Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu


Znalezionych wyników: 5
Forum Blogowe :: Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: [PrintDesign] zmiana szerokości bloga i kolumny wpisów
ulaurszula1998

Odpowiedzi: 1
Wyświetleń: 9148

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-03-29, 21:13   Temat: [PrintDesign] zmiana szerokości bloga i kolumny wpisów
W ściągniętym szablonie (http://www.premiumbloggertemplates.com/2011/10/printdesign-premium-blogger-template.html) chciałabym zmienić szerokość, a konkretniej szerokość bloga gdzie wyświetlane są posty. Właściwie to udało mi się zmienić szerokość bloga, ale szerokość postów pozostaje niezmieniona... :P

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2015-08-08, 23:12 ]
przeczytaj również => [szablon rewelacja] zdjęcia na całą szerokość wpisów
  Temat: zmiana nagłówka i tła w pobranym szablonie
ulaurszula1998

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8167

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-03-04, 00:14   Temat: zmiana nagłówka i tła w pobranym szablonie
dzięki za pomoc z tłem :>
ale nagłówek to chciałabym poprostu zmienić , tak jak np. jest na blogu star-poli.blogspot.com

mają szablon z tej strony co ja, nagłówek mają zmieniony ;P
akurat one mają zmienny nagłówek (też taki robię) i chcę wiedzieć co gdzie wstawić
  Temat: zmiana nagłówka i tła w pobranym szablonie
ulaurszula1998

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 8167

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-03-01, 14:49   Temat: zmiana nagłówka i tła w pobranym szablonie
1. Pobrałam ten ---> http://www.premiumblogger...r-template.html szablon i wgrałam na bloga, ale nie potrafię zmienić w nim nagłówka..
widać wtedy dwie pierwsze litery itd. : oo

2. Nie wiem też czy się da , ale jeśli tak to chciałabym zmienić w nim tło

z góry dzięki za odp.
  Temat: [blogger] polecane wpisy z obrazkami zamiast nagłówka
ulaurszula1998

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4246

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-01-26, 22:27   Temat: [blogger] polecane wpisy z obrazkami zamiast nagłówka
O, udało się ; p
  Temat: [blogger] polecane wpisy z obrazkami zamiast nagłówka
ulaurszula1998

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4246

PostForum: pomoc Blogspot   Wysłany: 2012-01-26, 14:09   Temat: [blogger] polecane wpisy z obrazkami zamiast nagłówka
na tym blogu : http://online-stardoll.blogspot.com/ zamiast nagłówka przesuwają się różne obrazy + informacje, a po kliknięciu na nie przechodzimy do posta którego dotyczą.

jak zrobić coś takiego? ;o
 
Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz