Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 3
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Muzyka i psychologia - ankiety do pracy magisterskiej
Dociekliwy1986

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3412

PostForum: Szkoła   Wysłany: 2011-02-04, 17:26   Temat: Muzyka i psychologia - ankiety do pracy magisterskiej
Jeszcze co do tych obrazków - niektóre musiałem zmniejszyć, bo na moje-ankiety.pl można wrzucać tylko obrazki do określonego rozmiaru. Więc niektóre - niestety - trzeba było zmniejszyć...

Jak tylko obliczę i opracuję wyniki, to dam znać.
Jakbym nie dawał znaku, to molestuj mailowo :)
  Temat: Muzyka i psychologia - ankiety do pracy magisterskiej
Dociekliwy1986

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3412

PostForum: Szkoła   Wysłany: 2011-02-04, 16:15   Temat: Muzyka i psychologia - ankiety do pracy magisterskiej
@teneniel
Faktycznie - niektóre obrazki są mało wyraźne. Tutaj winę muszę zrzucić na mój skaner.
A poza tym, skanowałem to wszystko dobre pół dnia i na sam koniec poprawianie czegokolwiek było ostatnią rzeczą, na jaką miałem ochotę, więc jest jak jest - niestety.

@Kredka
Wiem jak to jest, zwłaszcza gdy takie czynności "zastępcze" zajmują więcej czasu, niż sama nauka ;)

W ogóle to wielkie dzięki za pomoc i proszę o więcej :)
  Temat: Muzyka i psychologia - ankiety do pracy magisterskiej
Dociekliwy1986

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 3412

PostForum: Szkoła   Wysłany: 2011-02-03, 13:57   Temat: Muzyka i psychologia - ankiety do pracy magisterskiej
Jestem studentem V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim.
Piszę pracę magisterską m.in. na temat osób słuchających różnych gatunków muzycznych.

Przeszukując net, trafiłem na to forum. Chciałem Was poprosić o wypełnienie trzech poniższych testów.
Są one całkowicie anonimowe. nie są to też żadne głupie łańcuszki szczęścia, reklamy viagry, itp.

Linki do nich:

http://moje-ankiety.pl/re...c-HssOGiyl.html
http://moje-ankiety.pl/re...c-nWjlocUz.html
http://moje-ankiety.pl/re...c-ESrspdlS.html

Wypełnienie pierwszych dwóch powinno zająć jakieś kilka, kilkanaście minut; trzeci jest nieco dłuższy.
Nie trzeba wypełniać wszystkich od razu.

Do każdego testu jest instrukcja, ale w razie wątpliwości/uwag/trudności z wypełnieniem - piszcie na dociekliwy1986@gmail.com

WAŻNE: Przed każdym testem jest do wypełnienia metryczka (płeć, wiek, itd.). Za każdym razem wpisz w odpowiednim polu IDENTYCZNY pseudonim. Pomoże mi to w obliczaniu wyników.

Z góry dziękuję za pomoc.
A moderatorów proszę o wyrozumiałość i nieusuwanie tematu :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz