Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 2
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co teraz czytasz?
damian211289

Odpowiedzi: 374
Wyświetleń: 61195

PostForum: Biblioteka   Wysłany: 2016-06-13, 23:15   Temat: Co teraz czytasz?
Dzisiaj zacząłem "Wodę różaną i chleb na sodzie". Zupełnie nie moje klimaty, ale leżała bezpańska w pociągu, więc przygarnąłem. ;)
  Temat: pomysł na tanie wakacje
damian211289

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 44596

PostForum: HydePark   Wysłany: 2016-06-07, 12:33   Temat: pomysł na tanie wakacje
Żeby przeżyć dość ekstremalną przygodę, nie potrzeba wcale pędzić na Kamczatkę i łoić wódy z pingwinami (chociaż obie opcje miażdżą). Spanie w namiocie niby jest najtańszą opcją, ale biorąc pod uwagę wycieczki po kraju, to obozowanie gdzie popadnie jest dość ryzykowne. Służba leśna się czepia, parki też raczej odpadają... pozostają pola namiotowe, które nie zawsze są tam, gdzie akurat byśmy chcieli nocować. Planując jakiś dłuższy wypad, zawsze wcześniej ogarniam sobie jakiś urbexowy "hotel", ewentualnie kimam w samochodzie, ale warunki są jakie są i wiem, że większość pójdzie po najmniejszej linii oporu: namiot+autostop. ;)
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz