Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 10
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bycie rodzicem chrzestnym
buds404

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 8410

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2011-12-08, 15:12   Temat: Bycie rodzicem chrzestnym
ano nie wypada, bo to przecież chodzi o dziecko, a nie osobę, która o to prosi:)
  Temat: Narkotyki
buds404

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 45031

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2011-12-08, 14:59   Temat: Narkotyki
ja popieram legalizację. jak ktoś jest słaby i bierze, bo nie potrafi sobie w normalny sposób zmienić swojej rzeczywistości na lepsza, to niech w ogóle w niej nie uczestniczy, tylko się zaćpa. może to brutalne, ale biorą i eksperymentują tylko ludzie słabi. a skoro słabi, więc nie radzący sobie z problemami, to po co żyć skoro się nie daje rady?
  Temat: emo ranki.
buds404

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9583

PostForum: Społeczeństwo   Wysłany: 2011-12-08, 14:56   Temat: emo ranki.
nie wiem jak można sobie dobrowolnie coś takiego robić, dla mnie to nienormalne i powinno się takich leczyć
  Temat: Kino - czy można się uzależnić od kina?
buds404

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 9253

PostForum: Filmy i seriale   Wysłany: 2011-12-08, 14:52   Temat: Kino - czy można się uzależnić od kina?
a ja myślę, że ogólnie społeczeństwo stało się bardziej podatne na różnego typu sugestie, a przede wszystkim na reklamy. jak tylko coś nowego zaczną reklamować z tekstem "musisz to mieć" albo nie przegap okazji, to ludzie jakby zahipnotyzowani lecą do sklepu. coraz mnie osób żyje według swoich zasad i potrzeb, tylko zgodnie z tym co dyktują reklamy. wydaje mi się, że podobnie jest z kinem, faktycznie nie ma teraz górnolotnych produkcji, które mogą być sztuką, jest jakieś barachło. ale jest promocja, to się chodzi, nie ważne, że gnioty, ale się chodzi dla chodzenia. to tylko moje przemyślenia, a nie krytyka autora tematu, każdy i tak robi co chce według własnego uznania i nic mi do tego:)
  Temat: [Liceum] Nowy pomysł Ministerstwa Edukacji !
buds404

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9073

PostForum: Szkoła   Wysłany: 2011-12-08, 14:44   Temat: [Liceum] Nowy pomysł Ministerstwa Edukacji !
w takim razie po co w ogóle oceniać i zdobywać te oceny, skoro samo ministerstwo podważyło ich potrzebę stosowania i ich dotychczasową wagę. najlepiej nic nie robić i tak przepuszczą dalej wszystkich:D jeszcze trochę i będziemy żyć w państwie totalnych analfabetów:D
  Temat: [studia] rekrutacja
buds404

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 14581

PostForum: Szkoła   Wysłany: 2011-12-08, 14:42   Temat: [studia] rekrutacja
u mnie rekrutacja sprowadziła się do tego, aby w terminie dostarczyć świadectwa, wyniki matury, badania lekarskie, przede wszystkim zapłacić opłatę rekrutacyjną i wtedy się czekało, kto się dostał a kto nie. nie zapomnę nigdy tego stresu pod tablicą z dopiero co wywieszonymi listami przyjętych:D
  Temat: Ile czasu zajmuje ci szykowanie się do wyjścia?
buds404

Odpowiedzi: 166
Wyświetleń: 43741

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2011-12-08, 14:37   Temat: Ile czasu zajmuje ci szykowanie się do wyjścia?
ja potrafię od w stania z łóżka, być gotowa do wyjścia w 20 minut, łącznie z myciem włosów:D z czasem doszłam do perfekcji, że nawet makijaż jestem w stanie zrobić w 3 minuty:D
  Temat: Widzimy i akceptujemy, czy nie dostrzegamy?
buds404

Odpowiedzi: 15
Wyświetleń: 6499

PostForum: Kobiece rozmówki   Wysłany: 2011-12-08, 14:35   Temat: Widzimy i akceptujemy, czy nie dostrzegamy?

lapavlo napisał/a:

Jeszcze tak dopowiem, starsi ludzie często nie rozumieją młodych, za ich fryzury, ubiór. W czasach ich młodości nikt nie myślał żeby się ładnie i stylowo ubierać czy chodzić co moment do fryzjera.


rozumieć może nie rozumieją, ale oni też dbali kiedyś o siebie i stylowo się ubierali, tylko, że w zgodzie z ówczesnymi trendami:) my tego nie wyczujemy, bo trudno nam powiedzieć, co było akurat wtedy modne, w danym momencie. a co do fryzur, to moja ciotka- dzisiaj już prawdziwa sędziwa babcia, kiedyś bywała raz w tygodniu u fryzjera i choć dla mnie na zdjęciach to nic szczególnego, to jednak wtedy podziwiało się jej te fryzury.
  Temat: [blogi] Na co najpierw zwracacie uwagę?
buds404

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 45208

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2011-12-08, 14:27   Temat: [blogi] Na co najpierw zwracacie uwagę?
dla mnie też najbardziej liczy się grafika, a zaraz za nią treść, która musi być napisana poprawnie pod względem językowym i merytorycznym, choć nie zawsze mam kompetencje, by to stwierdzić:D ilość komentarzy jest też ważna.
  Temat: Co zrobić aby blog był popularny
buds404

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 8584

PostForum: Promocja Bloga   Wysłany: 2011-12-08, 14:23   Temat: Co zrobić aby blog był popularny
nie wiem czy to właściwe miejsce na takie pytanie, ale co zrobić żeby blog był widoczny w sieci? pozycjonować na pewno go nie będę, a czy mi się uda go tak prowadzić, żeby był poczytny to też wielka niewiadoma... więc chciałabym jakoś się wspomóc dodatkowymi działaniami, tylko jakimi?
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz