Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-03-12, 13:55
Autor Wiadomość
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

  Wysłany:    Ceny Blogów !

Są Ludzie Tacy Jak Ja Którzy Chcą sie dowiedzieć Jakie Istnieją Ceny Blogów I jakie Są Ich Możliwości .. Czy jest ktoś kto mógłby polecić NAJLEPSZY WEDŁUG NIEGO Serwis Blogowy :) Czekam Na Odpowiedzi
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Karol 

Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-04-22, 11:44   

mylog.pl
Dlaczego mylog?

* Brak reklam na blogach
* Zaawansowana edycja wyglądu bloga
* Czytelny panel administracyjny
* Katalog szablonów
* Własne avatary
* Rozbudowane zabezpieczenia bloga
* Możliwość stworzenia własnej sondy
* Wizytówki
* Rozbudowane statystyki bloga
* Możliwość dodania wybranego pamiętnika do ulubionych blogów
* Prywatne wiadomości z e-pocztówkami
* Kluby zrzeszające blogowiczów
* Miejsce na własną grafikę
* Możliwość dodawania własnych podstrony
* Możliwość prowadzenia bloga przez parę osób
* Rozbudowane możliwości zareklamowania bloga
* Dwie domeny do wyboru
* Eksport notek
* Zmiana nazwy
* Eksport/import ustawień wygladu
* Katalog tematyczny blogów
* Powiadamianie o nowych wpisach i komentarzach

I wiele więcej!
z mylog.pl
______________________________________________________

Ostatnio zmieniony przez Karol 2006-04-22, 12:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-04-22, 12:24   

Z zagranicznych polecam http://www.blogger.com/
Jak ktos ma wlasny serwer to najlepszym systemem blogowym jest Wordpress, chociaz ja kiedys mialam b2evolution, tez fajny ale poprzedni zdecydowanie lepszy.
A z polskich darmowych - zdecydowanie eblog :P Ciagle w ruchu, nowe opcje, walka ze spamem w ksiedze gosci (przyczynilam sie do tego :hyhy: ) Jabber, powiadamienie na gg, ludzki i madry Admin, ktory nie jest rozpuszczony ani zadufany w sobie... eblog to jest to :D www.eblog.pl
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-04-22, 15:55   

dla niezależnych blogowiczów polecam darmowy http://nibylog.org/pl/ (własny serwer z php) można w nim użyć sobie dowolnie wykonanego szablonu z własnymi funkcjami php :)

ja dawniej lubiłem blog.pl , kosztuje 10.98 i jest to opłata za założenie bloga po czym otrzymujemy go w standardzie jednak nie jest on najdroższy w utrzymaniu,
z ciekawości sprawdziłem ofertę, która wypisał Karol i jeżeli ktoś potrzebuje czegoś więcej niż standardowego bloga (dodawanie notek, zmiana szablonu) to okazuje się, iż skazany jest na wiele opłat, niektóre są na zawsze (czyli nie wiadomo na jak długo :) ) ale te dość przydatne jedynie na 6 lub 3 miesiące... np. oferowane statystyki bloga nie sa dostepne w darmowym pakiecie, podstrony wykupuje sie na 6 miesiecy za 1,22 każda, miejsce na grafike 2MB wykupuje sie za 10,98 na 3 miesiace
sondy to także opcja tylko dla opłaconych blogów (pakiet 'na zawsze' to kolejne 10.98 pln)

zmiana nazwy na mylogu to 3,66 jednorazowo (w przypadku błędu nie ma zwrotu kasy ;) )
na www.mblog.pl opcja zmiany nazwy bloga bez utraty danych jest darmowa (i mozna robić to wielokrotnie) a opcja mBlog+ to 3,66/mies, gdzie dostajemy np. podwojenie możliwości dodania obrazka do każdej notki ważącego 50KB (w opcji darmowej jest to 25KB), dodatkowo w pakiecie platnym mbloga nie ma reklam. opcja avatarów na mblogu także jest darmowa.

eblog.pl oferuje wiele funkcji darmowych nie znam dokladnie wszystkich ale po nieszczesliwym wypadku chyba wiekszosc starych i nowo powstalych opcji jest za darmo. uciazliwe reklamy dzieki mojej sugestii mozna juz wylaczac po chwili krzyzykiem ;)

na ownlog.com za założenie konta zapłacimy 2,44pln, także dostajemy to co standardowe oraz kilka urozmaicen, dla fotoblogerów przygotowano domenę fotolog.pl :) dzieki malej ilosc userow jest to dosc dobry serwis dla ludzi lubiacych spokoj i brak pokemoniarstwa :)

dla osob kompletnie nie znajacych sie na html lub nie majacych ochoty sie zapoznawac, a którym nie przeszkadza spora reklama na blogu polecam onet, interię, wp, ponieważ obsługa tamtych blogów jest 'na klikanie' a wielkość firm je obslugujacych zmniejsza obawy na znikniecie naszego bloga z dnia na dzien, dodatkowo duze firmy czesto oglaszaja konkursy dla blogerów gdzie do wygrania sa cenne nagrody :) zalozenie bloga na tych serwisach to zazwyczaj kwestia posiadania tam konta w postaci np. poczty ;) (jak sie nie ma to mozna w kilka sekund zalozyc)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-04-22, 17:48   

Karol, zupełnie jak sprzedawca polisy ubezpieczeniowej, to jakas praktyka na zajecia do szkoly ??
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-04-22, 17:54   

I prawidlowo, nic nie wspomnial o dodatkowych kosztach :rotfl: czy innych gwiazdkach :hyhy:
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Karol 

Dołączył/a: 17 Mar 2006
Posty: 203
Miasto: Chełm

Wysłany: 2006-04-22, 20:27   

Htsz napisał/a:

ale te dość przydatne ... miejsce na grafike 2MB wykupuje sie za 10,98 na 3 miesiace

- myślę, że to nie jest aż tak przydatne... dla mądrych, można skorzystać z różnych innych darmowych serwisów. Tej opcji nie polecam, ale jest, jak ktoś nie ma czas na szukanie darmowych i ma kasę.

Htsz napisał/a:

zmiana nazwy na mylogu to 3,66 jednorazowo (w przypadku błędu nie ma zwrotu kasy ;) )

- to tutaj trzeba być kompetentnym, błędów w takich sprawach się nie popełnia, albo płaci się za nie :)

Ps: koszty za bajery wszędzie się ponosi :)
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-04-22, 21:14   

Karol, apropos kosztów, to przynajmniej dużo Ci płacą ?
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-04-22, 23:32   

Cytat

- myślę, że to nie jest aż tak przydatne... dla mądrych, można skorzystać z różnych innych darmowych serwisów. Tej opcji nie polecam, ale jest, jak ktoś nie ma czas na szukanie darmowych i ma kasę.
musisz liczyć się z tym, że typowy blogowicz nie zna się na dodatkach takich jak serwery na grafikę, język html itd. dlatego na początek zostanie naciągnięty tutaj zanim dowie się o innych, darmowych rozwiązaniach ;) nie każdy także umie się obslugiwać zewnętrzną grafiką - dziwne, ale niestety prawdziwe.

Cytat

Karol, apropos kosztów, to przynajmniej dużo Ci płacą ?
prosiłbym tylko na temat pisac :] już mnie w oczy kłuje ciągłe robienie offtopów.
-----

w temacie chodzi bardziej o koszta ponoszone za użytkowanie bloga, dlatego porównałem ze sobą podobne funkcje, możnaby porównać więcej serwisów naraz, ale sądze, że lepiej w tym celu napisać artykuł i opublikować go potem w ładnej formie a nastepnie go przedyskutowac, bo jak narazie zowu spodziewam się tutaj wojny eblogowo mylogowej ;) a jak już pisałem kilka razy każdemu podoba się co innego, jeżeli mamy przedstawiać opłaty to przedstawiamy je na tle innych a nie odwracajmy kota ogonem ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Shout_ 
Ownlog.Klub
o. prowadzący


Wiek: 31
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 269
Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2006-04-23, 11:34   

Ja sam kiedyś chciałem zrobić serwis z blogami, ale nie wyszło :P . A propo do tematu to blog.pl :D
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-23, 13:58   

ja testrowalam mylog, eblog, i blog.pl i z tych trzech najgorszy jest moim zdaniem blog.pla to dlatego , że trzeba płacic ponad 10 zł za założenie bloga , a nie oferuje on nic więcej niż pozostałe serwisy blogowe. Jedynym plusem blog.pl jest koncowka "blog.pl" ktora jest atrakcyjna :P
mylog- moje doswiadczenia z tym serwisem są przykre. Jak założylam tam bloga jakis czas temu to serwis nie działał dobrych kilka do kilkunastu razy dziennie. Dla mnie to żenada , do tego była akcja , że poznikały notki na blogach , potem na kazdym blogu pisał komunikat , że jest on opuszczony i mozna go przejąć podczas gdy autor wcale sobie tego nie rzyczy a bloga odwiedza codziennie :/ W przypadku myloga nigdy nie wiadomo co i z której strony cię zaskoczy, do tego kusza cię niby szerokim pakietem udogodnień , podczas gdy w rzeczywistości to tylko takie próbki , za prawdziwe udogodnienia trzeba płacić.
eblog.pl jedyna wada to reklamy , ale ja wole miec na blogu reklamy ale niech on chociaż działa. Wiekszość opsji jest darmowa , tanie reklamy . Sporo nowych opcji , ciągle sie rozwija i tak jak pisała Frozen , ludzki admin.
ownlog , nie oferuje nic ciekawszego niż pozostałe serwisy , tez niektóre opcje sa płatne ale mniej napewno niz na mylogu.
mblog, moblog , ja ich nie odróżniam , ale kiedyś na którymś z nich z ciekawości założyłam konto i musze przyznac mało ciekawe.

No poza tym istnieją jeszcze tenbit , onet , interia wp itd ale te blogi to tylko dla tych co nie chcą miec obsługi htmla bo sie na nim nie znaja :)
 
  podziel si� tym postem na:
mur
[Usunięty]



Wysłany: 2006-04-23, 14:05   

ja mogę zrobić komuś bloga na dowolnej domenie, i mogę tam po instalować różne rzeczy php,java,flash, księgi gości, jakieś shoutboxy, dodatki i wlepki zainstalowane w szablonie, no full wypas wszystko co sie tylko wymarzy, nawet jakieś kreatywne pomysły wprowadzić w rzycie, jakieś hasło do jakich części nawet logowanie odwiedzających; ale nie jestem najtańszy, ale jestem najlepszy... no i wszystko będzie proste jak na blog.p a nawet jeszcze prostsze
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz