Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-03-12, 13:55
Autor Wiadomość
boe666
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-24, 14:58   

Htsz napisał/a:


eblog.pl oferuje wiele funkcji darmowych nie znam dokladnie wszystkich ale po nieszczesliwym wypadku chyba wiekszosc starych i nowo powstalych opcji jest za darmo. uciazliwe reklamy dzieki mojej sugestii mozna juz wylaczac po chwili krzyzykiem ;)



Chciałbym jedynie zauważyć że wypowiedź ta nijak się ma do rzeczywistości. eBlog.pl ma jedną podstawową zaletę: jest CAŁKOWICIE bezpłatny. Wszystkie funkcje które są tutaj opisywane na innych seriwisach blogowych, są na eBlog.pl darmowe. Wyłączenie reklam o których traktuje autor tego postu, jest Tańsze i to DUŻO tańsze niż nawet niewielka ilość opcji na innych serwisach. Ponadto nic nie ma w tej wypowiedzi choćby o powiadomieniach na GG których brak wśród innych serwisów a które na eBlog.pl są całkiem bezpłatnie, o kominikacji Jabbera, która równiez jest bezpłatna. Nie wspomnianio wogóle o darmowych pakietach zdjęciowych i fotonotkach które są zaleta nieliczych serwisów blogowych w polsce, na eBlog.pl również bezpłatnie i w dodatku BEZ ŻADNYCH LIMITÓW.

Dużo by pisać o eBlog.pl i o innych serwisach, ale od admina tej strony wymagać można choć trochę obiektywizmu, nie ilościowego a jakościowego. Pozdrawiam wszystkich
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2006-04-24, 18:21   

mur napisał/a:

ja mogę zrobić komuś bloga na dowolnej domenie, i mogę tam po instalować różne rzeczy php,java,flash, księgi gości, jakieś shoutboxy, dodatki i wlepki zainstalowane w szablonie, no full wypas wszystko co sie tylko wymarzy, nawet jakieś kreatywne pomysły wprowadzić w rzycie, jakieś hasło do jakich części nawet logowanie odwiedzających; ale nie jestem najtańszy, ale jestem najlepszy... no i wszystko będzie proste jak na blog.p a nawet jeszcze prostsze


EE .... Myśle że cena ta niebyła by Tania .. Ale jak ktoś chce to niech zbiera .. A mógłbys zaprezentować jakieś swoje projekty ??
jak możesz odpisz na PW
----
Dobra niezbaczam z tematu .. :)

Ktoś powyżej powiedział Iż eblog.pl JEST DOSKONAŁY . Myśle że ja niezarejstruje sie na tym serwisie blogowym Ponieważ naprawde ... Może być wszystko " Cacy " Ale ja reklam nie znosze . i myśle że Większość z nas też tego nielubi
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
boe666
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-24, 22:19   

Cytat


Ktoś powyżej powiedział Iż eblog.pl JEST DOSKONAŁY . Myśle że ja niezarejstruje sie na tym serwisie blogowym Ponieważ naprawde ... Może być wszystko Cacy Ale ja reklam nie znosze . i myśle że Większość z nas też tego nielubi


Nikt tutaj nikogo nie zmusza ani nikt nikogo nie namawia do zakładania konta albo do nie zakłania konta. To jest forum, które składa się z wątków i postów które zasadniczo pisane są żeby je czytać. Msiałeś/aś pominąć ten punkt, gdyż z mojej wypowiedzi wynika jasno: taniej jest pozbyć się reklam na eblog.pl (TAk da się to zrobić, np smsem) niż na mylogu płacić za podstawowe opcje.
Nie użyłem również słowa Doskonały, ale może się mylę... Post to jednak słowo pisane, i każdy może sprawdzić
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-04-25, 14:36   

boe666 napisał/a:

jest CAŁKOWICIE bezpłatny.
nie ma raczej takich blogów :) zawsze się znajdzie coś za co się płaci :) niekoniecznie pieniędzmi

boe666 napisał/a:

ale od admina tej strony wymagać można choć trochę obiektywizmu, nie ilościowego a jakościowego.
wypowiadam się na temat tego co znam bo korzystałem, w twojej wypowiedzi widać raczej ofertę reklamową niż zaprezentowanie opłat na tle innych stron - tylko wtedy mozna pokazać co u kogo jest tańsze w utrzymaniu, wnioskuję, że znasz jedynie ebloga :>

poza tym, kazdy blog ma inne przeznaczenie, nie ma i nie powinno być takiego "do wszystkiego" bo wtedy będzie do niczego ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

  Wysłany: 2006-04-25, 15:23   

boe666 napisał/a:


Nikt tutaj nikogo nie zmusza ani nikt nikogo nie namawia do zakładania konta albo do nie zakłania konta. To jest forum, które składa się z wątków i postów które zasadniczo pisane są żeby je czytać. Msiałeś/aś pominąć ten punkt, gdyż z mojej wypowiedzi wynika jasno: taniej jest pozbyć się reklam na eblog.pl (TAk da się to zrobić, np smsem) niż na mylogu płacić za podstawowe opcje.
Nie użyłem również słowa Doskonały, ale może się mylę... Post to jednak słowo pisane, i każdy może sprawdzić


EE .. dlatego słowo doskonaly jest na czerwono :/
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
MatiSz
[Usunięty]



Wysłany: 2006-05-02, 21:48   

Co rozumiesz przez ceny blogow? Cena szablonu, serwera, skryptu?

Szablon można zrobić samemu, na szczęscie jest wiele darmowych, lepszych bądź gorszych :) . W wyjątkowych sytuacjach można zapłacic, ale czy to ma sens w wypadku własnego bloga? Bądź co bądź, ceny wachają się od kilkunastu złotych po kilkaset czy kilka tysięcy. W zależnosci od jakości, poziomu, autora, wykorzystanych technologii.

Z serwerami jest nieco inaczej - zapłacisz - teoretycznie masz spokoj (roznie jednak w życiu bywa), nie zapłacisz - zasadniczo spokoju nie masz - masa przeciążen, brak obsługi technicznej, małe możliwości. Istnieje kilka darmowych projektow, te najlepsze jednak szybko upadają (znakomita onegdaj Rocafella przekształciła się w płatny hosting, pozniej zniknęła z powierzchni ziemi). Z cenami jest roznie - od kilku złotych za miesiąc, po kilka tysiecy za serwery dedykowane ;) . Myślę jednak, że w większości przypadkow, istniejący już serwis będzie wystarczający. Tu ewentualnymi kosztami może być obarczona rejestracja - zazwyczaj SMS od 1 zł po 9 (plus Vat).

W wypadku własnego serwera, musimy mieć także skrypt - najczęściej stosowany jest Wordpress - bezpłatny. Z płatnych skryptow, najpopularniejszy jest Movable Type. W podstawowej, okrojonej wersji bezpłatnej, płatna wersja kosztuje jednak, i to nie mało.. ;) (http://www.sixapart.com/m...cing_commercial)

To są chyba wszystkie koszta, jakie można ponieść w wypadku prywatnego bloga.

Zaś odnośnie najlepszego serwisu - moim zdaniem nie da się wybrać takiego miejsca. Każdy ma inne możliwości i oczekiwania. Dla mnie najlepszym miejscem do pisania jest Wordpress. Czy jednak bedzie on rownie dobrze spełniał wymagania Kar0linki12, ktora opisuje swoje miłosne podboje? (czy jednak 12 lat nie za mało na taki psychiczny ekshibicjonizm?). Odpowiedź jest oczywista.

Proszę więc nie robić konkursow na najlepszego bloga, najlepszy serwis, najlepszą treść, linki, kolory, top, obrazki, stopkę, sidebar, pseudonim, domenę czy inne - to jest bez sensu :) .

Z uśmiechem na twarzy - MatiSz.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz