Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 7
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [kino] jaki film ostatnio obejrzałeś...? ;>
kozak131

Odpowiedzi: 337
Wyświetleń: 73839

PostForum: Filmy i seriale   Wysłany: 2015-02-18, 09:29   Temat: [kino] jaki film ostatnio obejrzałeś...? ;>
"Gra tajemnic" wczoraj widziałem i polecam. :|
  Temat: [blogger] Wejścia i sesje różnica
kozak131

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3124

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2015-02-15, 20:03   Temat: [blogger] Wejścia i sesje różnica
Dzięki. Dobra z tymi robotami to się domyśliłem. Tylko co miesiąc mam ok 1500 wejść z Polski i ok 500 z innych części świata, a sesje mam tylko z Rosji. Czy to może być coś nie tak z google analistic? Pewnie polscy czytelnicy też przechodzą na inne podstrony :) Przynajmniej mam taką nadzieje.
  Temat: [blogger] Wejścia i sesje różnica
kozak131

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 3124

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2015-02-13, 08:09   Temat: [blogger] Wejścia i sesje różnica
Witam. Może zadam naiwne pytanie, ale nie widziałem na forum informacji na ten temat - co to są sesje które są podawane w google analistic? Czym różni się sesja od wejścia na stronę? I czemu ja mam same sesje z RU czyli Rumuni?!

Poza tym szczerze mówiąc czuje się trochę ograniczony bo gdzie chce coś napisać tam wyskakuje mi, że nie jestem aktywnym użytkownikiem :(
  Temat: Czy jesteś podatny na reklamy i promocje?
kozak131

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 28828

PostForum: HydePark   Wysłany: 2015-01-30, 08:03   Temat: Czy jesteś podatny na reklamy i promocje?
Ja dostaje białej gorączki przy reklamach Bankowych. Poza tym nie oglądam filmów w tv. A, jak już chce jakiś obejrzeć to nagrywam i później reklamy przewijam :) :]
  Temat: Oddałbyś organy po śmierci ?
kozak131

Odpowiedzi: 93
Wyświetleń: 23992

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2014-12-27, 18:52   Temat: Oddałbyś organy po śmierci ?
Widzę, że świadomość w społeczeństwie coraz większa. Religa byłby z nas dumny :) To dobrze, trzeba pomagać, to jest podstawa naszego człowieczeństwa :)
  Temat: [kino] jaki film ostatnio obejrzałeś...? ;>
kozak131

Odpowiedzi: 337
Wyświetleń: 73839

PostForum: Filmy i seriale   Wysłany: 2014-12-26, 10:00   Temat: [kino] jaki film ostatnio obejrzałeś...? ;>
Ostatnio w kinie "Bogowie" - najlepszy polski film jaki widziałem, no i "Interstellar" - też gorąco polecam :ok:
  Temat: Jak sprawdzacie swoje teksty przed opublikowaniem na blogu?
kozak131

Odpowiedzi: 29
Wyświetleń: 10399

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2014-12-22, 00:09   Temat: Jak sprawdzacie swoje teksty przed opublikowaniem na blogu?
Dziś mam nieco naiwne pytanie. Jak sprawdzacie swoje teksty zanim je opublikujecie? Kilka razy zaliczyło mi się wpadkę z ortografią (kilka znaczy 3 na ok 150 stron tekstu) - no ale nawet to nie daje mi spokoju. Poza tym cały czas w głowie mam to, że może jeszcze gdzieś są tam teksty z błędami:) Zazwyczaj ja przed publikacją daje do przeczytania siostrze. Czytam też kilka razy teks na głos. Są jakieś ciekawe strony do sprawdzania pisowni, ortografii?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz