Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 4
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Aparaty fotograficzne...
Demi114

Odpowiedzi: 100
Wyświetleń: 25927

PostForum: Fotografia   Wysłany: 2013-03-09, 18:21   Temat: Aparaty fotograficzne...
Ja chciała bym kupić Nikona d3100 i zastanawiam się czy to dobry wybór
  Temat: McDonalds
Demi114

Odpowiedzi: 201
Wyświetleń: 58744

PostForum: Ruch i odżywianie   Wysłany: 2012-09-01, 15:53   Temat: McDonalds
Co prawda, chodzę sporadycznie do McDonalda ale tylko ze znajomymi, bo raczej moi rodzice wolą kupić coś pożywnego co oczywiście jest lepsze, może czasami pójdziemy na przepyszne lody
  Temat: moda na fotografię i fotoblogi
Demi114

Odpowiedzi: 49
Wyświetleń: 16183

PostForum: Fotografia   Wysłany: 2012-09-01, 15:43   Temat: moda na fotografię i fotoblogi
Powracając do pytania głównego, lubię fotoblogi w których widać, że ktoś się tym bardzo interesuje i wkłada w to wiele wysiłku. Mam 14 lat i są u mnie w szkole takie dziewczyny, które maja tone "tapety" na sobie, tyłek im widać i właśnie takie robią sobie w łazience zdjęcia przed lustrem i myślą, że mają super zdjęcia a z tyłu widać proszek do prania, suszarkę itp
  Temat: Tablet graficzny - jak zacząć
Demi114

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 16471

PostForum: Grafika - dyskusje, tutoriale, pomocna dłoń   Wysłany: 2012-09-01, 15:28   Temat: Tablet graficzny - jak zacząć
Ja nie dawno zakupiłam tablet Wacom Bamboo Connect, jak na razie jakoś mi idzie, chodź nie powiedziała bym, że to takie łatwe jak się zdaje. Różnej rysunki możecie zobaczyć na moim blogu
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz