Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-03, 00:46
Autor Wiadomość
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

  Wysłany:    jak Ci minął Sylwester 2008/09

Htsz zauważył, że nie mamy na forum tematu o ostatnim sylwestrze. Wspominaliśmy tylko co nieco na shoutbox'ie. [Korzysta z sytuacji i zakłada temat].
Tak więc pytam ja Was. Co wyprawialiście w ta pamiętna noc z 31 grudnia na 1 stycznia.
Przyznajcie się i bez wykrętów :P
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

flov 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 01 Sty 2009
Posty: 64

Wysłany: 2009-01-04, 00:27   

ahaha, byłam w Białce Tatrzańskiej z moim chłopakiem i jego znajomymi :) nocleg załatwialiśmy na dzień przed, co jest dowodem na to, że nie trzeba jednak rezerwować miejsc w październiku ;) Nowy rok powitaliśmy na stoku narciarskim, pijani w sztok zjeżdżając na tzw "jabłuszkach" i integrując się z góralami i "panockami" przy rozmaitych trunkach.
Generalnie - mój najbardziej udany sylwester. Może i było kilka niedociągnięć, ale i tak było super.
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2009-01-04, 00:52   

Jako , że mój sylwester zaczął się dzień wcześniej, to miałabym za dużo do pisania. jednakże w tą ważną noc bawiłam się świetnie w super towarzystwie w Jastarni, nad morzem :) po 12 udaliśmy się na rozruszanie mieszkańców miasteczka. później balowaliśmy do 16 następnego dnia. później poszliśmy spać, aby wstać na 20 i balować do trzeciej nad ranem dnia kolejnego... o... i później kazali nam już wracać do domu, to pojechali my :D i się skończyło rumakowanie... a za rok powtórka!
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2009-01-04, 10:51   

Ja sylwestra spędziłem w domu z kumplami. Miałem również wtedy 18-nastke tak że wiecie... :hyhy:
Impreza zaczęła się gdzieś o 19 a skończyła o 4:30 ;]
Do końca dotrwałem ja i dwóch moich kumpli z koleżanką.
Było fajnie, bo nic nie pamiętam.
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2009-01-04, 12:02   

A ja pojechałam na imprezę do Psar. Było nawet fajnie. Szkoda tylko, że miałam "przedokresową fazę" i trochę się źle czułam... I pare kieliszków wódki wpłynęło na moją główkę tak, że już mnie możył sen i było mi niedobrze. W każdym razie to było tylko przejściowe bo potem było już trochę lepiej. I gdy już się rozgadałam ze starym kumplem z klasy i kolegą, który siedział obok niego to nagle znajomi, z którymi przyjechałam powiedzieli, że taksówkę zamówili i że wychodzimy. Potem czekaliśmy na tą zakichaną taksówkę, która nie chciała przyjechać. Autobus miał być dopiero za godzinę (jak nie dłużej), więc szliśmy w stronę Wrocławia a ja machałam ręką na stopa :D . Wiecie, że w końcu wymachałam? :P Co prawda "płatnego stopa", ale to zawsze coś!

Mówią, że najważniejsze to zapamiętać Nowy Rok. Dla mojego kumpla Grześka (Arek, o Gonzie mowa :D ) było to niezpomniane przeżycie gdyż złamał palca i po wielugodzinnych oczekiwaniach na pogotowiu i "setek" innych placówek zdrowia okazało się, że musi zostać w szpitalu, gdyż muszą mu tą rękę pokroić, aby nastawić palca. Ze szpitala wyszedł dopiero wczoraj :P . Ale przynajmniej śmiesznie było jak jego dziewczyna musiała mu wiązać buty.
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2009-01-05, 13:21   

w łóżku z chusteczkami, z koszmarnym katarem, bólem gardła i zapaleniem spojówki na dodatek.

ogólnie h*****o.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2009-01-06, 19:55   

teneniel, to nie za pięknie... ja przeziębiłem się po całej "imprezie"...
Czyżby szampan był za zimny?
ale było bardzo fajnie, zwłaszcza końcówka - uśmiałem się jak nigdy :D
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2009-01-09, 20:48   

Beznadziejnie. Całą noc przesiedziałam i oglądałam fajerwerki. Nuda!
 
  podziel si� tym postem na:
Cornélia 


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 132
Miasto: Posnania / Bcn

Wysłany: 2009-01-09, 22:41   

A ja w domu ale nie narzekałam. Puściłam na fula telewizor i wrzeszczałam FELIZZZZ ANNYYOO NUEEEVOOOOO LA LA LA a same gwiazdy grały w starą noc, La Oreja de Van Gogh, Amaral, El Canto del Loco, Estopa etc. tańczyłam sobie, prowadziłam konwersację z telewizorem. Później zadzwoniło moje słońce. Rok temu było lepiej no ale nie narzekam.
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2009-01-09, 23:19   

nie znam tych samych gwiazd :D
ja sylwestra nie pamiętam, więc mogę uznać że był nieudany.
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2009-01-10, 11:32   

Cornélia napisał/a:

Estopa
Ja znam ten zespół z filmu "Czwarte piętro". Na akademii filmowej puścili nam ten hiszpański film i tam właśnie marzeniem chłopców ze szpitala było spotkanie się z nimi.
 
  podziel si� tym postem na:
Cornélia 


Dołączyła: 10 Gru 2008
Posty: 132
Miasto: Posnania / Bcn

Wysłany: 2009-01-10, 16:08   

rashell napisał/a:

nie znam tych samych gwiazd :D


Bo to są gwiazdy raczej lokalne, poza Hiszpanią raczej nie zrobili oszałamiającej kariery a szkoda bo to muzyka naprawdę warta uwagi taka pozytywna. Jako mała dziewczynka kochałam się w Amaii Montero z La Oreja de Van Gogh :super: zresztą do teraz uwazam że ma świetny głos i jest naprawde fajną osóbką :ok: żałuję, że już nie gra w LOdVG



miglu149 napisał/a:

Ja znam ten zespół z filmu Czwarte piętro. Na akademii filmowej puścili nam ten hiszpański film i tam właśnie marzeniem chłopców ze szpitala było spotkanie się z nimi.


Ciekawe, nie słyszałam o nim wcześniej. Warty obejrzenia?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz