Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
kwicoł 

Dołączył/a: 03 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłany:    Kino - czy można się uzależnić od kina?

Myślicie że kino może uzależnić? Zacząłem chodzić do kina w środy bo taniej przez tą akcję pomarańczy się zrobiło i teraz jest to takim moim nawykiem, jakoś weszło mi to wkrew że 3-4 razy w miesiącu jestem w kinie. To już nałóg?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-05-27, 15:54   

jeżeli średnia krajowa jest o wiele mniejsza to zapewne można mówić tu o uzależnieniu :P Kino może uzależniać jeżeli emituje dobre filmy, ja rzadko takowe widuję. Teraz liczą się tylko efekty specjalne, czyli tzw. "jak nie masz talentu to możesz pokazać cycki".
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
kwicoł 

Dołączył/a: 03 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłany: 2010-05-28, 12:48   

no właśnie nie wiem jaka jest średnia krajowa ale widzę że bardzo dużo ludzi chodzi w środy do kina (czy to dzięki Orange, nie wiem). Oczywiście nie mam jeszcze tak że kojarzę osoby bo przecież mogą chodzić na różne seanse na różne godziny ale zawsze prawie jest cała sala ludzi.
 
  podziel si� tym postem na:
eltroniks 

Dołączył/a: 02 Lip 2011
Posty: 5

Wysłany: 2011-07-02, 15:17   

Wszystko co przyjemne uzależnia. Może to być nałóg, a nie musi.

Jak powiedział kiedyś pewien mądry pan.

"Powiedziałem że jestem uzależniony, ale nie powiedziałem że mam z tym problem"

Jeżeli nie przeszkadza ci to w życiu, i nie niszczy twojego życia to wszystko jest w porządku. Nie należy patrzeć czy jesteś uzależniony czy nie. Jeżeli to lubisz to nie ma problemu. Jeżeli chcesz z tym skończyć, a jesteś uzależniony to wtedy jest problem.
 
  podziel si� tym postem na:
Atre 
Blogger.Klub
Taka Katarynka


Imię: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 136
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2011-07-03, 18:07   

czy ja wiem... nie czuję się uzależniona od kina jako takiego - bardziej, mogłabym się zastanowić, czy nie jestem uzależniona od fikcji, ale ona jest nie tylko w filmach ale i książkach, komiksach, grach.
______________________________________________________
krewetki i szczypiorki.
 
  podziel si� tym postem na:
mascarpone 

Imię: Karina
Wiek: 36
Dołączyła: 25 Lis 2011
Posty: 10
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2011-11-30, 15:13   

Ja może nie od kina, ale od filmów generalnie, mogłabym całą dobę, nawet jakieś totalne gnioty oglądać... Ogólenie teraz jest tyle uzależniających faktorów w zyciu, że nie trudno jest uzależnić się od czegokolwiek, telefonu, grania w gry online, komputera, seksu itp...
 
  podziel si� tym postem na:
buds404 

Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 10
Miasto: Katowice

Wysłany: 2011-12-08, 14:52   

a ja myślę, że ogólnie społeczeństwo stało się bardziej podatne na różnego typu sugestie, a przede wszystkim na reklamy. jak tylko coś nowego zaczną reklamować z tekstem "musisz to mieć" albo nie przegap okazji, to ludzie jakby zahipnotyzowani lecą do sklepu. coraz mnie osób żyje według swoich zasad i potrzeb, tylko zgodnie z tym co dyktują reklamy. wydaje mi się, że podobnie jest z kinem, faktycznie nie ma teraz górnolotnych produkcji, które mogą być sztuką, jest jakieś barachło. ale jest promocja, to się chodzi, nie ważne, że gnioty, ale się chodzi dla chodzenia. to tylko moje przemyślenia, a nie krytyka autora tematu, każdy i tak robi co chce według własnego uznania i nic mi do tego:)
______________________________________________________
Jest tylko jeden sposób nauki - poprzez działanie, więc wybierz korepetycje
 
  podziel si� tym postem na:
Produktywna 
Blogger.Klub

Dołączyła: 22 Lip 2012
Posty: 31

Wysłany: 2013-09-15, 14:21   

Filmy mogą uzależniać, a kino chyab nie :P
 
  podziel si� tym postem na:
nożyczki
[Usunięty]



Wysłany: 2013-09-15, 18:25   

To zależy, czy chodzi się do kina, czy na film :)
Nie wiem czy można to nazwać uzależnieniem, może bardziej jest to chęć poznania coraz to nowych filmów, poszerzania wiedzy. Są przecież tzw. kinomaniacy, chociaż właściwie to są oni filmomaniakami, dla nich nie ma znaczenia, czy film oglądają w kinie, czy u siebie w domu na kanapie. Ale czy jest w tym coś złego/niebezpiecznego? Nie wydaje mi się.
 
  podziel si� tym postem na:
elizavetka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Mar 2014
Posty: 25

Wysłany: 2014-03-02, 13:01   

Hehe, jeszcze nie słyszałam o takim uzależnieniu. Jeśli chodzisz na dobre filmy nie masz się czym przejmować :D
 
  podziel si� tym postem na:
Godefroy 

Imię: Kamil
Dołączył/a: 13 Lut 2014
Posty: 40
Miasto: Kraków

Wysłany: 2014-04-02, 14:00   

Od chodzenia do kina trudno u nas w kraju się uzależnić. W 80% przypadków wysokość pensji wyleczy z uzależnienia po upływie miesiąca :)
 
  podziel si� tym postem na:
nie-umiem-pisac 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Kwi 2014
Posty: 47

Wysłany: 2014-04-07, 19:58   

Zdecydowanie można, jednak same kina organizują niezłe odwyki, ustalając takie a nie inne ceny ;) Student długo w kinie nie pociągnie, najwyżej raz w tygodniu jak ma środę z Orange :D
______________________________________________________
http://nie-umiem-pisac.blogspot.com/ Zapraszam! Może jednak umiem. Powiedzcie, że umiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz