Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Kulturoznawca 
Blogger.Klub
Nyahahaa!


Dołączył/a: 06 Sie 2013
Posty: 64
Miasto: Barlinek

Wysłany:    [2012] Niesamowity Spider-Man (The Amazing Spider-Man)


gatunek: Akcja, Sci-Fi
produkcja: USA
premiera: 4 lipca 2012 (Polska) 13 czerwca 2012 (świat)
reżyseria: Marc Webb
scenariusz: James Vanderbilt, Alvin Sargent, Steve Kloves

Cóż, część druga zbliża się wielkimi krokami więc myślę, że warto jeszcze przypomnieć sobie część pierwszą i o niej porozmawiać.

Jeśli chodzi o mnie - najlepszy dotychczasowy film o Człowieku Pająku. Jestem wielkim fanem tej postaci, w dziciństwie (teraz zresztą też) zaczytywałem się w komiksach ze Spideyem (to czego sobie nigdy nie wybaczę to pocięcie niektórych komiksów i robienie "figurek" ;_;), a ten film oddał dokładnie charakter tej postaci.

Nie powiem, trylogię Ramiego też lubię, mam do niej nostalgię aczkolwiek TAS pokazał dokładnie jak powinno robić się filmy ze Spider-Manem. Wiarygodne postacie, dobrze poprowadzone wątki i bodaj najbardziej kultowy wróg Petera jakiego można było wybrać - Lizard. Jedna z lepszych komiksowych ekranizacji.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

ultraman23 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Kwi 2013
Posty: 97

Wysłany: 2013-08-18, 01:11   

Właśnie. Ta ekranizacja jest bardziej komiksowa. Dla fanów "zeszytów" to plus, ale niektórzy mogą nie czuć klimatu. W sumie wszystkie filmy ze Spider-man'em są takie sobie, ale darzę sentymentem tę postać, więc mnie się podobają.
 
  podziel si� tym postem na:
wilczi91 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Sie 2013
Posty: 39

Wysłany: 2013-08-28, 13:50   

Ku mojemu zdziwieniu bardzo mi się podobał. W następnym roku kolejna część :)
 
  podziel si� tym postem na:
sensibless 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2013
Posty: 26

Wysłany: 2013-10-02, 12:10   

Nie kręci mnie Spider-Man;)
______________________________________________________
xx
 
  podziel si� tym postem na:
thecheshirecad 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 04 Lis 2013
Posty: 2

Wysłany: 2013-11-04, 22:28   

Film na pewno inny od trylogii Raimiego, ale czy lepszy. Z perspektywy czasu jaka minęła po obejrzeniu wszystkich 4 spajdermenów stwierdzam, że owszem, aktor lepiej dobrany do roli przyjacielskiego sąsiada, kilka wątków lepiej poprowadzonych. Ale fabularne wpadki spowodowały, że ciężko mi byłoby obejrzeć ten film jeszcze raz.

[SPOILER ALERT]

Projekt cierpi na to samo co geneza Wolverine'a do połowy jest ojaniemoge ekstra, a potem z każdą kolejną naciąganą sceną jest coraz gorzej. Praktycznie od momentu pojawienia się w grze jaszczura ten film się stacza. Przemiana przypadkowych policjantów w jaszczury, rozpylenie antidotum nad miastem, bo TO DOTRZE DO KAŻDEGO!? chyba prościej byłoby to do kanałów wpuścić. Sam pająk maskę zdejmuje przed każdym, prosząc o zachowanie tajemnicy.

[/SPOILER ALERT]


Ciekawy jestem jak rozwiążą kilka wątków w kolejnych częściach. Chociaż zaskoczyła mnie zmiana stroju Spider-mana w stosunku do amazing, wraca stary oklepany, przypominający ten z trylogii trykot.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz