Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
kasia01 
Blogger.Klub

Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 1

Wysłany:    Jak zwiększyć ilość postów wyświetlanych na stronie etykiety

Mam utworzone etykiety i do jednej z nich mam dopisanych 5 postow(Chorwacja),a bedzie ich jeszcze wiecej...
problem polega na tym,ze klikajac w odpowiednia etykiete powinny pojawiac mi sie wszystkie posty do niej przypisane, a tak nie jest :/ , z 5 postow pojawiaja sie tylko ostatnie 4 a piaty dopiero jak nacisne poznizej na "starsze posty" ... troche to dla mne bezsensu , na innych blogach widze ,ze nie ma ograniczen co do ilosci postow na jedna etykiete a u mnie sa... jakis blad w kodzie ?

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2016-03-03, 19:06 ]
zobacz również => zmniejszanie liczby postów na stronach etykiet
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-03-06, 05:24   

Wydaje mi się, że już kiedyś był tutaj temat z podobnym problemem. Znalazłem wtedy na stronach pomocy Bloggera (ale teraz nie mam tego pod ręką), że liczba wyświetlanych wpisów zależy od wagi strony. Jeżeli blog jest bardzo ciężki to wtedy ładowanych jest mniej wpisów na stronę.
Zdjęcia - wpisy- na fotoblogu ważą na pewno o wiele więcej niż posty z przewagą tekstu i pojedynczymi obrazkami.

Na moim testowym blogu etykieta z wpisami, które zawierają dużo obrazków wyświetla tylko 4 wpisy, widziałem też bloga z 3 wpisami na stronę. Mój drugi testowy blog ma w jednej etykiecie 7 wpisów głównie z tekstem i pojawiają się wszystkie na jednej podstronie.

Prawdopodobne rozwiązanie:

Można ograniczyć liczbę pokazywanych zdjęć. Wiąże się to z opcją dzielenia wpisu na wypis i pełną treść. Wtedy masz jedną fotkę zachęcającą do wejścia i resztę galerii pod linkiem "czytaj dalej".
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Anulaa89 
Blogger.Klub

Imię: Anka
Pomogła: 5 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 25
Miasto: Dębica

Wysłany: 2012-03-06, 12:15   

Właśnie u mnie jest to samo :/ Mam posty podzielone tak jak mówisz i po kliknieciu opcji czytaj dalej przenosi na stronę z pełnym postem a mimo to wyświetla mi tylko 4 posty :/ Wkurzające to trochę. Mam posty oznaczone etykietą "Domy" i wyświetla tylko 4. Natomiast te oznaczone etykietą Poadniki wyświetla 9 postów.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-03-06, 12:53   

Trzeba zatem popracować też nad wagą samego zdjęcia.

To rozwiązanie jest dla wielu osób plusem. Sam nie lubię jak np. na fotoblogach ładowanych jest od razu 10 wpisów i w każdym po 10-15 fotek, bo to daje nawet 150 zdjęć a ja nie zawsze chcę je oglądać w takiej ilości. Jeżeli ktoś ma limity transferu to ma pozamiatane ;) a tak przy dobieraniu ilości wpisów po wadze Blogger przyspiesza wczytywanie stron blogów - szczególnie, że teraz wszędzie jest pełno wklejek od Facebooka, Twittera itp. - one także potrafią mocno spowolnić ładowanie strony.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
kasia01 
Blogger.Klub

Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 1

Wysłany: 2012-03-06, 19:13   

Htsz napisał/a:

że liczba wyświetlanych wpisów zależy od wagi strony

tak,tez cos takiego znalazlam,ze okolo 1MB ale chcialam sie upewnic czy faktycznie o to chodzi,ze moje posty ze zdjeciami przekroczyly ten limit.

no coz,musze sobie radzic inaczej :oczami:
dziekuje za odp.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz