Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 18
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [blogger] Rotator zdjęć (pokaz slajdów) w nagłówku
lola528

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 74515

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2014-02-01, 16:17   Temat: [blogger] Rotator zdjęć (pokaz slajdów) w nagłówku
Z nowym wszystko jest ok. Dzięki! :)
A mam jeszcze mały problem z menu. Chciałabym żeby było ono zaraz pod rotatorem, a nie wiem już jak to zmienić.
  Temat: [blogger] Rotator zdjęć (pokaz slajdów) w nagłówku
lola528

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 74515

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2014-02-01, 14:08   Temat: [blogger] Rotator zdjęć (pokaz slajdów) w nagłówku
Ok. Rozumiem.
Ustawiałam na blogu próbnym wszystko tak samo jak na tym właściwym i jeśli dodałam gadżet obserwatorzy wtedy nie wyświetlał się rotator. Usunęłam ten gadżet i rotator działa poprawnie. :)
  Temat: [blogger] Rotator zdjęć (pokaz slajdów) w nagłówku
lola528

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 74515

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2014-01-31, 18:30   Temat: [blogger] Rotator zdjęć (pokaz slajdów) w nagłówku
Nie wiem, może to i będzie głupie co teraz napiszę, ale nie znam się na tym na tyle więc zapytam. Założyłam nowego bloga, wstawiłam rotator i jest ok. Porównałam te dwa kody ze slajdami i zauważyłam, że w tym moim blogu nie ma linków ze zdjęciami (mam nadzieję, że wie Pan o co chodzi). Co może być tego przyczyną? Kurcze już mi ręce opadają. Tutaj link do tego bloga z rotatorem: http://pokazslajdow.blogspot.com/
  Temat: [blogger] Rotator zdjęć (pokaz slajdów) w nagłówku
lola528

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 74515

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2014-01-29, 23:29   Temat: [blogger] Rotator zdjęć (pokaz slajdów) w nagłówku
Już przeniosłam, jest wewnątrz i dalej nie wyświetla.
  Temat: [blogger] Rotator zdjęć (pokaz slajdów) w nagłówku
lola528

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 74515

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2014-01-29, 21:10   Temat: [blogger] Rotator zdjęć (pokaz slajdów) w nagłówku
Tak, to mam pomiędzy.
Chciałam dodać jeszcze jedną linijkę na gadżet nad nagłówkiem i wkleiłam dodatkową linijkę takiego kodu <b:section class='header' id='header1' maxwidgets='3' showaddelement='yes'> żeby dodać obraz z nazwą mojego bloga (trochę kombinowałam z umieszczeniem tego i nie podobała mi się odległość tego obrazu od rotatora więc próbowałam ją zmniejszyć, coś się udało ale z marnym skutkiem więc obraz usunęłam). Po usunięciu wszystko działało więc może po czasie kody zaczęły działać i skutkiem jest, że rotator się nie wyświetla?
  Temat: [blogger] Rotator zdjęć (pokaz slajdów) w nagłówku
lola528

Odpowiedzi: 95
Wyświetleń: 74515

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2014-01-29, 14:36   Temat: [blogger] Rotator zdjęć (pokaz slajdów) w nagłówku
Dobrnęłam do tych 15 postów. Ale szczerze sprawiło mi to frajdę. :) Przyznam, że fajny pomysł z tymi limitami. Ale już piszę na temat.
Zrobiłam wszystko jak w instrukcji i wszystko działało super przez długie tygodnie aż do teraz bo nie wiem dlaczego pokaz slajdów nie wyświetla się? Gdy piszę nowego posta i dam na podgląd rotator jest wyświetlany, a na stronie bloga nie. Co jest tego przyczyną?
Link do mojego bloga: http://inaheartbeatphotography.blogspot.com/
  Temat: Prezent dla kobiety
lola528

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 6637

PostForum: HydePark   Wysłany: 2014-01-29, 14:29   Temat: Prezent dla kobiety

jamapi napisał/a:

A nie prościej po prostu zaprosić ukochaną na kawę do kawiarni, a potem niespodziewanie (dla niej) zaprowadzić do jubilera?? ;)


Jak kto woli. Ja np nie byłabym z tego zadowolona.:)
  Temat: Tatuaż
lola528

Odpowiedzi: 158
Wyświetleń: 89482

PostForum: HydePark   Wysłany: 2014-01-29, 14:18   Temat: Tatuaż
Myślę, że jakiś malutki tatuaż jest ok :)
  Temat: Arachnofobia - czy boisz się pająków?
lola528

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 17308

PostForum: HydePark   Wysłany: 2014-01-29, 14:16   Temat: Arachnofobia - czy boisz się pająków?
Gdy widzę na ścianie da się przeżyć, gorzej jak znajdzie się na mnie. Np stoję koło drzewa a tu zaraz łazi po mnie. Okropieństwo.
  Temat: Porozmawiajmy o pogodzie
lola528

Odpowiedzi: 422
Wyświetleń: 53572

PostForum: HydePark   Wysłany: 2014-01-29, 14:11   Temat: Porozmawiajmy o pogodzie
U mnie aktualnie zima. Tak czekałam na nią a już mam jej dość.
  Temat: [ocena] To i ja się ujawnię - niephotography.pl
lola528

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 1486

PostForum: Porady blogowe   Wysłany: 2014-01-29, 13:59   Temat: [ocena] To i ja się ujawnię - niephotography.pl
Piękna strona. Fajnie rozplanowana. Prace świetne, zwłaszcza urzekło mnie kilka fot. portretowych.
  Temat: nad morze czy w góry?
lola528

Odpowiedzi: 178
Wyświetleń: 32890

PostForum: HydePark   Wysłany: 2014-01-29, 13:54   Temat: nad morze czy w góry?
Uwielbiam morskie klimaty jak i górskie. Na dzień dzisiejszy morze ale w jakimś egzotycznym zakątku.
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz