Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 3
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [blooger] odstępy miedzy postami i polecane posty.
suchy360

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3538

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-01-29, 14:11   Temat: [blooger] odstępy miedzy postami i polecane posty.
Z "ucięciem" postów jakoś sobie poradziłem, z polecanymi jeszcze walczę :oczami: Nie wiem czy jakoś dam radę ale... co tam :) Wielkie dzięki za Twoją pomoc.
  Temat: [blooger] odstępy miedzy postami i polecane posty.
suchy360

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3538

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-01-29, 13:28   Temat: [blooger] odstępy miedzy postami i polecane posty.

Cytat

Te przerwy spowodowały przyciski share, czyli te ikonki do dzielenia się postem na twitterze, facebooku, google+ itp.

Przejdź do zakładki Szablon, zapisz sobie kopię (jeżeli dokonywałeś już jakiś zmian w tym szablonie) na dysku a następnie edytuj kod HTML i wybierz tam opcję Przywróć domyślne szablony widżetów - zapisz zmiany i sprawdź czy pomogło.


Przerwa zniknęła, jednak teraz widać "całe" posty. Wcześniej były do pewnego momentu i aby je przeczytać trzeba było je rozwinąć. Czy można to jakoś przywrócić?

Cytat

To edytuje się ręcznie w kodzie HTML szablonu. W instrukcji tej skórki powinno być jak to zrobić. Musisz podmienić linki do postów i obrazki przykładowe. Znajdziesz je szukając diva:
Kod

<div id=slide>
wewnątrz niego jest kod rotatora.


A możesz jeszcze bardziej dogłębnie to wyjaśnić, ponieważ jestem zupełnie zielony w tych sprawach i nie za bardzo potrafię sobie z tym poradzić. Skrót CRTL + F nie odnajduje takiego wiersza, którego podałeś.
  Temat: [blooger] odstępy miedzy postami i polecane posty.
suchy360

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3538

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-01-28, 21:11   Temat: [blooger] odstępy miedzy postami i polecane posty.
Witam potrzebuję pomocy. Mianowicie na moim blogu wystąpił głupi błąd powodujący paskudną przerwę między postami. Na innym blogu również założonym przeze mnie sprawdziłem szablon i przerwy nie było. Oto adres bloga, aby zobrazować sprawę: http://suchegranie.blogspot.com/ Czy da się coś z tym zrobić?

Przy okazji, czy mógłby mi ktoś pomóc "okiełznać" to okienko gdzie można wstawiać wybrane posty ( to na samej górze, gdzie zmieniają się obrazki ). Jak to zmienić to na mój post.

Z góry dziękuję za pomoc.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz