Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-16, 22:45
Autor Wiadomość
piotr-ek2408 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 16 Maj 2014
Posty: 16
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-05-18, 17:44   

Muszę przyznać, że blog wygląda świetnie.

1. Bardzo podoba mi się kolorystyka (jestem wielbicielem ciemnych kolorów :) ).
2. Logo i banner na górze nie kłóci się z resztą.
3. A do tego wspaniałe zdjęcia.

Gratuluję takiego dobrego bloga :)
______________________________________________________
Zapraszam na mojego bloga, poświęconego ciekawym grom i aplikacjom na platformę Android. http://andropolska.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-05-20, 20:40   

bardzo mi się podobają zdjęcia. Jest profesjonalnie. Tło ciemne to nie mój styl i nie wiem czy oczy się trochę nie męczą przy tekście. Mimo z własnego doświadczenia wiem, że fotografie zwyczajnie lepiej na takim wyglądają.

wydaje mi się bardzo ładny blog, dopieszczone. :)
 
  podziel si� tym postem na:
UD 
Blogger.Klub


Wiek: 47
Dołączył/a: 16 Kwi 2014
Posty: 19

Wysłany: 2014-05-23, 11:57   

Z ciekawości (i dla porównania) przejrzałem szybko kilka losowych blogów "fotograficznych) i... żaden nie był na czarnym tle. Ale zaznaczam - było ich kilka i ta uwaga nie oznacza, że uważam czarne tło za coś złego.

Choć nie wiem, czy tamte nie wyglądały jakoś tak bardziej zawodowo, czy profesjonalnie (którekolwiek z tych określen lepiej odzwierciedla to, co mam na myśli).

Co moich uwag odnośnie wyglądu, to zmieniłbym ten clipart z aparatem przy nazwie - aż nadto zalatuje właśnie jakąś ogólnodostępną ikonką, jakich setki. Taki zdolny fotograf powinien wymyślić coś bardziej kreatywnego i swojego...

A jeśli chodzi o zawartość: weźmy taki post "Wyprawa do Złotego Stoku". Super, myślę sobie, klikam i... dwa zdjęcia! Jak to? Już? Cała wyprawa?

Albo "Tatromania" - dwóch fotografów, Tatry i pięć fotek? No bez jaj panowie:) Nawet ja komórką zrobię więcej i widoki będą podobne (choć nie tak obrobione)

Rozumiesz? Zaczynam się zastanawiać, czy faktycznie byłeś na tej wyprawie, czy może odgrzewasz fotki kiedyś tam zrobione...

Chodzi mi o to, że przy takich postach powienienieś zrobić cały fotoreportaż. Jakieś szczegóły też, stóg siana, czy krowia kupa:)

O, i właśnie wpadł mi do głowy fajny chyba pomysł - który jest odpowiedzią na moje dziwne uczucie, że czegoś mi w tym blogu brakuje - ogólny i jasno zaznaczony podział:

PORADY - FOTOREPORTAŻE

i wtedy posty takie jak "Fotografia krajobrazu teleobiektywem cz.II", "Filtry połówkowe szare - zastosowanie" dajesz do działu porady, a posty typu "Tatromania", czy wspomniania powyżej "Wyprawa do Złotego Stoku" do Fotoreportaży.

Cała reszta słów kluczowych (sport, makro, krajobraz, miejscowości) to są według mnie bardzo dobre TAGI, a nie kategorie główne. I jako taki powinieneś je wywalić gdzieś na górze zaraz w lewej kolumnie.

chyba wszystko... :)
______________________________________________________
www.UltraDystans.pl - Wciąż muszę sobie powtarzać, że nie ma różnicy pomiędzy biegiem ultra, a dniem z życia. Każdy trzeba zacząć według planu i kończyć z przekonaniem, że nic więcej i lepiej zrobić się już nie mogło...
 
  podziel si� tym postem na:
MDST 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Dołączył/a: 07 Lut 2014
Posty: 34
Miasto: Glasgow

Wysłany: 2014-07-03, 01:28   

według mnie czarne tło pasuje idealnie do zdjęć krajobrazu, kolory wydają się żywsze, zwłaszcza w fotografii krajobrazu. jasne tło, według mnie, bardziej pasuje do portretów i zdjęć ludzi, ale to moja subiektywna opinia.

zdjęcia bardzo fajne. to na plus, jedynie to czytaj dalej pod każdym postem jest irytujące, bo nie ma innych zdjęć, tylko krótka notka, która może być od razu wyświetlana na głównej.

jako, że to jest portofolio to usunąłbym cały pasek boczny i dał go do stopki bloga, przez co zyszkasz więcej miejsca na zdjęcia, bo one są motywem przewodnim tej strony.
______________________________________________________
Zapraszam do czytania! Blog mlodego emigranta w Szkocji.
http://mdst-life.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
totolijo 
WordPress.Klub

Imię: Patrycja
Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 87

Wysłany: 2014-07-09, 21:33   

Ogólnie podoba mi się, ale ja zmieniłabym tło strony na jasne, a tło postów powinno zostać ciemne, żeby lepiej odzwierciedlało fotografie.
Aaa i przydałaby się zakładka o mnie - chociaż kilka słów. Chyba, że jest, a ja nie zauważyłam.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz