Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znaleziono 1 wynik
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [blogspot] Blog jest nie widoczny w wyszukiwarce
Nika2019

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2275

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2019-09-18, 20:52   Temat: [blogspot] Blog jest nie widoczny w wyszukiwarce
Hejka,
Jestem poczatkujaca w blogowaniu -zaledwie od tygodnia. Moj blog jest glownie o perfumach. Tutaj adres: bloterek.blogspot.com
Kiedy probuje sprawdzic jak się przedstawia w wyszukiwarce: w ogole go nie widze.
Na blogerze w sekcji podstawowe, prywatnosc mam ustawione na "tak" na "czy chce dodac bloga do wykazow" i "czy chce aby inne wyszukiwarki go widzialy".
Kiedy wpisuje w wyszukiwarkę bloterek blog nic nie wyskakuje. Jak wpisuje bloterek Blogger wyrzuca go jako pierwszy ale..zamiast poczatku wpisu na blogu widze tylko:
"Przejdz do glownej zawartosci.wyszukaj. szukaj na tym blogu.z pasji do zapachow..posty. Niczego tu nie ma. Obslugiwane przez witryne blogger."
Zamiescilam juz 2 posty i obawiam sie nikt tego nie widzi..a moja praca idzie na marne z wpisami. Będę baaardzo wdzieczna zapomoc! Ta grupa wsparcia dla Bloggerow byla dla mnie milym odkryciem:-)

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz