Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 26
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Usunięte blogi - jak zobaczyć co na nich było?
ola441

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 15991

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2010-02-23, 11:41   Temat: Usunięte blogi - jak zobaczyć co na nich było?
Dzięki :rotfl:
  Temat: [blog.onet] problem z logowaniem, skasowany adres email
ola441

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8662

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2010-02-18, 11:29   Temat: [blog.onet] problem z logowaniem, skasowany adres email
I chyba będę musiała napisać do Onetu do założyłam pocztę jaką miałam wcześniej ,, przypomnij hasło '' mam nowe wchodzę na bloga i wyskakuje, żebym dopiero założyła nowego bloga :(
  Temat: [blog.onet] problem z logowaniem, skasowany adres email
ola441

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8662

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2010-02-15, 16:49   Temat: [blog.onet] problem z logowaniem, skasowany adres email
Dokładnie założyłam taką pocztę jaką miałam wcześniej i dalej nie chce wejść
  Temat: Usunięte blogi - jak zobaczyć co na nich było?
ola441

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 15991

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2010-02-15, 12:59   Temat: Usunięte blogi - jak zobaczyć co na nich było?
Jak zobaczyć blogi, które są już usunięte tak jak np. ten www.donia14.blog.onet.pl :help:
  Temat: [blog.onet] problem z logowaniem, skasowany adres email
ola441

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8662

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2010-02-15, 12:43   Temat: [blog.onet] problem z logowaniem, skasowany adres email
Jejj :) Dziękuję :padam:

[ Dodano: 15-02-2010, 12:49 ]
Niestety założyłam taki sam adres i nic się nie udało :(
  Temat: [blog.onet] problem z logowaniem, skasowany adres email
ola441

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8662

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2010-02-15, 11:51   Temat: [blog.onet] problem z logowaniem, skasowany adres email

Htsz napisał/a:

tak na przyszłość redaguj proszę tematy zgodnie z wytycznymi tego działu (np. sugerując się innymi tematami i opisami tematów) a druga sprawa to nie nadużywajmy emotek ;)

Na blogi można logować się za pomocą adresu e-mail, ale także i Onet_ID, więc jeżeli znasz swój identyfikator onetu to możesz się dostać na bloga pomijając pocztę ;)

swoją drogą, skoro adres został skasowany to może warto wejść na http://poczta.onet.pl i założyć od nowa tą skrzynkę ;)



Sorry :) A są jakieś sposoby po za tymi :/ :help:
  Temat: [blog.onet] problem z logowaniem, skasowany adres email
ola441

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 8662

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2010-02-15, 10:52   Temat: [blog.onet] problem z logowaniem, skasowany adres email
Mam bloga www.psiara441.blog.onet.pl i nie pisałam na nim już długi czas bo nauka !!! I kiedyś usunęłam swoją pocztę psiara4.vp.pl@vp.pl i nie mogę wejść na bloga bo nie mam już tej poczty co mam zrobić, żeby na niego wejść :help:
  Temat: photoshop - nie mogę zainstalować z kopii
ola441

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3445

PostForum: IT - Komputery i Oprogramowanie   Wysłany: 2009-08-13, 11:14   Temat: photoshop - nie mogę zainstalować z kopii
Mam przegranego photoshopa CS3 na płytce i nie mogę go zainstalować i wyskakuje komunikat żeby włożyć płytkę photoshopa W folderze, który się otwiera klikam setup
  Temat: tło na blogu
ola441

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9064

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2009-07-20, 10:37   Temat: :)
Czyli tło graficzne w tym przypadku to jest ten kolor zielony mam pobrać jego próbkę czy co i ustawić takie na blogu w uniwersalnych. Nie kapuję :(

[ Dodano: 22-07-2009, 13:37 ]
juz mam :)
  Temat: tło na blogu
ola441

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9064

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2009-07-19, 21:00   Temat: :)
Bardzo dziękuję za pomoc. Wiem, że te moje pytania są bardzo męczące jak usunąć tło z kolumn. Wejść w ustawienia i gdzieś usunąć kolor i zmienić na biały ??? Sorka, że Was tak męczę ale chcę po prostu dobrze wiedzieć. Gdzie pozbyć się tego koloru w kolumnach
  Temat: tło na blogu
ola441

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9064

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2009-07-19, 17:19   Temat: :(
Zrobiłam tak jak poleciłaś Asiek czyli weszłam w ustawienia i weszłam w statystyki i kliknęłam obrazek w tle i dodałam to tło http://i40.tinypic.com/28js7s.png tak dla przykładu ale wcale się nie połączyło z notką nie rozumiem wkleiłam też do notki i nic gdzie i jak mam to zrobić w ogóle nie rozumiem proszę o trochę dokładniejsze odpowiedzi ( nie idzie mi to zbyt dobrze )

Wyszło mi coś takiego ale to nie jest tak jak tu http://zone-york.blog.onet.pl/ tu jest idealnie a u mnie tak
  Temat: tło na blogu
ola441

Odpowiedzi: 12
Wyświetleń: 9064

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2009-07-19, 12:03   Temat: tło na blogu
Mam bloga www.psiara441.blog.onet.pl i chciała bym zrobić takie tło jak tutaj http://zone-york.blog.onet.pl/ widzicie uniwersalne tak ładnie łączą się z postem i nagłówkiem wiem, że trzeba zrobić specjalne tło jak robi się szablon ale jak je wymierzyć dodać jak np. ta dziewczyna na tym blogu zone-york zrobiła w tym tle te łapki. Pomocy już próbowałam wszystkiego naprawdę

[ Komentarz dodany przez: Asiek: 19-07-2009, 12:29 ]
nie przesadzaj z tymi emotami.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz