Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 11
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szablon skrycie - nierówne notki
licorice2407

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5176

PostForum: Szablony i dodatki Blogowicz   Wysłany: 2009-02-16, 10:50   Temat: Szablon skrycie - nierówne notki
Kiedy bedzie nowa wersja szablonu?
Bo zmienilam,teraz znó.w chce ten i nie moge dac sobie rady:/
  Temat: kod na licznik online na bloga
licorice2407

Odpowiedzi: 6
Wyświetleń: 7432

PostForum: Blogi, Pomoc Blogowa   Wysłany: 2008-10-18, 14:11   Temat: kod na licznik online na bloga
no a ja znow maam klopot, tym razem z licznikiem, ucieka mi z poza tabelki... licorice.blog.pl liczniik jest pod archiwum
  Temat: Szablon skrycie - nierówne notki
licorice2407

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5176

PostForum: Szablony i dodatki Blogowicz   Wysłany: 2008-09-12, 09:35   Temat: Szablon skrycie - nierówne notki
troche poprawilam i wydaje sie byc ok...
tylko nie wiem czy autorka mnie nie przetraci;)
w kazdym razie dzieki wielkie za pomoc ;) punkt sie nalezy;P
  Temat: Szablon skrycie - nierówne notki
licorice2407

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5176

PostForum: Szablony i dodatki Blogowicz   Wysłany: 2008-09-11, 19:12   Temat: Szablon skrycie - nierówne notki
niestety nie moge sobie dac rady, zmieniam na DIV ale wtedy sie wszystko rozciaga...
  Temat: Szablon skrycie - nierówne notki
licorice2407

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5176

PostForum: Szablony i dodatki Blogowicz   Wysłany: 2008-09-10, 16:07   Temat: Szablon skrycie - nierówne notki
nio pomoglo, tyle ze to by znaczylo, ze nie moge zmieniac kierunku;/
  Temat: Szablon skrycie - nierówne notki
licorice2407

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5176

PostForum: Szablony i dodatki Blogowicz   Wysłany: 2008-09-10, 15:41   Temat: Szablon skrycie - nierówne notki
hmmm to da sie poprawic?
bo troche to brzydko wyglada a szablon ladny w sumie.
  Temat: Szablon skrycie - nierówne notki
licorice2407

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5176

PostForum: Szablony i dodatki Blogowicz   Wysłany: 2008-09-10, 15:29   Temat: Szablon skrycie - nierówne notki
Witam, mam klopot z tym szablonem http://img.blogowicz.info...ie/skrycie.html

adres bloga: www.licorice.blog.pl dlaczego np w ostatniej notce link i tytul poszedl za pole?
i np notka Nie potrafimy wierzyć w cud... tez? dlatego ze kawalek tekstu jest wysrodkowane lub do prawej?

prosze o pomoc.
  Temat: [blog.pl] Problem z podstronami
licorice2407

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4843

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2008-01-17, 13:15   Temat: [blog.pl] Problem z podstronami
no więc nic;D nie wiem
  Temat: [blog.pl] Problem z podstronami
licorice2407

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4843

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2008-01-16, 18:56   Temat: [blog.pl] Problem z podstronami
teraz jest tak jajk bylo botroche kombinowalam. To sie dzieje tylko jak dodaje komenty.

Cytat

Ja proponuję zapytać o to tutaj: http://forum.inventive.pl/
To jest ich szablon i oni powinni wiedzieć.

Po pierwsze na forum wejsc nie mogę, ppo drugie na maile odp po dlugim czasie
  Temat: [blog.pl] Problem z podstronami
licorice2407

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4843

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2008-01-16, 18:31   Temat: [blog.pl] Problem z podstronami

Lukem napisał/a:

Podaj adres bloga, trudno tak sondować z powietrza... :|


LINK DO KOMENTARZY proszę ;)
  Temat: [blog.pl] Problem z podstronami
licorice2407

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4843

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2008-01-16, 12:48   Temat: [blog.pl] Problem z podstronami
Bardzo fajnnie, ze na stronie sa umieszsczone rady jak z szablonu str głównej zrobić podstrone...
Mam jednak kłopot, np strona z komentarzami...
Dodaje znacznik notki, jest wyswietlana dobrze, menu po edycji takze... Ale po dodaniu znacznika dzieki ktooremu komentarze sa wyswietlane, komentarze i menu na wysokosci nich przesuwa sie w lewo razem z szablonem. Jak to naprawic?
Podejrzewam ze z ks gosci bedzie tak samo...
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz