany:    Zachowanie koleżanki?

Od 1,5 roku kocham się w pewnej dziewczynie. Chodzimy razem do klasy licealnej. O super kontaktach nie ma co gadać bo praktycznie ich nie ma. No może oprócz tego, że często jej pomagam w nauce w szkole jak mnie o to poprosi. Czasem tam poza tym zamienimy kilka słów jak ja zagadam, albo ona, czasem pożartujemy, jednak to chyba ona częściej zagaduje. Gdy uległem wypadkowi na jednym z meczy to potem pisała do mnie na gg jak się czuję, kiedy wrócę do szkoły i co się stało. Gdy wróciłem to ją spotkałem i nawet powitała mnie z uśmiechem na twarzy ze swoją koleżanką. Ostatnio nawet podobno wniosła o podwyższenie mi zachowania u wychowawcy za te moje pomoce itp. i poprosiła mnie też żebym nauczył ją grać w piłkę bo ja zawsze gram z takim "poświęceniem" i zaangażowaniem i dużo umiem(wybrała mnie choć według mnie są w tym sporcie lepsi ode mnie). No to się zgodziłem i umówiłem na SKS'y na przyszły tydzień. Może tam zamienimy trochę więcej zdań między sobą. Widzę w tym jakąś szansę dla siebie, że może ją gdzieś zaproszę, ale nie wiem jak :( .
Oprócz tego chciała ze mną robić prezentację, bo nie miała pary. Teraz robimy tą prezkę w trójkę(ja, ona i mój dobry kumpel, który o wszystkim wie).
Niby normalne zachowanie, ale mi się to wydaje dziwne, bo z jednej strony nie utrzymujemy super kontaktów a z drugiej ona zawsze mnie prosi o pomoc i się do mnie uśmiecha. Choć muszę przyznać, że ostatnio kontakty trochę się polepszyły. Z innej strony ma trochę dziwne opisy miłosne, że a to nie będzie czekała, a to, że żyje sama na tym świecie itp. Ostatnio zmieniły się jej opisy na bardziej radosne: "Tęsknię albo śpię", "I feel the chemistry between you and me".
Czy to oznacza, że po prostu jestem jej bardzo dobrym kolegą i dlatego jest dla mnie taka "miła" czy może czuje coś więcej? Pomocy!
Czy mógłbym ją gdzieś zaprosić po tym treningu? Jeśli tak, to jak jej to zaproponować jeśli wokół pełno ludzi?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2009-01-10, 10:59   

zakochaniec napisał/a:

Czy to oznacza, że po prostu jestem jej bardzo dobrym kolegą i dlatego jest dla mnie taka miła czy może czuje coś więcej?

zakochaniec napisał/a:

I feel the chemistry between you and me
Jeśli to o Tobie, to znaczy, że coś więcej :) . Może ona też się trochę wstydzi i to Ty musisz przełamać pierwsze lody... Podejdź do niej po SKS'ach i porozmawiaj z nią ;) .
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2009-01-10, 11:58   

Jesteś w liceum a piszesz jak z szóstej podstawówki.
To zależy od charakteru dziewczyny, czy jest nieśmiała czy bardziej otwarta dla wszystkich. Jeśli bardzo nieśmiała, to nie nazwałabym tego dawaniem znaków, tylko bycia po prostu miłym - może po to abyś dalej jej pomagał z lekcjami.

Jeśli dziewczyna jest w miarę otwarta wierz mi, w liceum jest etap mówienia o wszystkim każdemu, to nie jest podstawówka i jakieś podchody (zdarzają się niestety wyjątki Oo), więc jeśli prosi cię o robienie z tobą prezentacji, to jak wcześniej napisałeś powód jest taki, że się dobrze uczysz i że nie ma pary, a nie taki że chce czegoś więcej (nie, to nie są "lekcje chemii" jak z amerykańskich seriali).

Poza tym nie rozumiem stwierdzenia "Czy mógłbym ją gdzieś zaprosić po tym treningu? Jeśli tak, to jak jej to zaproponować jeśli wokół pełno ludzi?"

dobiłeś mnie :rotfl:
 
  podziel si� tym postem na:
Cornélia 


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 132
Miasto: Posnania / Bcn

Wysłany: 2009-01-11, 17:54   

Dokładnie, ja jestem tego samego zdania co Rashell. Jak chcesz ją gdzieś zaprosić to po ludzku podejdź i zapytaj a nie baw się w podchody typu "bo ona dziś patrzy na mnie tak a jutro inaczej". :looka:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-01-11, 21:19   

Od czego jest GG, SMS? Jeśli się wstydzisz to spróbuj porozmawiać z nia dzięki "zdobyczom techniki". Jak będziesz się ślimaczyć, to ktoś Ci ja sprzatnie sprzed nosa i będziesz miał wielkie G.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz