Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
bazylia 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Wrz 2013
Posty: 32

Wysłany:    Lenovo A820? nowy telefon do 600zł?

Hej,
z racji tego że mój dotychczasowy telefon powoduje u mnie nerwowe drgawki i mam wielką chęć wyrzucić go za okno, wcześniej roztrzaskując go młotkiem planuję zakupić nowy telefon.
Fundusz to jakieś 600zł, wymagania: żeby androida miał.;)

jak na razie w tych okolicach cenowych znalazłam takie telefony:
http://www.mgsm.pl/pl/por...6834/6542/5914/

i zastanawiam się czy może tutaj ktoś na forum mi doradzi co najlepiej wybrać? Jak tytuł wskazuje na razie najbardziej skłaniam się ku Lenovo A820..
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2013-09-17, 00:47   

Kupowanie tanich smartfonów z Androidem kierując się tylko ceną to trochę kupowanie kota w worku, bo z ich wydajnością bywa bardzo różnie. Do tego nie zawsze mamy pewność, że producent będzie je później wspierał poprzez wypuszczenie choćby jednej aktualizacji systemu.

Zastanów się, czy nie warto byłoby kupić jakiegoś starszego modelu, który w trakcie swojej premiery należał do wyższej półki. Na Allegro widzę np. kilka aukcji z Nexusem S (są nawet nowe egzemplarze). Wprawdzie wypuszczono go w 2010 roku, ale to jednak wciąż smartfon sygnowany oficjalnie przez Google i chyba doczekał się nawet aktualizacji do Jelly Beana.

Ten Lenovo w sumie też wygląda OK, sprzętowo wypada lepiej od Nexusa S, ale sama firma jest dla mnie totalnym znakiem zapytania jeśli chodzi o jakość wykonania sprzętu i jego późniejsze wsparcie.

I najlepiej, jakbyś miała szansę poznać opinie kogoś, kto używa danego modelu na codzień i może dać Ci go do zabawy choćby na parę minut - specyfikacje na papierze zazwyczaj wyglądają lepiej od rzeczywistości.

No i namieszałem. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz