Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Martyncia 
Blogger.Klub


Imię: Martyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany:    jednosezonowe seriale

Może mi ktoś zarzuci, że jestem dziwna ale wciągam się w jednosezonowe seriale i to takie, które okazują się w TV z jakiegoś powodu kichą i mają zbyt niską oglądalność, by dalej je kręcić.

Albo ja mam dziwny gust, albo ludzie się nie znają :D .
Wiecie, nie znoszę tego uczucia, gdy dobrnę do np. 13 odcinka, wątki zostają nie wyjaśnione, a dalej nic już nie ma...

Oglądał ktoś takie seriale? Chętnie wciągnę się w coś nowego, jako że tego typu seriale nie zajmują zbyt wiele czasu.

Ja, ze zboczeniem do medycznych seriali od siebie polecam jednosezonowe:
"Klinika w tropikach" oraz "Monday mornings"

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2017-05-10, 05:14 ]
zobacz również nowszy wątek => miniseriale warte uwagi
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

robaszekk 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Lut 2013
Posty: 18

Wysłany: 2013-08-26, 09:07   

Mam to samo, kurcze, po obejrzeniu i skończeniu wszystkich moich ulubionych wielosezonowych serialów zaczęłam się zabierać za seriale, które wydawały mi się dość ciekawe, nie sprawdzając wcześniej, czy zostały już zdjęte... Obejrzałam kilka odcinków, wciągnęłam się, a zwykle o wiele za późno orientowałam się, że więcej odcinków nie ma i nie będzie :( Było tak z np. The Nine Lives of Chloe King, The Secret Circle, Ringer... i pewnie kilkoma innymi, które mi teraz do głowy nie przychodzą. Strasznie to irytujące, szczególnie jeśli czytam w internecie wypowiedzi innych fanów, których okazuje się być naprawdę sporo...
 
  podziel si� tym postem na:
zakurzony 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 14 Sie 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-08-26, 09:51   

Endgame. Kiedy obejrzałem cały sezon, z przerażeniem zauważyłem, że więcej już nie będzie. Szkoda, bo zapowiadał się naprawdę ciekawie. Po tym, jak stacja ogłosiła, że nie nakręci kontynuacji, fani zorganizowali w sieci apel, by jednak przemyślano tę decyzję. Nic to chyba nie dało, bo słuch o Endgame zaginął.
______________________________________________________
Zakurzony Blog
 
  podziel si� tym postem na:
Martyncia 
Blogger.Klub


Imię: Martyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 19 Sie 2013
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-08-27, 00:47   

zakurzony napisał/a:

Endgame. Kiedy obejrzałem cały sezon, z przerażeniem zauważyłem, że więcej już nie będzie. Szkoda, bo zapowiadał się naprawdę ciekawie. Po tym, jak stacja ogłosiła, że nie nakręci kontynuacji, fani zorganizowali w sieci apel, by jednak przemyślano tę decyzję. Nic to chyba nie dało, bo słuch o Endgame zaginął.


Przyznam, że nie oglądałam. Z chęcią zobaczę :) .
..no i niestety bojkot w Internecie chyba niewiele daje. Podobnie było z "Misją Epidemią", ale kontynuacji wciąż brak.
 
  podziel si� tym postem na:
sage19 

Dołączyła: 06 Paź 2013
Posty: 27

Wysłany: 2013-10-06, 10:27   

"The nine lives of Chloe King" był bardzo wciągający, szkoda, że go zakończyli. Teraz ma być film, który uporządkuje wszystkie wątki.
Kolejny jednosezonowy - "Do no harm". Dali fajną historię, tajemnicę i tu nagle koniec... :(
Jeszcze był taki serial o policjantach, którzy chodzili na terapię dla par - "Common law".
 
  podziel si� tym postem na:
Ximena 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-10-15, 03:03   

Persons Unknown.

Szkoda, że nie nakręcili drugiego sezonu, bo zdradzę że ostatni odcinek pierwszego sezonu był bardzo obiecujący. Aż żal mi się zrobiło, że to był już definitywny koniec, bo pomysł jak widać twórcy mieli intrygujący.

PS. Polecam też Terranovę z kontynuacji której zrezygnowano ze względu na gigantyczne koszty produkcji.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-10-15, 15:50   serial z zamkniętą fabułą - jeden sezon

Z takich seriali bez kolejnych sezonów kojarzy mi się Kidnapped (u nas znany jaki Uprowadzeni). O gościu, który zajmuje się odbijaniem uprowadzonych osób z rąk porywaczy.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Żelikowska 
Blogger.Klub


Wiek: 35
Dołączyła: 12 Paź 2013
Posty: 8
Miasto: Dąbrowa Górnicza

Wysłany: 2013-10-17, 00:52   

Z jednosezonowych pamiętam taki stary, dobry serial "The Wolf Lake", kiedy jeszcze nie było wielkiego boom na wilkołaki i wampiry. Poza tym "A Young Doctor's Notebook" - czteroodcinkowy z Danielem Radcliffem, bardzo dobry mini-serial oparty na opowiadaniach Bułhakowa.
 
  podziel si� tym postem na:
polekk 


Wiek: 34
Dołączyła: 24 Lis 2013
Posty: 12

Wysłany: 2013-11-25, 22:27   

The River - serial S-F, tajemniczy klimat, na zasadzie kamerowania całej sytuacji jak w "Paranormal Activity". Akcja rozgrywa się w Amazonii. Całość wygląda trochę tandetnie, ale jakoś się wkręciłam w tą fabułę :) Zależy od gustów. Pierwszy sezon się zakończył, serial niedokończony i czuję niedosyt.

Top of the Lake - jeden sezon, 7 odcinków. Świetny miniserial kryminalny, ciekawa, wciągająca historia.

Kolejny miniserial, leciał z 8 lat temu w telewizji :D a mianowicie "Kamienie śmierci". Tym razem kryminał francuski.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz