Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 4
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [blogspot] jak zwiększyć w poście zdjęcia+poszerzyć bloga??
gosia178

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 11119

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2009-07-19, 17:54   Temat: [blogspot] jak zwiększyć w poście zdjęcia+poszerzyć bloga??
a czy ktos może mi pomóc jak zwiększyć zdjęcia w postach ???chcę żeby to tak mniej więcej wyglądało jak na tym blogu http://mariuszmyslicki.blogspot.com/ proszę o pomoc!!!
  Temat: [blogspot] jak zwiększyć w poście zdjęcia+poszerzyć bloga??
gosia178

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 11119

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2009-07-18, 13:50   Temat: [blogspot] jak zwiększyć w poście zdjęcia+poszerzyć bloga??
no nie wychodzi mi!!;( nie mam opery(o co chodzi?)
cos pokombinowałam w edytorze i źródło ale w notatniku nic mi nie wychodzi nadal ehh
  Temat: [blogspot] jak zwiększyć w poście zdjęcia+poszerzyć bloga??
gosia178

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 11119

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2009-07-18, 13:11   Temat: [blogspot] jak zwiększyć w poście zdjęcia+poszerzyć bloga??
hej, czy dobrze zrozumiałam w edytorze miałam skasować ten co mam i wkleic ten podany tak??bo zrobiłam tak właśnie i mi niestety wyskoczyło:"Nie można przeanalizować szablonu, ponieważ nie jest on poprawnie sformułowany". O jej pomocy! może właśnie cos ja źle zrobiłam
  Temat: [blogspot] jak zwiększyć w poście zdjęcia+poszerzyć bloga??
gosia178

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 11119

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2009-07-17, 16:20   Temat: [blogspot] jak zwiększyć w poście zdjęcia+poszerzyć bloga??
witam, mam problem, to mój blog http://malgorzatarosa.blogspot.com/ podoba mi sie szablon jaki proponuje blogger, natomiast nie podoba mi sie wielkość zdjęć jakie mogę umieszczać w postach chciałabym mieć je większe, tak jak są one pod postami dodane,( na dole dodałam jako przykład-wielkośc mi odpowiada) oraz jak zmienić a raczej poszerzyć bloga,?? juz próbowałam w edytorze kodu pozmieniałam cyferki ale jakos mi to krzywo powychodziło (heheh) pierwszy raz mam do czynienia z kodami, więc dla mnie to czarna magia, będe ogromnie wdzięczna za pomoc
dziękuje i czekam na odpowiedź:)
pozdrawiam gosia

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2016-12-10, 18:58 ]
zobacz nowsze wątki:
=> jednakowy rozmiar zdjęć na blogu
=> zdjęcia na całą szerokość posta
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz