Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Freedzio 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączył/a: 28 Gru 2012
Posty: 19

Wysłany:    Humble Indie Bundle

Witam

Chciałbym Wam przedstawić pewną ciekawą inicjatywę, która wraz z każdą kolejną edycją zyskuje coraz większą popularność. Przedstawiam Wam Humble Indie Bundle, paczkę gier niezależnych do kupienia za dowolną sumę. Chcesz zapłacić 5 centów? Żaden problem. Chcesz dać 5 tysięcy dolarów? Proszę bardzo. Ej, czemu miałbym chcieć płacić 5 tysięcy dolarów za jakieś gry? spytacie. Otóż ta wspaniała inicjatywa nie została stworzona tylko ku uciesze graczy. Część zapłaty za każdy zakup jest przekazywany na organizacje charytatywne.

Dobra, dość patosu, czas na konkrety. O co właściwie w tym chodzi? Ano co jakiś czas, średnio raz na miesiąc, pojawia się zbiór kilku gier niezależnych, które można kupić za dowolną, ustaloną przez siebie cenę, od jednego centa zaczynając. Osobiście nie wierzę, by ktoś tyle kiedykolwiek zapłacił, tym bardziej, że zapłacenie jednego dolara umożliwia przypisanie gier do konta Steam i umożliwia pobranie soundtracków wszystkich gier. Poza tym jak już wcześniej wspomniałem pieniądze można przeznaczyć na cele charytatywne (sami ustalamy, jaka część trafia do dzieciaków, jaka do twórców i ile dostają inicjatorzy tego całego zamieszania), co zmusza nasze sumienie do przeznaczenia choć pięciu złotych. Jednakże, jeżeli zapłacimy powyżej średniej, aktualnie około 6.7 dolara, dostajemy dodatkową, także niezależną grę, a zwykle po tygodniu od rozpoczęcia "promocji" dodawane jest kolejne pięć gier. Tak więc płacąc, w przeliczeniu na złotówki, dajmy na to nawet 25zł, dostajemy lekko licząc 10 gier, które kupowane oddzielnie osiągnęłyby kosmiczny dla większości pułap 150$. A przy okazji spełniamy dobry uczynek. Jak miło.

Ja sam kupiłem już chyba siedem takich paczek. W tym momencie trwa siódma edycja przeznaczona na komputery stacjonarne, w przeszłości oprócz sześciu poprzednich miejsce miało kilka edycji dla Androida oraz THQ Bundle zawierające wiele tytułów pudełkowych, które kosztują na codzień po kilkadziesiąt złotych każdy.

Nawet jeżeli zainteresuje Was tylko jeden tytuł z paczki, moim zdaniem warto wydać te dwie dychy, chociażby dla dzieciaków. Być może z czasem sięgniecie po resztę zakupionych tytułów i pozytywnie się zaskoczycie. Gry niezależne to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie przytrafiły się ludzkości od czasów wynalezienia konserw. Ale to już temat na zupełnie inną dyskusję.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2012-12-29, 11:28   

Ano znam, parę razy coś kupiłem, fajna rzecz. Przymierzałem się do Saint's Row: The Third i wtedy spadli mi z nieba. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Jasiek a.k.a Yeti 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 91
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2013-08-03, 08:12   

Wszyscy chętni niech lepiej teraz wejdą na https://www.humblebundle.com/weekly i https://www.humblebundle.com/

To co tam się teraz dzieje to kosmos. A przy paczce dwutygodniowej będzie spory gratis, jeżeli kupicie w tym tygodniu, więcej o tym napisałem tutaj

Miłych zakupów, ja po ogarnięciu tego forum wracam grać :)
 
  podziel si� tym postem na:
ppitek40 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 28 Paź 2013
Posty: 30

Wysłany: 2013-10-29, 20:28   

kupiłem kilka razy tam coś, najbardziej mnie zaciekawiło Humble Origin Bundle, gdzie dość nowe gierki były za 15 zł, od tamtej pory, zawsze sprawdzam jakie gry tu się pojawiają
 
  podziel si� tym postem na:
Jasiek a.k.a Yeti 
WordPress.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 91
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2013-10-30, 09:52   

Humble Origin Bundle na dłuższą metę było strasznie kaszankowate. Niby fajne gry, ale wszystkie na Origina, wszystkie raczej wiekowe i do tego wiele osób te gry miało już wcześniej. Lepsze są pozostałe paczki, bo można za klepaki kupić gry, które są naprawdę świetne, ale za to mało znane. Nie każdy ma tyle kasy co EA na reklamowanie się wszędzie.

[ Dodano: 09-11-2013, 23:01 ]
Pozwolę sobie na odrobinę autoreklamy i zachęty do kupienia najnowszej paczki.
To jest: http://yetiograch.pl/newsy/humble-wb-games-bundle/
A to pewnie się pojawi: http://yetiograch.pl/news...e-bonusowe-gry/

Miłych zakupów ;)
______________________________________________________
Mój blog o grach i graniu na PC (i nie tylko): http://yetiograch.pl/
Pomożecie ogarnąć mojego bloga? :<
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz