Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 4
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Torebka - co o niej myślicie?
asieńka258

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 5866

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2008-05-10, 17:33   Temat: Torebka - co o niej myślicie?
Jakby była do zakupu to bym chciała kupić, ale nie ma... Po prostu chciałam żeby ktoś potwierdził, że ona jest fajna :)
  Temat: Torebka - co o niej myślicie?
asieńka258

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 5866

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2008-05-02, 13:50   Temat: Torebka - co o niej myślicie?
m@tarci, przepraszam nie wiedziałam, że dla Ciebie to istotna sprawa z tymi literami. U mnie duża litera jest wyrazem kultury, jak się do kogoś zwracam... Więc dla Ciebie nie będe kulturalna :P .

A co do torebki, szkoda że się nie podoba :(
  Temat: Torebka - co o niej myślicie?
asieńka258

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 5866

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2008-04-25, 20:47   Temat: Torebka - co o niej myślicie?
M@tarci Reklamy to akurat nie moja wina, u mnie nie wyskakują... Aaaa i wolałabym żeby mnie szlag nie trafił. Poza tym to chyba trochę nie fajnie komuś coś takiego życzyć, nie? :)

A wracając do torebki, powiem Wam, że na początku mi też się bardzo nie podobała i potem stwierdziłam, że wygram ją dla siostry i jak tak jej się zaczęłam przygladać, stwierdziłam, że nie jest zła. :)

Poza tym ma to co mi potrzebne, pojemność (nie wiem dlaczego, ale zawsze mam za mało miejsca w torebce :/ ), kolor też ma fajny :)
  Temat: Torebka - co o niej myślicie?
asieńka258

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 5866

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2008-04-16, 21:02   Temat: Torebka - co o niej myślicie?
Witam wszystkich :) . Mam takie pytanie, jak Wam sie podoba ta torebka? http://kobieta.interia.pl...6068?source=rss
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz