Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 4
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [blogger] Jak usunąć: Czytaj więcej?
lolka230

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8863

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-03-22, 17:51   Temat: [blogger] Jak usunąć: Czytaj więcej?
Wiadomość (widoczna dla zarejestrowanych)


U mnie w kodzie HTML bloga nie ma tego, żebym mogła usunąć. Jak mam się tak to pozbyć tego ,,Read More''. Chodzi mi o to, aby posty były wyświetlane w całości. U mnie na blogu zastosowany jest szablon PrintDesign jeśli to ważne.
  Temat: Zaawansowany pokaz slajdów
lolka230

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4531

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-03-20, 18:36   Temat: Zaawansowany pokaz slajdów
Było by miło, gdyby się dało. Chociaż jest to trudne :/ .
Właściwie to jaki jest kod do tego, że widać tylko kawałek posta?? Chciałabym wiedzieć co usunąć, aby posty były widoczne całkowicie.
  Temat: Zaawansowany pokaz slajdów
lolka230

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4531

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-03-16, 18:42   Temat: Zaawansowany pokaz slajdów
Teraz zadziałało, ale musiałam znaleźć źródło i je przekopiować ;) . Został jeszcze kłopot z chat'em i nagłówkiem. Chat się nie wyświetla, a nagłówek nie jest całkowicie widoczny.
  Temat: Zaawansowany pokaz slajdów
lolka230

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 4531

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-03-15, 19:56   Temat: Zaawansowany pokaz slajdów
Kiedy próbuję zrobić taki rotator wyskakuje i następnie wklejam kod do szablonu wyskakuje mi błąd. Tak samo nie mogę pograć szablonu, bo jako kod wyskakują mi dziwne znaczki. Czemu tak się dzieje :help: ? :help:
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz