Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znaleziono 1 wynik
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmora Nocna
izabelka0507

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 128368

PostForum: HydePark   Wysłany: 2009-11-12, 16:04   Temat: Zmora nocna
Witam,

Jeśli chodzi o mnie to mi się przyrafiło równiez coś dziwnego i pisze żeby sie wygadać bo osobiscie nie mam odwagi nikomu kogo znam opowiadać mojej histori ponieważ obawiam sie że różnie mogą ludzie ( jak np. co niektórzy tutaj na forum ) odebrać to co mam do powiedzenia.

Ja w sumie sama do końca nie wiem czy to był sen czy rzeczywistość. Ponieważ cieżko mi jest uwierzyć w zjawiska paranormalne. Połorzyłam się i zasnełam ok 23 po obejrzeniu fajnej komedi romantycznej.
Nie wiem czy się przebudziłam ( było to 1 w nocy )ale czułam że nad moim mężem który śpi obok mnie coś ( nie wiem ciężko sprecyzować ) wisi nad nim i jest to złe i pomyśłam sobie dobrze że jest to obok niego a nie blisko mnie. Przekręcając się na placy czułam jak to coś wskoczyło we mnie przez czubek głowy i ogarneła mnie ciemość i paraliż całego ciała krzyczałam ale nie słyszałam tego krzyku chciałam się uwolnić ale nie udawało się i po tym co wydarzyło się w 1 momencie poczułam okropne zimno które ogarnia moje ciało. Zimno to zaczeło być tak przejmujące że miałam odczucie że wychodzi moimi stopami i miałam chęć poruszania stopami żeby się od tego uwolnić.
Po czym odpuscił mnie ten paraliż i juz nie widziałam ciemnośći tylko mój pokój.
Może by mi było łatwiej uswiadomic sobie że to sen gdyby nie fakt że poczułam że moje ciało plonie nie byłam w stanie się dotknąć dłuższą chwilę i czułam te gorąco od środka. Byłam cała mokra piżama włosy i pościel. Wszystko trwało chwile ( moze klika sekund ).
Było to dla mnie straszne przeżyć coś takiego nikomu tego nie życze.Bałam się strasznie że coś we mnie weszlo i ta nie pewność czy te coś nadl jest we mnie.
Następnego dnia byłam skolowana i z godziny na godzine było mi już lepiej za dużo nie spałam tej nocy.Mąż był bardzo zdziwniony że jestem taka mokra ale ciężko mu było uwierzyć w moją historie mi samej jest nie łatwo. Kilka nocy mialam stracha z zasypianiem.
Dodam że jedna tu Pani opowiadała o dziecku które się budzi z krzykiem ja miałam podobnie jak te dziecko jak byłam malutka.
Słyszałam tylko jak rodzice kiedyś wspominali o tym fakcie. I ze dwa lata temu przy rozmowie ( o podobnej tamatyce ) mojej koleżanki i mojej Babci przez przypadek dowiedziałam się że Babcia kiedyś zwierzyła się jakieś znajomej staruszce że jej wnuczka budzi się krzyczy i płacze prawie co noc. Ta starsza kobieta poradziła mojej Babci żeby wodę święconą wlała do talerza i wizeła krzyżyk oraz świece. Kiedy spałam Babcia zgodnie ze wskazówkami tej kobety pomodliła się nade mną i wylała wosk na wode świeconą trzymajac jednoczesnie nad tą wodą krzyż. Powiedziała że wyjdzie na tej wodzie kogo sie tak boję i ta osoba odejdzie i tak się stało już nie płakałam w czasie snu.Dowiedziałam się że na wodzie pojawiła się postać człowieka Babcia zinterpretowała to jako że był to mężczyzna. Moi rodzice o tym nie wiedzieli byli przeciwni a ja słysząc że tak było uświadomiłam sobie że jak byłam mała to śnił się mi Pan który mnie straszył i się go bałam okropnie.

Możecie uwierzyć bądź nie.

Mam nadzieje że to w jaki sposób te zdarzenia opisałam sa w miare zrozumiale napisane.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz