Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 32
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak zrobić wysuwane menu, w którym będą pogrupowane posty?
dinora189

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5344

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2013-11-06, 23:20   Temat: Jak zrobić wysuwane menu, w którym będą pogrupowane posty?
Siedzę na tym cały wieczór, ale nie wychodzi mi to..
  Temat: Jak zrobić wysuwane menu, w którym będą pogrupowane posty?
dinora189

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5344

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2013-11-06, 19:48   Temat: Jak zrobić wysuwane menu, w którym będą pogrupowane posty?
Właściwie to nie wiem z którego kodu skorzystać..
Interesuje mnie coś takiego jak na tym blogu: http://ankyls.blogspot.com
  Temat: Jak zrobić wysuwane menu, w którym będą pogrupowane posty?
dinora189

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 5344

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2013-11-06, 17:29   Temat: Jak zrobić wysuwane menu, w którym będą pogrupowane posty?
Interesuje mnie coś takiego jak na zdjęciu. Są zakładki z których wysuwają się kolejne podstrony. Każdą notkę można posortować.
Jak zrobić takie menu?
  Temat: Dlaczego zaczęliście prowadzić bloga?
dinora189

Odpowiedzi: 213
Wyświetleń: 47836

PostForum: Ogólnie o blogach   Wysłany: 2013-11-06, 17:23   Temat: Dlaczego zaczęliście prowadzić bloga?
W sumie to nie mam pojęcia dlaczego. Założyłam bloga i piszę go już ponad rok, uwielbiam to!
  Temat: [blogger] Nagłówek obok bocznych gadżetów
dinora189

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3397

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2013-10-23, 19:56   Temat: [blogger] Nagłówek obok bocznych gadżetów
Przepraszam za problemy.
Dzięki, spróbuję tak to przemieścić ;)

[ Dodano: 25-10-2013, 14:16 ]
Chciałabym mieć tak wyśrodkowany nagłówek, jak na poniższym zdjęciu.
  Temat: [blogger] Nagłówek obok bocznych gadżetów
dinora189

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3397

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2013-10-21, 14:19   Temat: [blogger] Nagłówek obok bocznych gadżetów
Jak wyśrodkować nagłówek, aby był między bocznymi gadżetami? (nie powyżej)
  Temat: Dlaczego notki nie udostępniają się w panelu bloggera?
dinora189

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7576

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2013-08-29, 10:08   Temat: Dlaczego notki nie udostępniają się w panelu bloggera?
Ok, rozumiem i jeszcze raz Ci dziękuję!
  Temat: Dlaczego notki nie udostępniają się w panelu bloggera?
dinora189

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7576

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2013-08-29, 00:54   Temat: Dlaczego notki nie udostępniają się w panelu bloggera?
Z tego co wiem to nie. Nawet sama kiedyś dodałam się do obserwatorów przypadkowo i widziałam publikacje a teraz nie widzę/

[ Dodano: 29-08-2013, 01:01 ]
Właśnie wszystko sprawdziłam i się udostępniają! Bardzo Ci dziękuję!
Pozdrawiam! ;)
A mógłbyś sprawdzić od ilu dni się udostępniają?
  Temat: Dlaczego notki nie udostępniają się w panelu bloggera?
dinora189

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7576

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2013-08-28, 22:05   Temat: Dlaczego notki nie udostępniają się w panelu bloggera?
Nic nie działa, żaden ze sposobów, dalej posty się nie publikują ;(
  Temat: Dlaczego notki nie udostępniają się w panelu bloggera?
dinora189

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7576

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2013-08-26, 23:36   Temat: Dlaczego notki nie udostępniają się w panelu bloggera?
Będę jeszcze próbować w większych odstępach czasu. Nie próbowałam jedynie z feedburnerem, bo nie bardzo wiem jak.
  Temat: Dlaczego notki nie udostępniają się w panelu bloggera?
dinora189

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7576

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2013-08-26, 23:01   Temat: Re: nie widzą moich postów - wpisy nie aktualizują się
Bardzo Ci dziękuję za pomoc, jednak sposoby nie zadziałały ;( Nadal notki się nie udostępniają. Jeśli masz jeszcze jakiś sposób, to proszę o pomoc.
  Temat: Dlaczego notki nie udostępniają się w panelu bloggera?
dinora189

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 7576

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2013-08-22, 21:20   Temat: Dlaczego notki nie udostępniają się w panelu bloggera?
Witam!
Mam problem, gdyż klikając 'publikuj' pisząc nową notkę powinna być kolejna wiadomość, czy chcę opublikować i z jakim zdjęciem w bloggerze. Niestety nie pojawia się to, przez co moi obserwatorzy nie widzą nowej notki.
Jak to zmienić ?
pozdrawiam: stayy-positivee.blogspot.com
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz