Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2010-01-15, 18:20
Autor Wiadomość
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany:    ERA, poczta w telefonie i słone rachunki

http://tech.wp.pl/kat,100...,wiadomosc.html

to ja sie cieszę, że nie korzystam ani z usług ERY, ani tym bardziej z czegokolwiek co wiąże się z dostępem do netu przez telefon.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-30, 22:32   

teneniel napisał/a:

to ja sie cieszę, że nie korzystam ani z usług ERY, ani tym bardziej z czegokolwiek co wiąże się z dostępem do netu przez telefon.
ja mam erę od X lat i nie narzekam na usługi, trzeba po prostu używać telefonu i jego funkcji z głową.

Facet w salonie Ery opowiadał mi kiedyś, że babka wyjechała za granicę z ich internetem i było podobnie, nabiła rachunek 10tyś PLN, ale ze szczegółów jego wypowiedzi wyszło, że większa wina leżała po jej stronie - oczywiście nie on tak sugerował.

Moim zdaniem jedynym minusem w tej sprawie po stronie Ery, dość znaczącym jest to, że nie zadzwonili do klienta, który generuje taki ruch/rachunek i nie zapytali go czy jest wszystko w porządku.
A co do telefonów to racja, te najnowocześniejsze maja tyle bajerów, że taki niezorientowany użytkownik (a na takiego wychodzi według mnie ten 'poszkodowany') pewnie nie wie do czego służy 3/4 jego funkcji i jak je uruchamiać/blokować.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-30, 22:43   

Wystarczy potrafic obslugiwac sie telefonem, a nie chodzic jak jakis debil i miec wlaczone wszystkie bajery, 3G i inne gowna, nawet zywotnosc baterii obniza sie kilkakrotnie.
Ale tu jest, tez duzo winy po stronie ery, ale nie chce mi sie rozpisywac... dobranoc.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-31, 13:31   

A ja uważam, że wina jest ze strony Ery. Przecież Pan Wrona prosił o wyłączenie tej usługi a Era tego nie uczyniła.
 
  podziel si� tym postem na:
m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-10-31, 17:46   

Zzielona, oczywiscie ze tak, oni powinni anulowac te rachunki, co nie zmienia faku, ze ten Wroan jest lajza i nie potrafi poslugiwac sie telefonem komorkowym nowej generacji.
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-31, 18:52   

m@tarci napisał/a:

ten Wroan jest lajza i nie potrafi poslugiwac sie telefonem komorkowym nowej generacji.

A to swoją drogą. Zanim zacznie się korzystać z nowego telefonu należy przeczytać szczegółową instrukcję obsługi. Kto w dzisiejszych czasach to robi? Praktycznie nikt (ja też nie, dopiero jak nie umiałam sobie zrobić kawy na nowym ekspresie, którzy rodzice kupili przewertowałam instrukcję od deski do deski i wszystko działa jak należy :P ).
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-10-31, 19:06   

m@tarci napisał/a:

Zzielona, oczywiscie ze tak, oni powinni anulowac te rachunki, co nie zmienia faku, ze ten Wroan jest lajza i nie potrafi poslugiwac sie telefonem komorkowym nowej generacji.
Pochamuj swoje emocje. Przypominam ci, że wypowiadasz się w miejscu publicznym, gdzie obowiązuje kultura osobista.

Wracając do tematu. Głównie wina leży po stronie Ery, która powinna wyłączyć usługę na żądanie abonenta, a tego nie zrobiła. Chociaż pan Wrona powinien przestudiować instrukcję obsługi od telefonu.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-10-31, 19:33   

Tobiasz napisał/a:

Przypominam ci, że wypowiadasz się w miejscu publicznym, gdzie obowiązuje kultura osobista
Tobiasz czy to ty?

Wina po stronie Ery. Mój brat miał kiedyś 20 zł na minusie, bo przegladarka internetowa w komórce właczyła mu się w kieszeni :P

Mi na razie, mimo, że mam Erę od... dawna... to jeszcze mi się nic takiego nie zdarzyło.

Zzielona napisał/a:

Zanim zacznie się korzystać z nowego telefonu należy przeczytać szczegółową instrukcję obsługi. Kto w dzisiejszych czasach to robi? Praktycznie nikt
Już widzę jak moja babcia przeczytała cała instrukcję do tel. kom. który sobie kupiła... Nie umie nawet SMSów wysłać :wstyd:
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-31, 19:42   

Krzysiek napisał/a:

Już widzę jak moja babcia przeczytała cała instrukcję do tel. kom. który sobie kupiła...

To może zasugeruj jej, że powinna. Postrasz, że jak nie będzie wiedziała jak się tym telefon obsługiwać to będzie płaciła wysokie rachunki :D . Znajac babcie to pewnie i Twoja uwierzy, po czym się wystraszy i to zrobi :P .
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-10-31, 19:55   

uparcie twierdzi, że wystarczy jej umiejętność dzwonienia do kogoś i odbierania rozmów :yay:
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-10-31, 20:02   

Moim zdaniem wina jest po stronie ERY. Z reguły, kiedy mój tato dostaje gazetki z informacjami o abonamentach, promocjach itp nigdzie nie pisze o tym jaka stawka jest w roamingu. W dodatku takie "sranie" mi nie odpowiada. Gość prosił o wyłączenie poczty - powinni to zrobić, mimo tego, że nie umie obsługiwać się telefonem. Nawet jeżeli po wyłączeniu tej usługi próbowałby połączyć się z internetem to by się po prostu nie dało :P (kiedyś mój tata prosił o wyłączenie mi internetu w telefonie i kiedy już to zrobili po X godzinach nawet jeżeli bym się zesrała to nie mogłabym tego zrobić, a telefon mam dobry. Nie da się.)
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-10-31, 20:06   

Krzysiek napisał/a:

uparcie twierdzi, że wystarczy jej umiejętność dzwonienia do kogoś i odbierania rozmów

To chyba każda babcia tak mówi!!! Tragedia! :D .

Cashee napisał/a:

Nawet jeżeli po wyłączeniu tej usługi próbowałby połączyć się z internetem to by się po prostu nie dało

No dokładnie, w końcu o to chodzi przy proszeniu o wyłączanie jakichś usług. Tym bardziej, że te guziki łączące z Internetem w telefonach komórkowych są w takich miejscach, że czasami przez chwilę nieuwagi można za to słono zapłacić. Sporo miałam telefonów, które przycisk do połączeń z netem mialy prawie na samym środku klawiatury albo pod guzikiem, którego używało się najczęściej, albo pod joystickiem...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz