Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 12
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [Szablon Sugar] ikony społecznościowe nachodzą na komentarze
eliza1984

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 1444

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2016-12-04, 14:01   Temat: [Szablon Sugar] ikony społecznościowe nachodzą na komentarze
Witam, mam pewien problem zainstalowałam szablon i pod postami zaistniała taka sytuacja jak w obrazku nr1. Oczywiście przejrzałam kod i... i nic.

Z góry dzięki za odpowiedź

Kod

http://www.afiszteatralny.pl
  Temat: Jak odpiąć domene i wrócic do blogspot.
eliza1984

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 2068

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2016-11-22, 10:07   Temat: Jak odpiąć domene i wrócic do blogspot.
Witam, wszędzie jest info jak podpiąć domenę, a ja mam pytanie jak odpiąć domenę np. mając wykupioną na ovh i wrócić do blogspot?
  Temat: [Szablon Rosemary] brak slidera postów po wgraniu szablonu
eliza1984

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1108

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2016-11-22, 10:05   Temat: [Szablon Rosemary] brak slidera postów po wgraniu szablonu
Dzięki za pomoc:-)
  Temat: [Szablon Rosemary] brak slidera postów po wgraniu szablonu
eliza1984

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1108

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2016-11-06, 16:25   Temat: themeexpose rotator wpisów
Wiem, wiem:-)

Kod

http://www.anielova.pl

szablon Rosemary beauty

Kod

http://rosemary-beauty-themexpose.blogspot.com
  Temat: [Szablon Rosemary] brak slidera postów po wgraniu szablonu
eliza1984

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1108

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2016-11-05, 11:12   Temat: [Szablon Rosemary] brak slidera postów po wgraniu szablonu
Ok, to powiedz mi co mam przesłać i gdzie, żebyś mógł ocenić, czy da się bezpłatnie a jeśli nie, to ile to będzie kosztować :-).

[ Dodano: 2016-11-05, 11:29 ]
Pojawił się jak dopisałam do posta jedną etykietę (w instrukcji było, że muszą być 4, ale po pierwsze wyświetlają się tylko dwa posty z tej kategorii a jest ich 6 i nie mogę go edytować w układzie, bo nie ma go.
  Temat: [Szablon Rosemary] brak slidera postów po wgraniu szablonu
eliza1984

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1108

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2016-11-04, 22:23   Temat: [Szablon Rosemary] brak slidera postów po wgraniu szablonu
Był już jakiś slider i nawet się zastanawiałam czy go nie usunąć, ale jakoś tak zaryzykowałam :P . Da sie to jakoś naprawić, żeby był oryginalny z szablonu, bo obecnie nie ma żadnego.
  Temat: [Szablon Rosemary] brak slidera postów po wgraniu szablonu
eliza1984

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 1108

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2016-11-04, 20:54   Temat: [Szablon Rosemary] brak slidera postów po wgraniu szablonu
Witam, mam problem z nowym darmowym szablonem na bloggerze. Mianowice pobrałam szablon i zainstalowałam go na próbnym blogu i wszystko pięknie dało się podłączyć. Kiedy jednak zainstalowałam szablon na działającym blogu okazała się, że nigdzie nie ma widgetu slider. Na próbnym pięknie się pokazał po wpisaniu etykiety, a tutaj nawet nie mam gdzie wpisać bo nie ma go...

Z góry dziękuję za odp.
  Temat: PROBLEM Z PRZENIESIENIEM BLOGA NA DOMENĘ
eliza1984

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 9268

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2016-10-26, 21:14   Temat: PROBLEM Z PRZENIESIENIEM BLOGA NA DOMENĘ
Już błąd zniknął, chyba był potrzebny czas, ale i tak dziwne, wszystko na pewno miałam dobrze zrobione, tylko właśnie u niektórych nadal była strona niedostępna. Czekając na odp. po prostu z godziny na godzinę kolejnym osobom już pojawiała się strona.

I tak dzięki za odp. Pozdrawiam
  Temat: PROBLEM Z PRZENIESIENIEM BLOGA NA DOMENĘ
eliza1984

Odpowiedzi: 134
Wyświetleń: 9268

PostForum: Forum Blogger   Wysłany: 2016-10-24, 20:23   Temat: Po przeniesieniu u niektórych jest nadal błąd.
Podłączę się do tematu :-)
Przeniosłam bloga na własna domenę z OVH i okazuje się, że niektórym wyskakuje komunikat, że strona tymczasowo niedostępna, a u mnie i innych działa normalnie. O co chodzi?

Z góry dzięki za odp.
  Temat: Blog.pl przeniesienie na wordpress
eliza1984

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 3334

PostForum: Forum WordPress   Wysłany: 2015-10-18, 18:49   Temat: Blog.pl przeniesienie na wordpress
Witam, mam pewien problem. Blog.pl z Onetu ostał przeniesiony na WordPress'a co to znaczy? Czy to znaczy, że w wersji darmowej mam pełne prawa tak jak na Wordpress? Chciałabym być w 100% na Wordpressie, ale nadal w wersji darmowej i pytane jak to zrobić.

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2018-05-11, 19:51 ]
zobacz także => jak zaimportować kopię bloga XML do bloggera
  Temat: [Blogger] Jak wyśrodkować przyciski lubię to w sharethis?
eliza1984

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1879

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2015-02-08, 10:25   Temat: [Blogger] Jak wyśrodkować przyciski lubię to w sharethis?
:padam: Dzięki
  Temat: [Blogger] Jak wyśrodkować przyciski lubię to w sharethis?
eliza1984

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 1879

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2015-02-07, 23:42   Temat: [Blogger] Jak wyśrodkować przyciski lubię to w sharethis?
Jak wyśrodkować "lubię to", "share" i "g+" pod postem?

Kod

<span id="st_finder"></span><script type="text/javascript" src="http://w.sharethis.com/widget/stblogger2.js"></script><script type="text/javascript">var switchTo5x= true;stBlogger2.init("http://w.sharethis.com/button/buttons.js",{"fblike":["hcount","Facebook Like",""],"facebook":["hcount","Facebook",""],"googleplus":["hcount","Google ",""]}, "d9425b8d-daa9-4204-8366-7d20a5af338c");var f = document.getElementById("st_finder");var c = f.parentNode.parentNode.childNodes;for (i=0;i<c.length;i++) { try { c[i].style.display = "none"; } catch(err) {}}</script>
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz