Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 5
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Antykoncepcja.
Asienieczka1988

Odpowiedzi: 195
Wyświetleń: 31741

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2009-06-17, 22:31   Temat: Antykoncepcja.
Dziekuje!
Za pouczenie tez.
  Temat: Antykoncepcja.
Asienieczka1988

Odpowiedzi: 195
Wyświetleń: 31741

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2009-06-17, 22:23   Temat: Antykoncepcja.
Oj....Nie,moze to dziwne ale decydujac sie na proszki nie pytalam o nic ginekologa do ktorego chodze,przepisujac mi je powiedzial tylko mi ze beda doskonale dla mnie....I faktycznie zadnych wymiotow ani biegunki po nich nie mialam :)
A OD KAD JE ZACZELAM BRAC TO MOJ FACET PIERWSZY RAZ MI SIE SPUSCIL....WIECIE GDZIE :)Mamy juz bobasa z mezem,ale ja juz nie chce miec juz wiecej dzieci i moze dlatego tak spanikowalam :)Sama nie wiem... :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny: :| :| :| :| :|
  Temat: Antykoncepcja.
Asienieczka1988

Odpowiedzi: 195
Wyświetleń: 31741

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2009-06-17, 12:25   Temat: Antykoncepcja.
Kurcze....tak sie boje ze nie mamcie pojeci,chociaz was to nie dotyczy :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
  Temat: Antykoncepcja.
Asienieczka1988

Odpowiedzi: 195
Wyświetleń: 31741

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2009-06-16, 14:07   Temat: Antykoncepcja.
Biore tabletki od 1,5 roku...z reguly biore regularnie....chociaz pare razy zdarzylo mi sie zapomniec wziasc tabletki,ale to juz byla jakis czas temu.Martwie sie bardzo zebym nie byla wciazy,bo mamy juz synka 2-letniego i nie jestem przygotowana na nastepne dziecko jeszcze :( :( :| :|
  Temat: Antykoncepcja.
Asienieczka1988

Odpowiedzi: 195
Wyświetleń: 31741

PostForum: Sex, Miłość i przyjaźń   Wysłany: 2009-06-16, 11:27   Temat: Re: Antykoncepcja.

mo. napisał/a:

stosujecie ?
jakie środki jak już coś ?
co sądzicie na ten temat ?
gadać x ]



ja biorę tabletki anty a dodatkowo w tych dniach co jestem bardziej płodna to Facet zakłada gumkę x ]
lepiej dmuchać na zimne a mi mimo tego mojego wieku jeszcze nie spieszy się do dzieci.
antykoncepcję zdecydowanie polecam bo poza niechcianą ciążą chroni również przed chorobami ewentualnymi.
no a tabletki jeśli dobrze dobrane dodatkowo pozytywnie działają na organizm kobiety x ]
zastanawiam się od jakiegoś czasu nad plastrami, ale mam schizę, że się odkleją czy coś x D


[ Dodano: 16-06-2009, 11:30 ]
:help: Mam pytanie czy przy braniu proszkow antykoncepcyjnych moge zajsc w ciaze jezeli chlopak sie spuscil....no wiecie gdzie!Prosze od szybka odpowiedz! :(
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz