Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Rezuji 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 06 Lut 2014
Posty: 29
Miasto: Kopnica

Wysłany:    [Film] Nimfomanka cz. I i II

Lars von Trier zachwycał swoimi produkcjami od dawna, najlepsze zakończenie w historii kina w filmie "Tańcząc w ciemnościach" - zagrała Bjork. Niesamowita sceneria w Dogville, ostatnio dwa epickie filmy "Antychryst" i "Melancholia" i to nie wszystko.... ale ostatnio tak bardzo napompowana produkcja jaką jest Nimfomanka, reklamy, plakaty i jeszcze raz reklamy, strona internetowa odkrywająca lekkie sceny rozdział po rozdziale. Spekulacje, oczywiście to najlepszy smaczek, bo nikt nie widział filmu, wszyscy wiedzą jaka wersja trafi do kina w polsce, jakie sceny będą cenzurowane, a jakie nie...

W końcu jest w kinie, idę - oglądam - wychodzę... Tak jest, część pierwsza nie powaliła, ale żeby zarobić więcej jest też część II, sama ciekawość i chyba tylko ciekawość poprowadziła mnie do kina jeszcze raz. Pozostało tylko jakiś niesmak na twórczości Larsa, w dodatku czułem się momentami oszukany, że jestem zaciągnięty do kina podwójnie, większość filmów larsa rozciąga się do granic możliwość, ale po coś, zawsze każda scena jest po coś. W Nimfomance czułem się tak, jakby była długa, żeby zarobić podwójnie. Sama fabuła strasznie naciągana, czasami rozładowanie napięcia humorem (z czym u trira się nie spotkałem- nie licząc "Szef wszystkich szefów") pobudzało do wyprostowania się w fotelu....

Nie wiem, czy ktoś jeszcze z Was jest fanem Larsa von Triera i czy w ogóle ktoś się tym zainteresował, mam nadzieję, że znajdę kogoś do dyskusji o Nimfomance cz. I i II.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

ancyk 
Blogger.Klub

Imię: Anna
Dołączyła: 15 Paź 2012
Posty: 11

Wysłany: 2014-03-27, 16:36   nimfomanka

Ja się zastanawiam czy chce ją obejrzeć. Miałam chęć ale spotkałam się z wieloma nie przychylnymi opiniami,
______________________________________________________
http://bazarekkosmetyczny.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Networkerka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 27 Kwi 2014
Posty: 29

Wysłany: 2014-04-27, 19:00   

Widziałam tylko pierwszą część i czuję pewien niesmak w nadziei, że druga część go rozwieje. Chociaż po Waszych opiniach tracę nadzieję
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz