Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 5
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dlaczego nie mogę dodać postów na blogu?
pinky0003

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8701

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2012-04-04, 14:30   Temat: Dlaczego nie mogę dodać postów na blogu?
Czasem je widać w spisie, a czasem nie. No, będę już je zapisywałą w wordzie... Ale chyba założę nowy blog, nic się nie dodaję nadal..
  Temat: Dlaczego nie mogę dodać postów na blogu?
pinky0003

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 8701

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2012-04-04, 13:12   Temat: Dlaczego nie mogę dodać postów na blogu?
Jakieś trzy tygodnie temu wyjeżdżałam i napisałam na blogu, że przez parę dni ( przez wyjazd) nie będę pisała. No i potem wróciłam i napisałam długą notkę na temat wyjazdu, wielkanocy itp. no i nacisnełam opcje opublikuj... Pokazało mi się, że w ciągu 5 min. post zostanie opublikowany, ale nic z tego, po paru dniach... nie było postu. Wściekłam się jak nie wiem... Tyle się napisałam. No i dziś i wczoraj to samo... Teraz pisałam już po dwóch zdaniach żeby tylko zobaczyć czy opublikują się, gdyby się opublikowały, to bym usuneła bo to takie bzdury były...Ale nic z tego, nic się nie pojawiło. Chyba będę musiała założyć nowego bloga :szok: ( w ostateczności) a tego bardzo bym nie chciała, do tego byłam bardzo przywiązana, tyle czasu robiłam tło i wszystkie pierdoły, nie może to pójść na marne... Też macie ten problem> To wina onetu, moja czy czyja? Co robić?
  Temat: [Onet] Jak zrobić przeźroczystą ramkę pod postami?
pinky0003

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 7264

PostForum: pomoc WordPress   Wysłany: 2012-03-10, 17:37   Temat: [Onet] Jak zrobić przeźroczystą ramkę pod postami?
Dołączam się do pytania...
  Temat: Czy warto zakładać bloga na : blog.onet.pl ?
pinky0003

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 11149

PostForum: Forum WordPress   Wysłany: 2012-03-10, 17:35   Temat: Czy warto zakładać bloga na : blog.onet.pl ?
Wiem, że temat stary, ale może jeszcze ktoś tu zajrzy więc odpowiadam.
A więc jeśli nie masz pomysłu, to nie zakładaj, wtedy blog po paru dniach ci się znudzi :looka: , poczekaj z czasem przyjdzie Ci pomysł.
Onet jest spoko, tylko reklamy są głupie, i niektóre rzeczy w ogóle nie przemyślane, ale próbowałam na różnych stronach i onet mi najbardziej pasuje...
  Temat: [opinia] Blog.onet.pl
pinky0003

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 21320

PostForum: Forum WordPress   Wysłany: 2012-03-10, 17:32   Temat: [opinia] Blog.onet.pl
Ja onet całkiem lubię. Mam tam bloga, i przyznam niektóre rzeczy są bez ładu i składu, ale na innych stronach blogowych jakoś tak trudno się mi zawsze było połapać. Zawsze prawie miałam na onecie, i jakoś juz mi tak zostało. Może teraz założyłabym gdzie indziej, ale nie będę usuwała tego, założyłam to muszę zadbać. Niektórzy zakładają żeby zakładać a potem nic nie piszą. :zly: . Ale ogólnie onet jest według mnie spoko, łatwy w obsudze.. Kiedyś parę razy próbowałam zresztą założyć na innych stronach i nigdy mi nie pasowało więc zostałam przy onecie.
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz