Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 2
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [Szablon Marisa] ustawienie kategorii w jednej kolumnie sidebara
anika1230

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 727

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2017-07-01, 17:07   Temat: [Szablon Marisa] ustawienie kategorii w jednej kolumnie side
Witam.
Niedawno na blogu zamieściłam nowy szablon.Problem mam z tym że chciałabym aby moje kategorie były w słupku i równiej linii a są w bałaganie .Na blogu kulinarnym nie wygląda to ładnie,tym bardziej,że przepisów na razie jest niewiele ale jak liczba się zwiększy to będzie ciężko cokolwiek znaleźć.Szukałam tematu,ale to nic nie znalazłam.Jest na to jakiś sposób? Szablon nie pochodzi z bloggera.
Podaję stronę do podglądu

Kod

http://anielskiewypieki.blogspot.com/
  Temat: [blogger] Jak uporządkować posty menu na blogu kulinarnym
anika1230

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1261

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2017-05-13, 16:28   Temat: [blogger] Jak uporządkować posty menu na blogu kulinarnym
Witam.Nie wiem czy był już taki wątek jeżeli tak to proszę o odesłanie mnie do odpowiedniego linku.
Mam bloga kulinarnego chciałabym uporządkować swoje strony tak żeby wyglądało jak na zdjęciu na tym blogu.U mnie po wciśnięciu na konkretną nazwę np;torty pokazują mi się całe posty.

O taki wygląd menu mi chodzi (zdjęcie1)


i kiedy w menu wciśnie się np. muffinki pokazują się takie przepisy
(zdjęcie 2)

kiedy na niego się wciśnie przekierowuję nas do konkretnego przepisu

Mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi bo to mój pierwszy napisany temat i jest trochę bez ładu i składu
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz